Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to ze to jest zalosne ze ktos przez mecz nie moze normalnie zyc :D
0
"No nie da się normalnie żyć"......
0
Teraz wszyscy mokre spodenki bo typ ma 1 powazny klub w karierze i robi wynik, zamiast wziac sie za takiego kloppa co z pobil Bayern Borusią, i robi historyczny wynik w Angli (chociaz wiem ze ciezko by go bylo ruszyc).
0
Zazdroszcze Ci ze nie masz powazniejszych problemow niz mecz
0
Ankieta z d..... wiadomo ze dzien po meczu wszyscy z piana na mordzi bedą spamowac ze out i wynik bedzie z 90% ze wywalic
1
Jakby patrzyl na pilke spokojnie mogl do niej wyjsc i ja zlapac przy 4 golu, aczkolwiek faktem tez jest ze koledzy tak samo dali ciala (a konkretnie jednej jego czesci ktorej nie wymienie)
CO do 1 gola - fakt pique mogl podniesc noge, pewnie by tracil ta pilke, ale Mats niepotrzebnie szedl na lewa noge.
0
Jak dla mnie Mats zawalil wczoraj 3 gole:
1. Pomylil sie, najpierw poszedl w lewo, potem w prawo. Jakby odrazu poszedl na prawo, spokojnie nakrylby ta pilke i ja zlapal.
2. Po rece pod pacha, to zawsze wina bramkarza.
3. Ostatni gol to przekimal sie razem z defensywa, i bawil sie w zidana klaszczac jak rubik,.
Szkoda bo razem z Pique i Lengletem grali mega sezon, a wczoraj nic sobie nawzajem nie pomogli.
0
neymar to bylby teraz kontuzjowany po urodzinach siostry w lutym
0
ta i z pewnoscia zaden z nich nie ma ochoty tego powtorzyc
0
Dzisiaj to wygrywaja producencie proszkow do prania, albo przescieradel, bo taka sraczke tu macie ze az sie boje ze sie odwodnicie.
0
Na kogo niby ? Xaviego co dopiero kopac skonczyl?
1
obraz valverde i dembele - jestes top ekspertem rambli
0
dla mnie to 1 i 2 to to samo - 500+ dla samotnej matki z 1 dzieckiem? Nieeeee, 500+ dla typow z 50k dochodu - taaaaak,
Skrocenie kolejek w sadach? nieeeee, zrobienie pseudorefomy i wsadzenie swoich? taaak,
i tak by wymieniac mozna w kolko do jutra. Moze za poprzednikow nie bylo lepiej, ale przynajmniej nie rozdawali pieniedzy za glosy, a zycie bylo w miare tanie, a po ich latach rzadow to mam wszystkie produkty +30% cena
0
Jezeli rzeczywiscie by wplacil to mialbym to centralnie w miejscu gdzie swiatlo nigdy nie dochodzi czy o tym glosno mowi czy nie - grunt ze zaplacil i pomogl.
0
wiem, ale sie tylko pytam kiedy byla ta 3 miesniowa bo jej nie pamietam
0
1. Teraz.
2. W meczu z Getafe rok temu
3. Kiedy? (Bo ostatnio skrecil kostke)
74
Hejterom cisnącym po Dembele, sugerując że jest on jak "pewien walijczyk z konkurencyjnej drużyny chciałem powiedzieć, że zachowujecie się w ten sposób jak kibice tejże konkurencyjnej drużyny.
0
dość późno się włączyłem, można spytać co mu się stało konkretniej?
1
Lopezem nie zastapil bym nawet chlopcow do podawania pilek, ani pomocnikowi w rozgrzewce dla Matsa (chociaz te role pelni zazwyczaj rezerwowy:D), a juz napewno nie Cilessena
0
Bo spacerujac po boisku nie zdarzyl ani razu podejsc pod pole karne przeciwnika :)
0
Liverpool: You never walk alone
Barcelona: You will stay at home :)
PS.Drugi raz obstawilem polfinal z barcca ze bedzie 2:0 i znowu jest 3:0 :( :D
0
a co jest zlego w zyczeniu powrotu do pilki?
1
mówisz jakbyś był od dobrych 3 dni w Anglii :)
0
Swietne przyklady:
Ancelotti: Jako pilkarz w romie i milanie prawie 300 meczow,
Jako trener: Parma - 6 miejsce, 2 miejsce, 6 miejsce.
Potem jeszcze Juve 2x 2 miejsce
Guardiola: 260 meczow jako zawodnik,
Trener: Awans do 2 ligi,
Mourinho: Pilkarz marny ale...
Trener: 10 lat pełnil role asystena m.in. w Porto, Barcelonie, Sportingu. Dopiero po 2 latach samodzielnej pracy (czyli w sumie 12 latach pracy w sztabach) dostał porto.
Kazdy z nich ma spora historie w swoim CV wiec to nie jest tak "A dajmy szanse randomowi, napewno wygra wszystko"
Ten Hag trenerem jest od 13 lat (6 jako asystent, 3 w druzynach nizszych lig) z GA Eagles - 5 miejsce w 2 lidze. Zatem ani to wybitny pilkarz, ani wybitny trener (jak narazie), wiec mozemy sie bawic w wynalazki typu Solari, albo ryzykowac ze to bedzie drugi Guardiola ale ja jestem przeciwko temu.
0
smieszne to sa typy co po zobaczeniu paru meczow koronuja trenera na bycia nastepca w gigantach. Juz tak mowili o cudownych trenerach typu Setien, Jardin, Marcelino czy innych Eusebio. Takze korzystaj poki masz czas, za rok bedziesz sie zapewne kolejnym tak podniecal.
1
twierdze ze za wczesnie by go dobrze ocenic.Narazie ma swietny czas, przyszly sezon go zweryfikuje jak zastapi tych grajkow ktorzy mu udpadna
0
trener monaco tez byl tak wielbiony, a prawie ich wprowadzil do ligue2
0
a jak powiedzial Baltroczyk do syna "Synu wesele to powazna sprawa, to sie raz na kilka lat bierze" wiec koszty ida :D
2
.... powiedział redaktor realmadryt.pl :D
0
Przegrana jest przegrana, niezaleznie od stylu. Zidane swoja 1 LM wygral grajac z ogorami i kto mu to pamieta?
Zapomniales dodac, ze ten sam styl Guardioli daje 7 lat bez LM, wiec wniosek? Styl mu moze conajwyzej pomoc, ale bez wykonawcow to nie nie daje.
Rownie dobrze mozna powiedziec ze Guardiola nigdy nie byl blisko ligi bez porazki, a "bezstylowy" Valverde odrazu w 1 sezonie.