Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
jakim podobnym? Mats jest lepszym bramkarzem niz Belg. W LM popelnil pare bledow, w PL tez. Na ten moment Mats ma mniej bledow i wiecej spektakuarnych interwencji, ale moze byc i tak ze to poprostu slabszy moment Courtu..... jak kolwiek sie tam jego nazwiska nie pisze :D
0
romek juz sobie darowal zabawke chelsea, podobno w 2019 ma ja sprzedac
1
az mi sie joke przypomnial made by Baltroczyk
Idzie pijany student noca, zamachal dorozkarzowi co by ten sie zatrzymal, lecz ten nobody knows czemu pojechal dalej. Student wola zatem "A zeby zelazo rozpalone, nierozpalonym koncem w dupe ci wsadzic". Dorozkarz zaintrygowany, nakazal koniu (jak mowi byla poslanka Beger) "Cofnij koniu, nazat do tylu" i pyta "A czemu nierozpalonym?"..... "A zeby za ten rozpalony nikt nie mogl wziac i wyjac"
0
smialo sie moze wypowiadac, jesli ma o czyms pojecie, ale niestety wspolczesne gimby co znaja swiat pilki, w ktorym istnieje cos innego niz walka messi vs ronaldo. Tak samo ja np nie wypowiadam sie o pilce przed 2002, bo niewiele jej widzialem - proste.
0
W kwestii tego czy ktos tu kogos chce wystarczy podac 2 przyklady:
Paulinho - hejt byl jak na nikogo innego, morde zamknal wszystkim, chlop drugi ROK gra bez przerwy, strzelal gole tu, strzela w Chinach mimo ze to ani technik, ani super snajper, ot taki gracz po trochu do wszystkiego.
Rakitic - cisniety tu tak samo, bo to nie efektowny Coutinho czy inny Messi, a tak samo jak Paulinho, chlop z konskim zdrowiem, pomocnik w pelnym slowa znaczeniu, bo to i pomoze obroncom, i skrzydlowym, a i napastnikowi tez czasem.
Niby nikt ich tu nie chce, a chlopy gdzie nie pojda to graja, jeden w rep. Brazylii, drugi od lat podstawowa 11 i vce mistrz swiata. Tyle w temacie.
5
Jakby rzeczywiscie udalo sie Pogbe sprowadzic za Mine i Gomesa nawet z doplata, to bylby to chyba interes tysiac lecia.
Z Pogba ilosc i jakosc rozwiazan pomocy/ataku jak taka, ze powinni na to wprowadzic paragraf, za brak przyzwoitosci i umiaru w jakosci pilkarskiej (o ile to by sie udalo zgrac, a nie jak za czasow galacticos [#GimbyNieZnajo]).
0
To uczucie, kiedy nie wiadomo kto zrobil z nim lepszy interes - Chinole czy my.....
0
i pewnie jedna z najdluzszych serii wygranych
17
Szkoda chlopiny. Razem z Paulinho odchodza dwie sympatyczne prawilne mordki :D
Mysle ze nie wykorzystano jego potencjalu tutaj, a czas przed kontuzja pokazal ze moze dac wiele druzynie.
0
Na swieta mialem kupic sobie laptopa, ale chyba prezent bedzie inny :D Ta z lewej dla mnie epicka :)
0
wywalczyl sobie miejsce w skladzie kosztem dzieciaka za 100+ mln, u trenera ktory byl w finale ME i LM ze slabym klubem, ktory jako jeden z nielicznych zdobyl MS jako trener i zawodnik - tak to jest bardzo duzy wyznacznik
0
no trudno, dziecko tez sie kocha mimo ze jest rude :D
0
Pan General zegnal sie juz rok temu, ale los mu dal jeszcze jedna rocznice.
Wzruszajace sa te zdjecia, i jego przemowienia i obrazy jak 101 letni zolnierz co juz stac nie moze, ale do hymnu stara sie i prosi o trzymanie go na bacznosc. To sie nazywa szacunek do tego oco sie walczylo.
1
Sa patrioci, ktorzy nie patrzyli czy przezyja czy nie, tylko walczyli z wrogiem.
Sa tez "patrioci" co 100 latka stawiaja przed sadem.
Nawet jak Pan General byl przez chwile* z sb, to tacy jak oni walczyli o wolnosc, i przez lata godnie reprezentowal powstancow i poruszal wazne kwestie w przemowieniu, i za to go nalezy pamietac.
*Ten co nie byl, albo byl przez chwile, ma sie tlumaczyc przed tymi co cale zycie byli czerwoni do szpiku kosci.... serio?
0
ja slyszalem, ze to mlody i utalentowany bukmacher
0
Prawilna z niego mordeczka :)
Od czasow Henryego, pierwszy pilkarz ktorego mi brakuje po jego odejsciu.
Jak kupie nowego lapka, do nowego PESa, to go zawsze bede trzymal w druzynie, niezaleznie od statow :D
0
Taa swietnie sie odniosles. Z kilku argumentow wybbrales najmniej istotny. Moze miec 35, ale dzieki genom/diecie/cwiczeniom itd. moze miec forme znakomita.
Wole zeby sie obrazal za brak zyczen, niz robil akcje z bijatykami i rozwalaniem samochodu po pijaku.
Vidala nie chce z wielu powodow, a arugment o jakies typie z wisly to juz szkoda gadac.
" sobie wkrecales jakies rzeczy ze ktos ci mowi ze jestes glupi.....Jestes dzbanem. " taaa
0
https://sport.tvp.pl/37365049/problemow-vidala-ciag-dalszy-chilijczyk-stanie-przed-sadem
https://www.polskieradio.pl/43/279/Artykul/1462899,Copa-America-Vidal-w-areszcie-Alkohol-i-ferrari-to-mieszanka-wybuchowa
Racja, jest spoko ziomeczek, pewnie bedzie czarnym koniem na nastepnym konklawe :D
0
Z tym ze Yaya nawet jak jest coraz slabszy to i tak spada z wyzszego poziomu pilkarskiego.
Wole zeby byl "kaprysny", bo chce grac, niz zeby odwalal akcje jak Vidal i jego problemy z prawem.
Moze i kwota niska za Vidala, ale za Yaye nie trzeba placic nic, poza pensja i prowizja, wiec kwota wyszla by na 0.
Yaya juz tu byl wiec proces aklimatyzacji bbylby latwiejszy.
No i Yaya gral juz i jako pomocnik defensywny, ofensywny, SO, jak szukamy sily fizycznej, to akurat pamietam jak sie fabregas od niego odbijal jak dziecko od sciany.
I to ze we 2 powiecie ze Vidal > Yaya, to nie znaczy ze macie racje, bo tu racji nie ma nikt. Ale mozecie sobie tak budowac ego spoko np.
0
taaa, kolejny medrzec.....
to oswiec mnie swa madroscia i moze powiedz cokolwiek, dlaczego taki glupi jestem
0
nie tylko janusze - patrz ile razy busquets jest pomijany przy wszystkich rozdaniach nagrod
1
To ja juz wole leciwego Yaye Toure znowu
0
Uwaga cisne zart i wszystko mozliwe reakcje na niego:
Zart - Legia Warszawa w Lidze Mistrzow, po dobrej grze.
Reakcja:
0
gratulacje, zdales test - jestes facetem i nie-gejem :)
6
znajac zycie w ostatnim dniu okienka okaze sie ze jest w ciazy i nie mozna sprzedawac zawodnikow w ciazy :D
Ah ten Andre, sam pech te jego lata tutaj
0
Madrego to az warto posluchac.
Takze moze znajdz kogos, bo to co piszesz to sa brednie.
Wartosci to ksztaltowanie pilkarzy La Masii na dobrych ludzi (Xavi Iniesta Puyol i inni, 0 skandali z nimi)
Wartosci to pomoc Chapocquense kiedy inni tylko gadali.
Wartosci to sponsorowanie Unicefu.
Wartoscia z pewnoscia nie jest sprzedanie nazwy stadionu (moze sie nawet nazywac Stadion Janusza Cebuli, i tak wszyscy znaja to jako Camp Nou, tak jak bylo z El Madrigal czy paroma innymi stadionami) zeby mozna bylo go wyremontowac.
0
10 lat? czyli od sezonu 08/09
Dani Alves
Mascherano
Villa
Adriano
Alexis
Pique
Neymar
tak troche wiecej bylo tych transferow
9
najbardziej bym chciala, zeby sprzedala takich typow co mysla ze sprzedawanie jest takie latwe jak w fifce
0
z pewnoscia korzysc - obaj moga przesiedziec pol roku na trybunach, bardzo perspektywiczne jezeli mysla o (od)budowaniu swojej kariery w wieku 24-25 lat
3
Andre Gomes jest jak pogoda w Polsce - nikomu nie pasuje, bo jest do d..... to jeszcze kiedy powinno byc najlepiej jak to mozliwe to sie popsul i niszczy ludziom wyczekiwane lato