Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bardziej niz pytanie "Ile nie podpisal" warto postawic pytanie "jakie podpisal".
Moja promotorka kiedys dobrze zauwazyla ze prezydent wRP ma dziwna pozycje, bo nie traci on przeciez swoich pogladow, wiec nic dziwnego ze podpisuje to oco zabiegal jako czlonek partii.
Adrian podpisuje wszystko, bo moze tak uwazac, ale nie moze dzialac wbrew konstytucji (czy mu sie ona podoba czy nie), a to robi bo mu ewidentnie partia nakazuje, za co on, i jego Beatka powinni stanac odrazu przed trybunalem stanu i przed sedziami pokazac swoje racje i niech ci sedziowie rozstrzygnal (poki jeszcze nie zostali zmienieni w calosci przez tych ktorych maja sadzic).
0
napisane jest tez wiele rzeczy, za ktore dzis prawilni katotaliby wyzywaja dzis muzulmanow
ot na przyklad
Księga Powtórzonego Prawa 13:7-12
Jeśli cię będzie pobudzał skrycie twój brat, syn twojej matki, twój syn lub córka albo żona, co na łonie twym spoczywa albo przyjaciel tak ci miły, jak ty sam, mówiąc: «Chodźmy, służmy bogom obcym», bogom, których nie znałeś ani ty, ani przodkowie twoi - jakiemuś spośród bóstw okolicznych narodów, czy też dalekich od jednego krańca ziemi do drugiego - nie usłuchasz go, nie ulegniesz mu, nie spojrzysz na niego z litością, nie będziesz miał miłosierdzia, nie będziesz taił jego przestępstwa. Winieneś go zabić, pierwszy podniesiesz rękę, aby go zgładzić, a potem cały lud. Ukamienujesz go na śmierć, ponieważ usiłował cię odwieść od Pana, Boga twojego, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Cały Izrael, słysząc to, ulęknie się i przestanie czynić to zło pośród siebie
Podsumowujac
A) Nie czytam ksiag obcych mi religii, wole swojej
B) Nie taka ta biblia swieta jak sie wydaje.
2
wlasnie, ksiunc tak powiedzial ze tak bylo to tak musialo byc, a ten jak on smial poddawac cokolwiek w watpliwosc
0
http://www.denofgeek.com/us/tv/prison-break/264459/prison-break-season-6-updates-script-in-progress
moze sie nie znamale
A) WIdze zdjecie z tweetera
B)Paula T. Scheuringa
C) O tym ze skonczyl 601 (czyt s6 e01)
D) malo tego widze date troche wczesniejsza niz dzis
ale wiadomo -ja znam ploty, ty masz monopol na oficjalke..... to musial byc fake
0
wiadomosc o 6x01 juz sie kilka dni temu pojawila, wiec masz lekka obsuwke :D
Ogladalem jeszcze raz Final Break, tam Mahone wydawal sie o wszystkim wiedziec (tzn o spisku z 5 sezonu). Mam nadzieje ze pociagnal watek ludzi ktorych Scofield wyciagal z wiezien miedzy 4-5 sezonem oraz watek w ktorym Jakob dzwonil do kogos jak wysadzali ten tankowiec (statek z Sucre) - wtedy zwracal sie do kogos "Sir" wiec wychodzi ze byl ktos wyzej. Watki do fajnej kontynuacji sa, wiec jaram sie jak na final LM :D
Ps. Ja chce tez Gretchen w akcji, co by byla jakas czikita, zeby bylo oko zawiesic:D
0
to jest chyba jedyny odpowiedni komentarz do jego akcji:
1
byl juz taki jeden co mial podobny pomysl
Al Bundy dostaje list, w ktorym dosaje info ze jego prawo jazdy stracilo waznosc, a on na to "Czemu malzenstwo nie moze stracic waznosci" :)
0
zatem rzucam klatwe na liverpool na efortunie ! - obstawiam ze liverpool przegra wszystko do konca sezonu (dzieki czemu wygra) oraz ze salah nie dotknie pilki w tym sezonie (dzieki czemu skonczy sezon z jakimis 80 golami) :D
0
ja widze - trener ma swoja koncepcje i zaufanie do tych ktorych ma, dlatego na nich stawia
0
odpowiadalbym :D
0
"Tak to jest, kiedy akt wlasnosci, dostana ludzie prosci" - Edzio Listonosz
Nauczyli ich byc sportowcami, ale nie nauczyli radzic sobie z majatkiem
1
ale przypisujesz amatorstwo, czy tez brak wiedzy gosciowi ktory jest zawodowcem w duzej stacji.
Ale dzis to latwo wszystkich krytykowac, hejtowac i wyzywac - teraz moda na hejt Swiecickiego tu panuje, a wlasnie to takich ludziach ladnie mowil Abelard Giza :D
3
mowi to czlowiek komentujacy pilke przed komputerkiem za free, wobec osoby ktora robi to zawodowo i musi byc przygotowanym do wielu meczow, bo je komentuje w duzej stacji :D
Panie Ferguson, mial Pan racje :D
1
Jak czytam komentarze, ze jest ustawiony do konca zycia to nie wiem czy sie smiac, czy plakac.
Ustawiony to on jest - z perspektywy szarego obywatela co zarabia 2k,3k itd.
Za 35 mln to mozna zrobic potezna fundacje, albo wspomoc inne.
Mozna zrobic sto tysiecy roznych pozytywnych rzeczy, a nie tylko patrzec z perspektywy cebulowego nosacza janusza "O pewnie nowe ferrari kupi, zeby somsiad sie zesral". Juz nie mowiac, ze moze zainwestowac tylko ta sume za rok gry w kilka biznesow, bez ryzyka ze mu zabraknie (malo to sportowcow bylo, nie mowiac o milionerach z lotto, ktorzy przefajdali caly majatek?).
Juz o poznaniu wielkiego kraju z duza tradycja - jednemu moga sie podobac Chiny, innym Japonia, a niektorzy moga tez lubiec kraje arabskie.
Proponuje spojrzec na wiecej niz cyferki przy kontraktach. Historia i tak go zapamieta ze gral i wygrywal w Barcelonie, szczegolnie ze to wybitny gracz i super sportowiec, co czerwonej kartki nie obejrzal (co sie nawet Messiemu zdarzalo).
0
przepraszam bardzo, kto?:D
1
oj nie przezywaj tak, gosc zarzucil malym zarcikiem, a ty przezywasz jakby ostatni kawalek pizzy ukradl :D
0
Pressing Andre Gomesa - blad, Suarez, Mess - gol
Mam nadzieje ze ten mecz to przelom dla Dembele i Gomesa
PS. Nie ogladam chelsea w PL, ale po tym 2-meczu jakby kogos wartosciowego wskazac to nie Hazard, ale Willian jest kozak.
1
dodalbym jeszccze, zeprzy tak wielkich wyjatkach od ustawy, nalezy dodac ze czesc rodziny bedzie w pracy, a czesc w domu, wiec jakie odpoczac z rodzina?
0
Po dzisiejszej LM pytanie jest jedno: Real dostanie seville czy rome? :)
9
News troche na sile, ale takie prawo mediow, ze trzeba cos wrzucac zeby utrzymac widownie :) Rownie dobrze mozna bylo zrobic news, ze barca utrzymala sie w lidze :D
12
sadzac po niektorych komentarzach, zaczynam wierzyc w to, ze ludzie uwierzyli by ze jutro Katalonia oglasza niepodleglosc, pojutrze jej czesc wchodzi w sklad Rosji, a reszta bedzie podzielona miedzy Wietnam, Sri Lanke i Watykan.
3
a ci tzw "prawdziwi polacy" zamiast zrobic z WOSP`u swoja wizytowke na miare solidarnosci to wola sami swoich kasac.
Ale tak czy siak, brawo my za taka super akcje.
Rekord WOSPu nie liczy sie w milionach zl zebranych na sprzet, tylko w ilosci zdrowia i zycia uratowanych w ten sposob. - nie wiem kto to rzekl ale to najlepiej oddaje wyraz tej akcji.
0
to ze olimpiacos czy anderlecht nie bija sie o wygranie LM czy LE oznacza dla ciebie ze nie sa to dobre kluby to sory, ale te kluby regularnie graj w tych rozgrywkach, a w swoich krajach wygrywaja mistrzostwa, to znaczy ze to sa dobre kluby.
To sa pilkarze, a nie absolwenci dziennikarstwa czy PR, wiec wymaganie od nich takiego poziomu jak zawodowi komentatorzy jest bez sensu. Po to sie ich angazuje zeby powiedzieli o rzeczach z perspektywy pilkarza. Dziwnym trafem nie mam zadnego problemu ze zrozumieniem slow i przekazu Zewlakowa, czego nie moge powiedziec o Szpakowskim.
0
wlasnie ! ty siedzac przed komputerkiem masz znacznie wieksza wiedze teoretyczna i praktyczna i pilce niz wielokrotny reprezentant polski, uczestnik LM ktory gral w dobrych klubach europy...
0
podobna akcje mialem ze sklepem Sferis.pl - sprzedali mi nie dzialajace gowno, musialem na swoj koszt oddac 12 zl straty, oni sie nie poczuwali do odpowiedzialnosci, bo to nie ich wina ze niedzialajacy syf sprzedaja.
1
dodaj jeszcze zebysmy sie uczyli transferow od pereza - kupil jamesa za 80, teraz go brak, oddany za 63 w sumie, moraty cebllosy i inne llorente pokazuja ze wcale ten real taki cudowny nie jest
1
bylo 4 nominowanych:
1) P
2) S
3) G
4) Unai Emery
Komisja postanowila dokonac cudu rozmnozenia i dalo nagro dla 1, 2 i 3. Kandydat nr 4 odpadl, bo to nie jego wina ze go tu zatrudnili :)
0
kosmici albo Rosja :)
1
a to jest ocena w swiecie pilkarskim czy ocena uzytkownikow? bo jak to drugie to kazdy moze miec swoja, i moze mu dac nawet -100k jak sie spodoba i jest w skali.
1
Niech zagra Paulinho, a Rakitic niech ma wiecej opcji wyjscia wyzej. Bedzie dosc duzo sily zeby walczyc z nimi wrecz, a Rakitic pokazal juz nie raz ze do przodu tez grac umie.