1

Skoro gra Paco to wzialbym system 4 3 1 2 z MEssim cofnietym na typowa 10 i 2 CF.

0

Tegoroczna rywalizacja bardziej niz kiedykolwiek jak astronomiczny poziom trzeba miec zeby awansowac i wygrac.

1

Jedni krzycza sedzia, inni ze bayern zawalil - i jedni i drudzy maja racje. Sedzia zawalil mecz przy Casemiro wtedy wszystko bylo by inne - pewnie zidane by zrobil defensywna zmiane, real bardziej sie bronil, wiec wszystko inne moglo by sie potoczyc inaczej. Spalone ewidentne bez dwoch zdan. Zawalil tez carlo. Jak vidal dostal zolta na poczatku pomyslalem ze na bank bedzie mial czerwona i sie nie pomylilem. Tak myslalem czemu go nie zdejmuje, a jak Alonso dostal swoja zolta to juz tylko myslalem ktory pierwszy wylapie czerwo.

8

Moze niech on zacznie wiedziec jak wygrac z rywalem przed meczem, a nie po....

2

Gdyby nie on to bym wierzyl w odrobienie strat, ale ten gosc to za duzy gigant. Zawsze marzylem zeby przeszedl do nas, ale to jest jeden z ostatnich ktorzy prawie cale zycie graja w 1 klubie i za to wielki szacun. Jezeli mamy odpasc to niech wygra Juve, zeby Gigi nie konczyl kariery bez LM :)

1

Zaraz zaraz bo nie czaje. Ograniczone pieniadze, w porownaniu do ajaxu (giganta holenderskiego) graja dobrze i maja 1 miejsce i to nie jest klub do sprawdzenia trenera? to jaki jest ?

0

A ile byscie chcieli zeby sprzedawac zawodnika 33 letniego? Zaden klub (poza barca w desperacji) nie daje za obronce/pomocnika 20 mln, a ktory grac bedzie raptem pare lat i na ktorym juz sie potem nic nie zarobi.Sam Masche juz 2 rok mowi ze jego poziom spada i nie moze juz sprostac wyzwaniu pt Barcelona wiec cos jest na rzeczy.

0

Wierzylem przed PSG, ale teraz Juve z taka defensywa i tym gigantem w bramce to juz trzeba wiecej niz cudu, ale jak to mowia poki pilka w grze....

0

Po kontuzji Viddala my nie mamy zupelnie prawego skrzydla, po zmianie systemu nie mamy Alby przez co drugie skrzydlo lezy. Srodek w tym sezonie nie istnieje, wiec jedyne co mamy to przeblyski msn. Szkoda mi ze barca odpuscila Koke. Wszyscy wymieniani kandydaci na pomoc sa ok, ale ja bym wolal jego.

1

Taaa teraz wszyscy hejt na Umtitiego, bo go skrytykowano... szkoda gadac, a za chwile zagra dobry mecz i bedzie ze jaki to on nie jest rowny, dobry itp.

0

Spokojnie, to tylko katastrofa....

1

Bez dwoch zdan Neymar dal dupci jak nic, jednym z zadan nowego trenera powinno byc opanowanie tych kretynskich kartek. Klub teraz to powinien zrobic wszystko o zawieszenie tej kary albo jej przesuniecie, bo nic wiecej nie ugraja.

1

Denis powinien odejsc z innego powodu - widzisz klode drewna co gra prawie 40 meczow w ktorych ma kilka przyzwoitych (nie dobrych a przyzwoitych) zagran, nie wiadomo do konca na ktorej pozycji ma grac, a Denis nawet jak mial swoj moment przy okazji tych goli co strzelal to w nagrode jeb na lawke, jeb trybuny i troche podobnie z Rafinha,a jakby tego bylo malo jeszce sie slyszy ze kupia kolejnego pomocnika i Roberto tez bedzie gral w srodku....

0

Spotkanie tu, spotkanie tam, a efekt ciagle taki sam.

0

Roznica miedzy Rakiticiem bez formy vs pinokio Gomes - Rakitic potrafi strzelic gola, nawet waznego gola....
Co do tego kawalka drewna jest pytanie: na jaka pozycje on mial byc kupiony? Charakterystyka podobna do Ivana ale poziomy inne. Na pozycje Iniesty bo podobno na takiej gral w Valenci. No sory ale Iniesta posuwa(ł) akcje do przodu, a znalesc podanie Gomesa do przodu to trzeba czekac dlugo (wczoraj liczylem miedzy 31 a 37 minuta, mial 2 kontakty z pilka oba do tylu).
Krotko mowiac dramat. Ilosc jego meczow moze byc spowodowana tylko chorym pomyslem Lucho lub zapisem w kontrakcie/umowie transferowej.

50

Jezeli to jest edycja Agent - Barca, to agentem na bank jest Gomes :D

0

o ile mi wiadomo to robil ewakuacje z evertonu bo sie juz nie miescil tak czesto w skladzie, chyba ze mowisz o wczesniejszym czasie to sie zgodze.
Chodzi mi glownie o to, ze pianie z zachwytu nad nim bo zagral kilka udanych meczow w lidze o slabszym poziomie niz PL jest chore. Odkupienie go + sprzedaz drozej rozumie, ale co do jego gry u nas mam spore watpliwosci

0

nie spedzil w milanie nawet pol roku, a juz mowi sie ze kozak, dojrzal etc.

4

witamy w swiecie wspolczesnych mediow.... to sie click bajt nazywa czy jakos tak :D
wlasnie pisze prace o wizerunku organizacji, a taki naglowek jest wlasnie bardzo szkodzacy wizerunkowi i jest amunicja dla hejterow itp.
PR`owcy barcy juz powinni hardcorowo tyrac zeby to sie nie przylepilo

2

Nawet Paco wszedl i zdobyl bramke, zagral tez w miare w miare, a Gomes jak to pinokio, ciagle ten sam material :D

0

Przypadek Argentyny pokazuje ile znaczy trener - maja wielu swietnych pilkarzy, a wystarczy wyjac 1 i cala druzyna lezy.
Jak juz mowa o trenerach i Argentynie - hejt`boye Taty Martino
Z nim - 2 razy final Copy
bez niego - 5 miejsce, a druzyny te same

0

Ronaldo z Messim zniszczyli w pewien sposob ta gre. Kiedys napastnik typu Henry, Szevczenko czy inny Forlan czy Drogba strzelajac 30 goli w sezonie byli kolosami. Dzis na przykladach tych dwoch to wydaje sie wynikiem ledwo przyzwoitym.

0

nie wiem na jakiej podstawie wysuwasz swoja teze. Cholo prowadzil dotad kluby ktorych zapewne polowa nie zna, a napewno nie ogladalo, wiec nie wiemy czy potrafi dostosowac taktyke swoja do obecnej druzyny, czy cisnie jednakowo wszedzie

1

Czyli wg Ciebie niewypalem byl Tito I Tata z ostatnich lat
Tito -100 pkt rekord barcy, rekord ligi, polfinal LM, niepamietam gdzie doszedl w del Rey
Tata - Superpuchar, 2 mecze od dubletu przegrane nieznacznie.....

0

Rakitic.....ta jasne, wiadomo ze gomes zagra od poczatku

7

Tyczasem w gabinetach realu
-Halo, Florentino? Udalo sie, Madryt gra z Leicester !
- Szukaj nowej roboty.....i nie dzwon do mnie wiecej...

0

Leicester mozna usunac, przeciez wiadomo z kim beda grali....

15

to chyba ja :D

0

nie mowie ze trzeba brac za wzorzec, ale pora spojrzec prawdzie w oczy - pokolenie xavi iniesty busi puyol pique trafia sie raz, i nie da sie ciagle jechac na zerowym wkladzie - trzeba bulic

0

Zamiast patrzec na to w ten sposob papatrzmy na real chealse city czy bayern. Wszystkie te zespoly sa budowane tylko za kase i to wiele wieksza niz fabregas ( w przeliczeniu na kazdego pilkarza). U nas to tez juz sie zaczyna ale co jak co ale trzon choc juz podstarzalu to ciagle wychowankowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?