0

co do wczorajszego meczu, juz bym tak nie przesadzal, dlugimi okresami udawalo sie ich zdominowac, okazje byly i busi powinien trafic i suarez po klepce z messim (i kiksie) tez powinien cos strzelic, rakitic przed akcja na 3:1 tez powinien strzelac, a real wykorzystal 3/5 co mial i trafil. Sprowadza sie to wszystko do pkt A)

0

generalnie mozna by sie z Toba zgodzic, tylko wez pod uwage jeszcze to ze:
A) Jest sierpien forma jest jaka jest (pamietam dawny super puchar z realem gdzie forma fizyczna byla tragiczna z ta pamietna bramka villi)
B) nowy trener, pare niuansow (ktore dadza te 23%) sie zmieni np rakitic z wczoraj gral wyzej, lepiej wiec trzeba dac czasu
C) to nie koniec okienka, zobaczymy czy rprzyjda ci co maja przyjsc, wiec druzyna jeszcze moze sie wzmocnic 2 obiecujacymi grajkami

3

Uprzedzajac placz - w druzynie potrzebni sa pilkarze wybitni, ale tez pilkarze sredni, bo po 2 topowych zawodnikow na kazda pozycje to mozna w fifie robic.
Gral w lidze Chinskiej (wg wszystkich placzkow jest to oczywiscie liga pol amatorska), ale grajac w niej dostawal powolania do topowej reprezentacji swiata, ktora ma kilka tysiecy pilkarzy na calym swiecie, wiec napewno nie byl powolywany tam ot tak sobie bo nie bylo nikogo innego.
Ps. Tak to jest zakup drogi, potrzzebny na kilka lat, odejdzie duzo ponizej tej kwoty wiec nie placzcie za kilka lat ze odejdzie za 5mln - Rudy tez wybitnym obronca nie byl, a swoje zrobil, tak jak Larsson czy Keita. Bedzie grac zle to przyjdzie czas krytyki.

2

keita jak przychodzil byl 28 letni, paulinho ma 29, keita znal lige w ktorej gral przez rok (slownie jeden rok, 12 miesiecy), a przyjscie jego nie oznacza ze nikt inny nie przyjdzie.

0

kolega prosi o link :D

0

no masz racje, Brazylia jest ledwo o pol kroczku przed san marino, wiec graja tam pewnie sami piekarze.... a skoro on grajac w tej (oh scream) tragicznej lidze dostaje ciagle powolania to znaczy ze cos jest wart
Ps. poczytaj jak sie negocjowalo transfer modricia i bale`a skoro tak zachwalasz aliego i chcesz go wyciagac

0

swietnie ze wymieniasz jakies nazwisko, o ktorym slowa nie wspomnialem i mi wciskasz ze mowie ze jest gorszy...

0

Douglas rzzeczywiscie jest transfrem podejrzanym, dziwnym i niezrozumialym, Asensio wg mojej wiedzy nie przeszedl z powodu braku porozumienia ws platnosci za niego (najwyrazniej kasy na juz nie bylo a klub nie godzil sie na raty). Te transfery mialy byc podobno zyceniem lucho a ze nie wypalily to takie jest zycie, kazdy tu teraz madry po roku albo wiecej, szkoda tylko ze jak przychodzili ci 5x23 to tu byl zbiorowy onanizm jaki to sklad super.
Paulinho nie oceniam - jak przyjdzie, pogra wtedy zobaczymy, ale jego przyjscie oznaczac moze ze Rakieta i Roberto beda grac wyzej, beda zwolnieni z obowiazkow defensywnych itp rozne warianty moga tu byc.
Ja ciagle stawiam ze przyjda demebele i seri, a nawet jesli - okienko konczy sie 1 wrzesnia, wtedy przyjdzie czas na oceny, a nie teraz

0

masz racje, reprezentacje brazyli prowadzi trener san marino razem ze swoim sztabem, a sam pauli jest ich obywatelem....
PS witam kolejnego wielkiego fana ligi chinskiej, z przeogromna wiedza na temat gry kazdego zawodnika, bo pewnie doskonale sie orientujesz w sytuacji tam

1

Problem jest taki ze to nie jest sam Fernandez tylko to jest konkretny sztab ludzi, ktorzy przygotowuja raporty opisujace profil zawodnika pod roznymi aspektami, a Fernandez jest szczytem tej gory i on wybiera z tego co muu daja.
Dlaczego on widzi takich graczy? Bo mu trener przychodzi i mowi ze chce zawodnika , ktory wchodzi i daje pewnosc poziomu, a tamci to mimo ze utalentowani, to gwarantuja to mniej.
Swietnie sie spamuje haslem oni sa zli i sie nie znaja,dostaniesz pewnie miliard polubien bo to nosny temat, ale zarzadzanie organizacja przeprowadzajaca transakcje wielomilionowe w porownaniu do tego FM to jest miliard razy bardziej skomplikowane.

0

"Wyjdziesz za mnie? Jak tak to powiem Ci jak otworzyc spadochron"
Tak to bylo czy normalnie?:D

0

po 1 to nie masz zadnego info czy jestem bez amibcji
po 2 real tez mial najlepszych i 3 odeszlo bo nie grali
po 3 druzyne to trzeba budowac racjonalnie, a nie brac na zasadzi "ten najlepszy, brac szybko za 200mln
po 4 za guardioli zmiennikami tez byli jeffren, bojan czy inny keita, i to nie byli wybitni zawodnicy, a sie sprawdzali w swojej roli

0

to dawaj, dolacz do tych setek placzacych na stronie, bo przyszedl ktos kogo nie mama w fifie

0

tu nie idzie o krytyke tylko o bezmyslna krytyke, jeszcze maja 20 dni, ja stawiam ze przyjdzie dembele i seri, ale wymagac od nich zeby od tak o wyciagali kazdego pilkarza (bo hello w fifie sie da to tu tez) to jest bardzo naiwne

0

problem w tym ze i demebele i cou i ci co wymieniles sa i sa oni tak samo trudni do wyciagniecia, szczegolnie teraz kiedy sezon sie zaczyna i nie ma kim ich zastapic, ale coz lepiej pospamwoac razem z reszta jaki to zarzad zly, zamiast odrobiny pomyslec logicznie

0

beka zarzad mowisz, to sluchamy Twoich genialnych pomyslow jak przekonac kluby Verattiego, Coutinho i Dembele to sprzedania ich podstawowych zawodnikow na starcie sezonu

0

moze idz do kogos, i powiedz mu ze ma ci sprzedacc swoj dom i wyprowadzic sie w ciagu max 2 tygodni - wtedy zrozumiesz np dlaczego takiego verattiego i countinho jest ciezko wyrwac

0

z Bellerina rzekomo sami zrezygnowali
Ceballos juz wczesniej mial byc dogadany z realem, takze to ze barca sie wlaczyla to nie musialo oznaczac ze przyjdzie
Cou rzekomo chcial odejsc, Liv nie chce oddac, mial do tego prawo i interes w tym zeby go zatrzymac,
Veratti to samo co z Liv tylko ze 2x bardziej
Odejscia Neta nie dalo sie powstrzymac,
ale rozumie narzekac trzeba
Tylko jakbys w imieniu tych wszystkich narzekajacych powiedzial realne i racjonalne propozycje jak powinni zagrac w tych wszystkich "porazkach"

1

Kiedy odchodzil R10 bylo (wg mnie) wieksze przekonanie ze jak to? Barca bez Ronniego? No i sie okazalo ze pod reka jest jeszcze wiekszy kosmita niz tamten, a w realu tez za chwile zrobili taka druzyne ze wydawalo sie, iz nie mozna z nimi przegrac. Trzeba byc dobrej mysli, budowac jest czym i jest za co.

1

to gratuluje, ze nie szukasz zastepstwa i lekkim pierdem puszczasz jeden z najwazniejszych trybikow swojej maszyny

0

to i tak nie ma sensu, tu wystarczy zaspamowac ze za drewno Paulinho daje sie 40, zarzad zly, bla bla bl itp itd i juz 50 likow

2

Zabawie sie w wieszcza:
Dzisiaj: Nie placic, po co 150 za jednego grajka, on zly, zarzad zly, wszystko zle
Za pol roku (po przypadkowym remisie albo wpadce): Zarzad co za nieudacznicy, kase zapewne ukradli, trzeba bylo placic 200 poki kasa byla, Perez krol transferow, uczyc sie od niego !

1

a ja nie moge patrzec na komentarze w ktorych brak cienia myslenia - jak wygladaja negocjacje z psg - kazdy juz wie, FFP? Obeszli je juz i beda sie migac az wkoncu nic im nie zrobia, jest sierpien sezon juz sie zaczyna, tera znikt nit chce sprzedawac topowych pilkarzy proste...

0

6cm to duzo, masche cos o tym wie (z reszta kazda kobieta to powie :D), a tu nie chodzi oto zeby byc pudzianem,ale jednak te pare cm/kg czasem robi roznice

0

Super tylko ze przyjdzie staly fragment gry do bronienia czy atakowania i kogo mamy? Pique, Serio, Dembele, od bidy moze Umtiti, sily fizycznej w srodku brak, no chyba ze Sergio sam pokryje wszystko.... i to sa m.in zalety Rakiticia

0

dziekuje, dziekuje :)

5

Czuje zaniepokojenie - od kilku godzin nie pojawil sie zaden news, ze transfer to tylko kwestia godzin.... ale mysle ze taki news to tylko kwestia godzin :)

0

spokojnie, maslo nie powiedzialo ostatniego slowa :)

18

Parafrazujac ich tlumaczenia co roku do SB " Nie mozemy zrobic szpaleru gdyz nasza druzyna jest w remoncie, nie ma pewnosci ze beda rowno klaskac, przez co moga powstac konflikty, a te prowadza do zagrozenia zdrowia psychicznego pilkarzy, dlatego w zwiazku z powyzszym musimy odmowic"

0

jezeli valverde sie nie podoba to koniec, bo to on decyduje....
Alexis Sanchez ile zagral sezonow w pelni udanych w udine? Zagral ok tu, blyszczy w arsenalu i tak by kilku ladnych playerow mozna by znalesc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?