Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Marian spokojnie, zartowalam tylko. No juz uspokoj sie, bo ci zylka pierdyknie w tej lysej czaszce"
0
Sergi roberto?:)
1
sam wlasnie od jakiegos czasu "wypelniam" ankiety. Jak nie statusu odpowiedniego dla badan to dostajesz ich malo + sa pracownie ktore oszukuja (zbieraja wszystkie potrzebne dane, a na koncu 1 nie taka odpowiedz i "sory ale poszukujemy innego profilu kandydata"). Do tego ankiety sa zbudowane profesjonalnie (klucz klamstwa to sie nazywa, czyli sprawdzaja pytaniami 1 rzecz, jak w 1 napiszesz ze jest cos super, a 2 pytania potem - na niemal identyczne pytanie - ze dod upy, to (w zaleznosci od pracowni) albo mniej zaproszen, albo z czasem ban
Na kase trzeba dosc duzo uzbierac. Wszystko zalezy od tego kim jestes/skad/czego uzywasz itd
PS. Uwazaj na oferty, na olx jest pelno oszustow pt "praca w marketingu, zdalna, 2k w tydzien, potem do 9k" i temu podobnych
0
A) Jak ma odejsc Vidal, Gomes, Iniesta, Paco, moze Digne, moze Denis - to z ich pensji nie uzbiera sie na pense Antka,Lengla i Arthura + podwyzke ? Nasi zawodnicy zapewne zarabiaja wiecej niz ci co maja przyjsc, wiec powinna byc rownowaga
B) Kto jak kto, ale Busi swoja postawa na boisku i poza nia jest zawodnikiem wartym podwyzki
0
z tego co tam na eleven wspominali to suarez ma mnostwo goli na 1:0 wiec to tez wazne bramki.
irytuja strasznie jego symulki, gdyby energie na pretensje i symulki wkladal w czysta gre to byloby jeszcze lepiej, ale generalnie wole zeby zostal do konca kariery tu, szczegolnie ze sie dobrze trzyma, 30l to juz nie jest taki podeszly wiek, zywotnosc jak widac sie wydluza, takze moglby sam kiedys byc wchodzacym z lawy jak juz bedzie opadal z sil
0
Ja Ci mowie, ja Ci gadam
Polski po 3 meczeach, nie bedzie na mistrzostwach swiata
19
daje like dla zasiegu zeby sie chlop nie wymigal :D
3
Przed sezonem: 400 dni bez porazki? Przeciez to bedzie gora 40 dni
Dzisiaj: Co za frajerstwo, trener do dupy, zwolnic i sprzedac pol skladu...
"Kibice" tutaj sa 10 razy bardziej rozkapryszeni niz moja 5 letnia bratanica
0
jak ktos zyje na wlasna reke, nie mogac liczyc na niczyja pomoc, i musi sie sam utrzymac, to rozumie ze sa w zyciu rzeczy wazne i wazniejsze.
Szkoda bo taka szansa sie predko nie wydarzy, ale z pewnoscia nie mam zamiaru nikogo wyzywac, zwalniac, ani zachowywac sie jak dzieciarnia tutaj, bo mam do kibicowania zdrowy dystans
0
to usprawiedliwienie od szefa za nieobecnosci :)
7
Tak wyobrazam sobie 90% ludzi tutaj podczas meczu i po jego zakonczeniu
0
Wiedzialem ze to podziala. Nie po nic sie te szkoly konczylo :D
0
* i prawdopodobnie rekord pobitych rekordow w jednym sezonie, ale to niepotwierdzone info :D
0
Wolalbym taka wspolprace z Betisem, bo
A) To moj drugi "ulubieny" klub
B) Teraz rosnie w sile, zagraja w LE i oby to byl trend wznoszacy
C) Andaluzja to fajne miejsce do zycia wiec spoko dla pilkarzy, i dosc blisko
D) otrzaskaja sie z LL
E) szkolka betisu tez moze nam cos fajnego podeslac
0
Taki Andre Gomes, w ramach zastepstwa za Gabiego ktory odchodzi powoli na emeryturke, czy tez Vidal jako skrzydlowy lub PO, takze dalbym im te stowke i opchnal kogos z niepotrzebnych zawodnikow.
0
Samper w tym wieku, po takich przejsciach to pewnie juz kariery wielkiej nie zrobi. Chyba ze ma szczescie bycia tym, ktory pozno odpala.
2
"poza dwoma bramkami"
To na 9 ile mialby ich strzelic? 10?
Nie mowiac juz ze 1 bramke to on wypracowal
0
do tego to jest potrzebna zmiana prawa ( i to bardzo duza), a nie zwykly sposob zbierania kasy
1
messi bedzie konczyl i bedzie wprowadzal ich dwoch, a gomes bedzie im asysty trzaskal
6
Spokojnie, jeszcze odpali dajmy muu czas....
Tak jak Andre Gomes...
0
"Jestes rudy"
0
a to niespodzianka :D
1
Bale swoim wejsciem mogl zapewnic Umtitiemu odpoczynek od gry, dlatego nie dostal kary?
5
Bale na zywca cisnie od tylu w noge Umtitiego - nic
Roberto ledwo odpycha - czerwona....
0
Tam gdzie go trener wystawi !
Co wygralem?:)
0
Ciekawe jaki bylby wydzwiek artykulu gdyby mial miec tytul "Gra Messiego, a gra Ronaldo"
Obawiam sie ze bez Messiego, Barca by stracila wiecej punktow jakby mial nie grac, niz Ronaldo. Ten to wejdzie, kopnie raz i gol, a Messi to musi byc za czesto rozgrywajacym i strzelajacym jednoczesnie.
8
i co to da, przy rece marcelo 3 typow bylo swietnie ustawionych i zaden z nich nie chcial widziec, tak jak teraz typ nie bedzie chcial uzyc tego varu i dalej bedzie syf, tylko troszke mniejszy.
2
taa szczegolnie w internecie, albo w Polsce, gdzie krzywo sie patrza za inne wyznanie, albo ciemniejsza karnacje (oby sie tylko na patrzeniu konczylo)
0
uwazaj, chwalisz muzulmanina, zaraz ludzie sie o tym dowiedza i Ci piekielko zrobia
0
Turan - niewypal, niepotrzebny
Gomes - obdarzmy go milosierna zaslona milczenia
Paco - poczatek kiepski, ale od polowy 1 sezonu calkiem przyzwoicie strzela
Vidal - jak Lucho zaczal na niego stawiac to gol/asysta, potem kontuzja, nie jest wcale taki zly
Digne - solidny zmiennik
Paulinho - swietny poczatek, dobre uzupelnienie skladu
wiem ze taki placz jest modny, ale 22 messich nie da sie zlozyc