0

Co widza? Kraj o liczbie ludnosci rownej jednej dzielnicy Warszawy, o warunkach delikatnie srednio ujmujac "nienajlepszych" do uprawiania pilki noznej, remisuje z krajem, w ktorym gralo 2 najlepszych zawodnikow w historii, takze moze to?

1

Tak.
Islandia wygrywa z Chorwacja i remis w 2 meczu.

59

To uczucie, kiedy Nigeria w ciagu jednego meczu zrobila wiecej dla awansu Argentyny, niz Argentyna w 2 mecze :)

5

"Costa opanuje ją....mówie o piłce" - D. Szpakowski

Ah Szpaku i te jego perełki :D

0

ale znawcy z rambli i tak powiedza ze za slaby, bo nie ma 20goli/20 asyst w sezonie :D

1

to polska miala pilke, ktora byla na polowie senegalu wiec to jest idealny moment na wpuszczenie napastnika, ktory jest daleko, a ze krycha z bednarkiem postanowili mu ulatwic to juz nie jego problem. Sedziowie zachowali sie 200% poprawnie

1

sedzia pomogl? serio?:D

0

jeszcze znajdziemy jakiegos eksperta od trenowania z rambli i belgia pocisnie po 11-0 do konca tego turnieju

1

Klasowy pomocnik -> Messi nie musi rozgrywac wszystkiego sam -> Prawie jak dodatkowy napastnik :)

1

Janusz, wstawaj, znowu sie zesrales.....

2

z pewnoscia masz rajce. W AM ppracuja ludzie po podstawowce i nie umia liczyc, o mysleniu strategicznym nie wspominajac, dlatego rzucili wszystko co mieli na raz na jednego pilkarza..... facepalm x10

0

a gdzie dzialaja niby na niekorzysc swojej repry?

0

idac tym tropem myslenia
Trener > Tytul mistrzow swiata.
Bez sensu.

0

ta yhy juz to widze...
"Chlopaki fajnie by bylo wygrac mistrzostwa swiata, ale bardziej mnie martwi ze trener odchodzi"

Who cares czy bedzie potem czy nie, to jest mundial. Moze ich prowaddzic Czesiu Maliniak, Wieslaw Wszywka, Marian Pazdzioch czy ktokolwiek inny. Granie i wygranie mistrzostwa to jest podstawa motywacji, a nie czy bedzie ten sam trener czy nie.

0

piekne myslenie w konwencji fify.... tak glupie ze az sie nie chce wyliczac rzeczy, przez ktore nie ma ono zadnego sensu

1

Pol roku gral slabo
Prawie pol roku leczyl kontuzje

Wniosek wg uzytkownikow fcbarca.com: Wart 15-20mln, jak nie wycyckaja tyle to debile w zarzadzie..... fck logic

0

w mizerii tej pilki awans na ME czy MS to jest sukces, podobnie jak wyjscie z grupy.
"bo to Polska, nie elegancja Francja" - tutaj musimy sie cieszyc takimi sukcesami, a nie co 2 lata pompowac balonik i dziwic sie ze leja nas Hiszpanie czy Francuzi.

0

kolejny co zna sie lepiej na trenerce od selekcjonera z sukcesami...
Chce to niech nawet Zurawskiego powola, jego odpowiedzialnosc, jego decyzje tyle w temacie

0

ja ich nie traktuje jak chlopcow do bicia, ale uwazam ze nie moga oni nie sprostac fizycznie w starciach z king kongami z senegalu, czy takimi glikami, lewandowskimi czy innymi krychowiakami.

0

Wygrana z Japonia
Remis z Senegalem
Przegrana z Kolumbia

4 Punkty, kluczowe bedzie napykanie Japonczykom goli. Ja obstawiam ze wygramy z nimi 1:0, Senegal 2:0 i nie wyjdziemy przez bilans bramek.
Robcie screeny #pewneinfo

0

oni sobie moga zaspiewac klauzule jaka chca, a zawodnik powie "Nie" i tyle z tej klazuli beda widzieli.
Neymarątko to wiedzialo co robi, po chamsku ich wyrolowal, ale jak widac on teraz, czy ronaldo czy inni sa zakladnikami swoich klauzul lub ich braku, a u nas przynajmniej sa Dembele i Cou, czyli zle na tym nie wyszlismy,

0

no i co z tego ze LVC dal za niego tyle? Ile bylo transferow obroncow za 80+? Rownie dobrze mozna gadac ze Arnaiz czy Alena obowiazkowo powinni miec po 300, bo Neymara kupili za 222.

0

Graja niby legendy, a Douglasa jakos brakuje....

0

Budowa to nie wysztko. Popatrz ile razy takiego Messiego Xaviego czy Inieste przepychali, a ci i tak sie nie przewracali. Sa niscy ale mocno osadzeni na tych krotkich nozkach :)

3

Zapewne mniej niz ludzie na tej stronie, ale jakies podstawy pewnie ma, bo prowadzi juz mlodziezowki z sukcesami. Takze do poziomu uzytkownikow tej strony mu jeszcze sporo brakuje :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

te statystyki maja taki wydzwiek, ze powstalo echo echo echo o o o

0

Johnatan Woodgate :)

0

Zawsze wolalem Tello ale Ceunca tez spoko byl. Szczegolnie ze seietny byl w zonglerce moze tam by sie znowu jakos odnalazl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?