Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i mam Ci szukac przez niewiadomo ile czasu jego statystyk i udowadniac ze nie jestem wielbladem? No sory, ale on nie byl powolywany przez tyle ostatnich meczy nie dlatego ze jest rudy, krzywy czy cokolwiek, tylko dlatego ze nie wnosi praktycznie nic.
51 minuta - przegrywa z costa glowke, jakby nie asekuracja suareza i wyjscie tego "tragicznego" rakitica, moglo by byc roznie
74 - dal sie ograc jak dziecko, szla grozna kontra
85 minuta - za daleko od Correi, jakby costa nie wystawil nogi to by spalonego nei bylo = 1-1
3 randomowo klikniete akcje, 3 akcje z ktorych moglo cos byc, ratowane przez innych.
Mozesz pytac ile ile ile, moze miec 600 wejsc, 500 podan celnych, a ja zapytam jakie i wyjdzie ze 600 wejsc 0 zagrozenia, 500 celnych, ale wsadza kolege na mine, i wychodzi syf. Jak juz nadmienilem - nie gra, bo gra slabo, Tworzenie zagrozenia przez Gomesa to raczej odstepstwo od normy niz norma. Wejscia do przodu Rakiticia moze i sa w mniejszej ilosci, ale przynajmniej wychodza - a tu clasico w tym sezonie, a to strzal z lewej we wczesniejszym, a to jakas glowka i 1-0 w bilbao.
0
Wspieram druzyne, dlatego pilkarza ktory stale zaniza jej poziom i nie ma widocznego progresu wspierac nie zamierzam. Ale jak kto woli mowmy mu caly czas ze jest fajny i bedzie dobrze a jak nie to najwyzej posiedzi pol roku na trybunach a noz ktos sie zlituje i go wypozyczy.
0
Dodaj jeszcze ze 2 statystyki i powiedz ze gomes jest naszym najlepszym pomocnikiem. Gomes to sie po czole kopie i nie stwarza zagrozenia zadnego. I
0
Kibice powinni wspierac kiedy nie idzie, ale co w sytuacji kiedy nie idzie od poczatku do konca - patrz Gomes. Super fajnie, ze blokuje te slynne korytarze, super ze pomaga w odbiorze, ale sory Busi i Rakitic robia A) to samo, B) lepiej, C) potrafia dac cos do przodu.
Wszystko sie kiedys konczy, a cierpliwosc ludzka konczy sie bardzo szybko, wiec sie nie dziwie tym kibicom co gwizdali. Z Paulinho cisneli beke, a zamknal morde wszystkim i po 70 meczach bez przerwy nie dziwie sie ze ma gorszy czas, pewnie wielu ledwo by juz na nogach stalo, a Gomes nie dal zadnych wymiernych argumentow do jego obrony.
1
czyli tylko gwiazdy daja poziom gwarantujacy dobry wynik? Jak tak to dlaczego galacticos sie rozpadli? I jakim cudem guardiola pyknal triplete? Keita, Busi/Toure, czy inne Jefreno-Bojano-Hleby to gwiazdy byly?
Takie mam wrazenie z tego wpisu jakbys mowil ze tylko one gwiazdy daja poziom
0
rownie dobrze mozna pisac:Cieszcie sie liga mistrzow, bo jak przegramy 11 meczow to nie bedzie nawet LE.
Ludzie nie bazuja na liczbie pktow, tylko na tym jak wyglada ten sezon - nawet w slabszym momencie barca nie przegrywa, ma dodatni bilans z przeciwnikami wiec ciezko nie myslec ze ten mistrz nie jest juz prawie pewny.
0
a chcac odkupic winy u uzytkownikow La Rambla, zaproponuja dodatkowo powtorzenie karnego Blaszczykowskiego :)
1
* w tym sezonie, bo bywaly mecze (pamietam jeden z malaga jak mnie moja 27 letnia demencja starcza nie myli) gdzie w przerwie go zmieniono, bo caly blok defensywny gral tragedie.
Juz nie przesadzajmy z tym "nie ograny w europie" - prawda poziom i style roznia sie ale A) Mina to nie jest kaleka, B) Kiedy ma sie ogrywac jak nie z trzecia najgorsza druzyna ligi, i druga najgorsza ofensywa C) 2/3 najlepszych strzelcow druzyny jest juz w innych klubach
0
to sie nazywa komformizm,i idac tym tropem mozna przyznac racje nazistom co do ich ideologi.
Na tym polega dyskusja ze ludzie wymieniaja sie argumentami -Ty jak narazie nie przedstawiles ani jednego.
1
pierdziele, nigdzie nie emigruje skoro w Polsce jest tak dobrze.
1
to samo Ci radze, to nie fifa gdzie 1 gorszy z "overall" zawali mecz, tylko powazny gosc na powaznym miejscu
0
takie pierdylenie.... to moze coutinho tez powinien siedziec na trybunach bo poznaje dopiero te magiczne tajniki? A no tak DNA barcy, Mina go nie ma, wlasnie dlatego go sciagnieto....
2
dziekuje ze mi przypominasz ze zycie to nie fifa, przeciez ja pisalem zeby kupic 4 obroncow po 80mln - najlepiej 4 z top 11 tak? facepalm ..... przeczytaj moze co napisalem - nie mowie ze ma sie go wystawiac z atletico, tylko jedna z 3 najgorszych druzyn, w sytuacji gdzie najbardziej podobny do niego profilem gracz ma nie zagrac. I to nie jest sierota, ktora jebnie 3 samoboje, tylko powazny pilkarz, jeden z lepszych z ameryki pld, i reprezentant swojego kraju
5
Przypadek Miny, zaczyna przypominac Bartry. Zagral ok, w nagrode ktorys mecz z rzedu - trybuny. Do tego z jedna ze slabszych druzyn ligi - stawiam ze jednym z 3 spadkowiczow, w sytuacji gdzie Pique ma odpoczywac/leczyc sie, przy jednoczesnym braniu na mecz Vermy, ktory znowu sie polamac moze. Wszystko to w sytuacji gdzie mial zrobic krok do przodu przed MS, a wyglada na to ze to 2 roki w tyl.
1
taa wizerunkowo strzal w stope... dobry joke. Sciagnieto mlodego zdolnego, bardzo efektownie grajacego pilkarza, to ze strzela fochy to widza ludzie ktorzy sie wglebiaja w temat, ci co tego nie robia widza tylko urwywki akcji czy reklamy maja wlasnie taki obraz.
To sposob jego sprowadzania budzil i budzi kontrowersje, sam pilkarz jako taki nie jest obciazeniem - nikogo nie pobil przed dyskoteka, nie palil ogniska w mieszkaniu, nie walil kibicow z karata, wiec nazwanie tak jego transferu to spore przeszarzowaniem
2
Kobieta ma nadzieje ze po slubie maz sie zmieni, a on sie nie zmienia. Facet ma nadzieje ze zona sie nie zmieni, a ona sie zmienia :)
0
Marzenie Fifa i PES boys and girls sie w ten sposob pelnilo - pilkarz nie ma nic do gadania :D
1
ja nie o jego formie, czy skillach tylko o wrozeniu 22 latkowi z drugiej druzyny, z drugiej ligi kariery na miare typa z takimi osiagnieciami.
6
"moze nawet Pedro" - Mistrz swiata, europy, zdobywca LM (3x), wielokrotnie mistrz kraju i pare decydujacych goli zdobywal (pare.... lekko powiedziane) - mozna go nie lubic bo ostatnie sezony dosc slabe, ale porownywanie Sandro czy Arnaiza, do Pedro to lekka przesada
PS. Warto przypomniec ze m.in on wygryzl ze skladu Henry`go, i jest pierwszym ktory zdobyl gola w 6 rozgrywkach w 1 roku.
0
Luis mogl zwyzywac sedziego i powiedziec ze jest rudy, ale wtedy moglby dostac czerwona i +5 zawieszenia :D
0
Z ciekawosci wlaczylem YouTube zeby zobaczyc co to jest i dochodze do kilku nastepujacych wnioskow:
A) Zanim wspomnisz o czyms takim (podobnie jak obowiazkowo w reklamach lekow wspomina sie o ulotce i konsultacji ze specjalista) obowiazkowo wklejej " Co raz sie uslyszy, nie da sie odslyszec" lub inne tego typu ostrzezenia
B) Czy to cos, o czyms wspomniales czy to w ogole jest muzyka czy co?
C) Po raz kolejny w zyciu czuje ze postac Ala Bundyego jest szalenie niedoceniona, i podobnie jak Norwid (chyba dobrze kojarze) Al jest wieszczem, ktory przyszedl za wczesnie, a jego "dziedzictwo" zostanie zrozumiane dopiero wiele lat po nim -
bo wlasnie to mam ochote zrobic z moim komputerem, po 35 sekundach tej "multipli rapu" czy co to bylo
0
podobno w tym sezonie hazard grywa jako falszywa 9
info z english breakfast
i podobno wychodzi to dosc slabo
0
zdarza mi sie pisac cos na szybko z bledami, ale sa pewne granice :D
Z ciekawosci zapytam - W rubryce ile znasz jezykow klamiesz i piszesz jeden lub wiecej, czy prawde i polowe jednego?:)
1
nie tylko, ze JEST legenda barcy, ale takze i futbolu - moze nie wiesz, ale byl jednym z glownych architektow sensacyjnego zwyciestwa Porto w LM (taki kopciuszek dlugo nie wygra LM), ale takze i barcelony do ktorej taki iniesta wchodzil.
2
i nagroda (w szacunku dla tych co aluminium zbieraja) nazywala by sie Zloty Kierownik?:)
1
ale stadion i boisko to maja syfiaste, jak dla mnie jestem z najgorszych stadionow
3
przylacze sie czesciowo to prosby: Czy jest opcja zobaczenia pracy lub chociaz rozdzialu z wynikami badan?
0
to nie neymar ustala sklad, tylko emery? co ten szejk, jak on traktuje swojego pupilka..... PSG nie jest powazny klub, zeby to trener ustalal sklad :D
0
warto przypomniec ze to sa goscie, ktorzy cale zycie po boisku biegali, a nie na uniwersytetach siedzieli, takze nie spodziewaj sie poematow. Mi tam Zewlakowa i tak sie dobrze slucha.
1
To se Neymaratko wyszlo z cienia messiego, ze az wpadl w cien 4 druzyny ligi :)