Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dolicz do tego ze czesc pensji neymara zostaje w kasie+ munir, verma, samper, moze arda gomes itp wiec wcale sie to nie musi nie zgadzac
0
hmmm moze wlasnie dlatego ze nic nie zrobila to dadza jej spokoj (czyt nie bedzie miala problemow ani postepowan, conajwyzej poprosza o przekazanie dokumentow)
0
na moj nos wyjdzie tak ze barcie dadza spokoj, bo dostala kase (w wysokosci klauzuli), ale przyczepia sie neymara i psg za jakies obejscia prawne
2
Lepiej zeby LL mialo solidna podstawe prawna takiego postepowania.
0
Biedny bartek z ekipa, wszystkie karty w ich rekach, jak oni sobie z tym poradza? Calkiem nowa sytuacja
0
racja z roku na rok sa coraz lepsi - w LM odpadli faze wczesniej, w lidze pokonala ich grupa dzieciakow....
0
nic tak sobie tylko smieszkuje :D
0
Nie nabiajcie sie, Ney idzie zdetronizowac wzmocnione Monaco, w najlepszej lidze swiata, a takze wygrac lige europy, tfu lige mistrzow....
Dubbing: Jefferson (Neymar): o tak bede krolem futbolu, nie masz mi nic do powiedzenia?
Al (ktokolwiek): a tak.... jestes trupem, to koniec, to poczatek konca twego zycia
Jefferson: o tak bede krolem, zdobede pierwsza zlota pilke....
Al: ta przypomnij sobie te slowa jak bedziesz odpadal wszedzie i plakal do 3 w nocy
1
Neymar - krotka historia o tym jak wisilek i wielkosc budowana przez kilka lat rozpizgac (za przeproszeniem) w 2 tygodnie.
0
a co nie jest inaczej? Anglia Niemcy, USA, Kanada, nawet w Brazyli masz ponad 180k polakow ale nieeeee to tylko afryka ich wysyla....
1
Trafna uwaga, ciekawe tylko ze jestes przedstawicielem takiego narodu
0
dodal bym jeszcze anthony martial
2
"Nie wiadomo, czy Brazylijczyk w ogóle wróci jeszcze do drużyny w kontekście coraz bardziej prawdopodobnego transferu do PSG."
Boje sie otworzyc lodowke, bo zaraz zobacze jak nawet przy dacie waznosci bedzie "7.08.2017 - czy bedzie to kluczowa data przy transferze neymara?"
0
wez tez pod uwage, ze ledwo rok wczesniej podpisal konrakt za co sam(zapewne) i ojciec dostali gruba kase, a nie byla to akcja podpisze albo odrazu odchodzi - czyli dostal kase za nic (pogloski o takiej ofercie psg sa juz od dawna)
po 2 sam zawodnik od czasu santosu dostaje gigantyczna kase szczegolnie od innych firm, wiec tu wychodzi jego pazernosc.
Sory ale porownywanie PSG i Barcy to nie jest odrobine wiekszy potencjal - tu jest taki poziom ze oczekuje sie co sezon trypletu bo od lat sie jest na takim poziomie, tam sie oczekuje ze sie ODZYSKA mistrza, bo mlodziki ich pokonali i wreszcie cos ugraja w LM.
Skoro ten transfer nie jest pewny to na ciul robia szopki, albo chca albo nie, wprowadza caly klub w niepewnosc, a czas leci.
0
MAm nadzieje ze uda sie trafic PSG w fazie grupowej i ze wyladuja po niej w LE, a tam odpadna odrazu, a w Ligue 1 Monaco znowu ich pocisnie. Nie zebym byl zawistny, ale taka pazernosc to juz przesada, szczegolnie ze ledwo rok temu przedluzyli kontrakt przez co dostali sporo kasy, a nie zmienilo to wiele (a nie wykluczone ze juz wtedy dostawali takie oferty od PSG).
52
Pytanie tylko czy jest o krok, tak jak byli veratti, bellerin i cale dziesiatki innych czy troche bardziej ?:)
0
nie zgodze sie z panem panie kolego, owszem jak sie gra ktos sie wkurzy powyzywaja sie bla bla kazdy kto gral ten wie
Ale tu jest akcja jak staja face2face, jeden odchodzi, a ney idzie za chwile znowu w jego kierunku i cos musial tez powiedziec skoro busi az go zlapal, a ney zostal wywalony z treningu wiec to nie jest byle co
1
Taka akcja w dniu rocznicy mianowania Puyola na kapitana - troche to symboliczne bo pokazuje jak go brak. Rozne sa tam charaktery ale takiego tytana jak Carles to nie ma, a powinien byc.
Ney to juz po raz kolejny pokazuje ze nie ogarnia nerwow i powinien posiedziec u tego psychoterapeuty.
0
Smiech na sali, raz sprzedac info ze ney odchodzi bo mu towarzystwa brak i juz wszyscy w to wierza - jacek kurski to mial racje. Jakby powiedziec ludziom tu zze odchodzi przez muszle klozetowe w Katalonii to tez byscie w to wierzyli?
Skoro Paulinho zostal teoretycznie zaakceptoway przez Valverde to znaczy, ze ma na niego pomysl jako zastepca na Busiego (najprawdopodobniej). Wiem ze fajnie by bylo kupowac samych cudownych artystystow, ale walczaki tez sa potrzebne. Masche zostal najwyrazniej wydymany i nie jest brany pod uwage w 2 lini, a Samper to nie zagral cudow w Granadzie, a Paulinho czy sie to znawcom tej strony podoba czy nie to reprezentant 4 druzyny mundialu aspirujacej do wygrania MS - czyli nie sredniakow.
0
Serio, mozna by tu zrobic casting na gwiazdy porno bo lykacie wszystko jak leci - serio wierzycie ze neymar chce odejsc bo mu brak brazylijskiego towarzystwa w zespole?
0
a jak sie nie poslucha to co mu zrobia? zabronia wszystkim wplacenia klauzuli?:D
1
Konczcie panowie, wstydu oszczedzcie
0
Skoro woli ambitny projekt obalania poteznego wykupionego na maxa monaco tok jego wybor, a szkoda bo tu mogl osiagnac wiecej sportowo, a jak dla tak bogatego goscia te miliony ciagle robia roznice to jest z nim ciagle cos nie tak, a w tej chwili przy takim zamieszaniu i tym ze on sam nic nie dementuje ani nie potwierdza odsunal bym go od druzyny
0
to po cholere przedluzal kontrakt skoro nie chcial sie przywiazywac? Jedno wyklucza drugie. Na moje oko to zawalili z ta kwota
1
Co to w ogole ma byc? Potezna organizacja prosi jednego czlowieka o jakies zaprzeczenia? Klub jest ponad nim, a on sam jezeli szanuje swoich kibicow powinien sam jakkolwiek to wyjasnic, najpierw z klubem, potem z reszta swiata. Juz nie mowiac o tym, ze zabezpieczenie swoich interesow to lezy - co to za klauzyla jest 200mln na konktakt 4-5 letni? Wartosc sportowa i marketingowa neya to spokojnie 400mln uwzgledniajac jego wiek i inne zmienne.
5
Serio?
Juz jutro " Breaking News: Marco Veratti wstał z łóżka, czy to oznacza przełom w jego sprawie?"....
0
jak sobie zyczysz o wielki panie
0
kazdy powazny klub to robi, tak jak i w kazdej wiekszej organizacji - zatrudniaja ludzi za to co potrafia robic, a zwalniaja za to ze nikt danego czleka nie lubi (czyt nie da sie z nim wspolpracowac)
14
no to mamy jego piersze udane zagranie w tym klubie :D jeszcze jakby odszedl to bym go za legende uznal :D
0
ja tez nie, ale rakiety bym nie oddal - popatrz ile on waznych bramek zdobyl, nie mowiac o tym ze w druzynie mikrusow on pique i busi daja wiele przy dynkach