0

wez gosciu mysl cos czasem to naprawde nie boli
A) odnioslem sie do jego postepowania "Dziwie sie mu(...)moglby byc wysoko, a tak liczac na niewiadomo co zmarnowal" - moze nie chce opuszczac domu, moze liczyl na lepsza przyszlosc, moze mu obiecali co innego, a ty i cala banda hejterow juz spamujecie ze jest nieudacznikiem bez ambicji
B) jebnales kretynska glupote ze jest nierobem? ma kontrakt w ktorym ma zapisane jak 100% pilkarzy na swiecie ze ma m.in chodzic na treningi, trenowac, grac kiedy bedzie wystawiony - Masip to robil ? tak, a ze nie byl wystawiany to inna sprawa, wiec jaki nierob?

0

Miliony mozemy wziac, jezeli ktos chce je dac. Jezeli nikt nie chce dac, to znaczy ze zostana tutaj, a to oznacza ze trzeba im placic pensje.+podatki+ bonusy za puchary. Wiec odejscie za darmo i tak jest odciazeniem dla budzetu. Juz nawet w fifie czy w pesie to wprowadzili a tu nadal placz ze "za darmo"

1

jebnales taka glupote ze nawet jej nie skomentuje

7

zrobil cos co barca tego sezonu nie umiala - strzelil gola maladze, wygrali 1:0. Zyskali dzieki temu 3 pkty, ktore w ostatecznym rozrachunku daly tytul (w sensie byly wazne w ostatecznym rozrachunku).
Ale co tam, pamiec tutaj siega ostatniego meczu, nie dalej...

0

Dziwie sie mu, bo to naprawde bardzo dobry grajek, jakby nie czekal w tej Barcie B to dzis moglby byc wysoko, a tak liczac na niewiadomo co zmarnowal juz bardzo duzo swojej kariery.
A ci co mowia ze z niego jest lamaga i tylko dlatego jest 3 bramkarzem to szkoda slow, jak byl w Barcie B to klub chcial go zatrzymac znajac jego wartosc i dlatego dostal konkrakt i miejsce w druzynie A.

0

Juz mu sie Douglas właczyl....

9

Cos wam powiem - to przykre, Mascherano sie staral, zaczal strzelac..... ale chyba juz jednak nie dogoni Messiego :(

0

nie, ja poprostu kpie z ludzi ktorzy miotaja tymi haslami na prawo i lewo nie majac pojecia co te obelgi znacza, bo tak sie dziwnie sklada ze kazy z ktorym podejmuje rozmowe zaczyna i konczy na "lewak" i to jest jedyny argument...

0

Co do zmiennikow, zastanawiam sie od poczatku po co az tylu pomocnikow? Niby wiadomo ze mlodzi musza sie ogrywac, do pomocy od bidy mozna dodac Arde, Masche tez mial odciazyc Busiego, a tu taki Gomes, jak mowila moja byla kolezanka "ni w piz** ni w oko" :D

0

niewypal moze i tak, ale z czasem "rosnie" i zaczal strzelac chociaz troche. A jak zatem nazwac Gomesa? Sabotazem? Kosztowal wiecej, gral wiecej, na kilku pozycjach zagral przyzwoicie 1,5 moze 2 mecze? Jak mialbym kogos skreslac to pinkia, szczegolnie ze dobrego napadziora za mozliwa kase na lawke brak

0

byla opcja z Lucasem Perezem ale widac postawiono na typowego CF. Jak to mowia kto jest dobry wszedzie nie bedzie swietny nigdzie. zobaczymy co bedzie z munirem arda i deulofeu. Paco byl super w Valenci, tutaj mu nie szlo, teraz zaczal strzelac (chociaz wiele goli mozna rzec malo waznych bo to gole na 3/4/5:0), ale sprzedac go teraz i robic zabawe od nowa to sie mija z celem

4

Panie Antonii, pan da juz spokoj sobie ilez mozna :D

4

dziekuje za komplement :) jeszcze jakbys mi mogl jeszcze poslodzic to powiedz ze jestem zdrajca, zrodzonym z pzprowcow, komunista, zlodziejem i cyklista :D

3

Bartomeu zaluje pewnie teraz ze #DudaPomoc(dlaSwoich) go nie obejmie

0

no ta final PK, czy superpuchar to dla nich dzien jak codzien, tak samo jak gra w pucharach co roku...
nie lubie go, ale doceniam ze zrobil tam dobry wynik jak na tamte warunki
Osobiscie z ww wybralbym Blanca lub Sampaoliego (chociaz przy tym 2 zaczalem dostrzegac wiecej minusow)

0

na Ciebie i cala dzieciarnie wiecznie placzacych na sedziow to mi juz szkoda slow, gdyby pilkarze tak samo jak wy plakali tylko na nich to by byli ponizej Osasuny

0

a czy ja gdzies powiedzialem ze ma byc 5:0 z kazdym? barca wygrywala mecze w ktorych nie szlo, a w tym sezonie takie mecze przegrywala. Argument pt "bledy sedziego" jest smiechu warty. Z betisem to barca stala przez 70 minut i myslala ze pilka sama wpadnie. Bo sedzia im kazal stac? Sedziowie sa tacy sami od lat (a raczej coraz gorsi) i to trzeba miec na uwadze, mecz ma 90 minut wiec jest czas na strzelanie, a nie na placz ze ktos popelnil blad. Na koncowy uklad tabeli to maja wplyw pilkarze, a jak ktos pieprzy bez przerwy o sedziach to albo jest Mourinho albo Kaczynskim co szuka wszedzie spisku. Sedzia sie pomylil przy bramce Ramosa na CN? Czy moze sedzia kopnal pileczke w pilkarza Celty ze ta wpadla do bramki?

2

no ta sedzia....wkoncu betis i barca sa na niemal identycznym poziomie, dlatego to tylko jego wina.....zalosne jest takie gadanie sa to oni sa winni a nie barca

2

W artykule brak zdania " Klauzula moze byc aktywna bo Barca koncertowo frajerzyla mecze". Juz nawet rozumie mecz z malaga przegrany u nich, bo tam juz od jakiegos czasu gra sie zle, ale takie deportivo, alaves, czy malage u siebie to powinno sie pyknac jak niektorzy pykaja dziewczynki na dyskotece isc dalej i zapomniec, a nie teraz plakac ze malaga sie rozlozy przed nimi

1

i co De Gea jak przyjdzie bedzie musial na lawce siedziec :D

1

Real chcial zebym zostal wykladowca u nich..... tzn nie madryt, i nie naukowym tylko takim co wyklada towary :(

0

To ze w mediach nie pieja ze Alba nie chce odejsc to nie znaczy ze tak nie jest. Pamietam ze transfer Adriano nie byl wcale zapowiadany, a stal sie faktem. Z Digne bylo podobnie. Wiec jezeli uznac ze Theo ma przyjsc to znaczy ze albo Alba powiedzial ze chce odejsc, albo Digne odejdzie na wyp. lub definitywnie.

0

po to ze A) Nie wiadomo do konca co z Vidalem,
B) Masche jak zostanie to pewnie na ostatni rok

0

skoro ma wysoka pensje to zarobek bedzie jak jej nie bedzie trzeba placic, a jesli ktokolwiek cos za niego zaplaci to juz bedzie plus, bo zaden topowy zespol nie kupi gracza 32+, bo to nie jest powazne budowanie zespolu na lata.
Real ma 3 stoperow i 1 zapchadziure, u nas bedzie 3+ 2 mlodych w trakcie sezonu wiec na jedno wyjdzie.

0

po tym meczu wiemy ze jak Gomes zagra dobra pilke to nie umrze, oby on tez to wiedzial :)

1

- Jak tak mozna, mogl mu nogi polamac, kloci sie z rywalem, a moze i kpi z sedziego i jeden mecz, a tamten tylko kpil z sedziego i kilka meczow jak tak mozna ?!
- To jest Hiszpania...
- Aha no tak, czyli mozna....

5

Pradawna prawda mowi " Na wielkiego cwaniaka, zawsze znajdzie sie jeszcze wiekszy cwaniak"
I tak by mozna wymieniac kiedy ostatnio real wygral lige, PK itd itp. real musial dostac najslabsza droge w zeszlym roku zeby wygrac, w tym roku dostal w prezencie 2 bramki itd wiec mozna go podsumowac krotko - japa ryj tam :)

4

A dla mnie najlepsy transfer to Aleix Vidal zdrowy w formie ze stycznia. Amen.

0

Po 1 nie kazda rekomendacja musi oznaczac transfer. Po 2 najwyrazniej byly inne priorytety. Po 3 moze zawodnik nie chcial sie rzucac na gleboka wode. Po 4 myslenie przyszlosciowe bylo tyle ze sytuacja jest dynamiczna i sie zmienia szybko - patrz zeszly rok a dzis -sprowadzono 22 latkow, a wypalil Umtiti, Paco i Denis miewaja przeblyski, Cillesen jest ok, a Gomes jak to Gomes.
PS Slaba cos ta wiara byla jak od 3 lat z Barcy B nikt nie gra w druzynie A...

0

bedzie lub nie roznie to bywalo, a srodek pola jest slaby nie przez nasza ilosc a jakosc graczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?