Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mauysz ja pisze o logice nie o faktach. Wedlug tego co piszesz to moglo by wygladac tak:
1. Wplata klauzuli
2. Negocjacje z pilkarzem
3. Pilkarz odmawia
4. Oddanie klauzuli
Bez sensu. Klub mialby tylko zamrozone pieniadze na czas negocjacji, ktore wcale nie musza sie udac.
0
@chavez klauzula jest -- 200mln, od lipca tylko spada do 120.
0
Troche brak logiki: Skoro ma klauzule to mogli by ja kiedykolwiek wplacic i rozmawiac z zawodnikiem z pelnym wyjeb**** na AM. Tak wiec co za roznica czy rozmawiali w marcu przed wplaceniem czy po.
0
@Trojanek23 Cieplo: Za goraco !
Zimno: Za zimno!
Umiarkowanie: Za umiarkowanie !
0
@LeoMessi1994 ja tez mieszkam w centrum :D kwestia zagospodarowania, u mnie wewnatrz osiedli jest zawsze duzo zieleni (chociaz kiedys wincyj bylo, ale madki potrzebuja sterylnych placow zabaw, a nie zwyklej trawy i bramek robionych z plecaka czy butelek :D
0
@Lincolm Z budzetu placowego spadaja: Douglas, Turan (nie pamietam ile % pensji ma w turcji placone), Vermalen, pewnie Rafinha, pewnie Suarez, Murillo, Boateng, moze COu. Nie wiem ile jest podzialu % w wypozyczonych ale powinno sie zrownowazyc.
0
@LeoMessi1994 Yhym, to jakis sosnowiec albo radom mentalny :D Ja zylem w 38tys, byla kostka, ale byly tez sciezki wydeptane, pelno bylo krzakow itp, a jak nie bylo to sie zawsze miejscowke znalazlo :D
0
@SeeleyBooth oczywiscie wsrod glownych winowajcow wymienia sie Valverde oraz Ivana Rakiticia, przy wspoludziale Vidala i Busquetsa
0
@SeeleyBooth Pique majacy upadki, Legnlet, Umiti z niezaleczonym kolanej, i 20 latek bez doswiadczenia. Az chce mi sie powiedziec "Spokojnie, to tylko katastrofa"
0
@YoungMan Po 1 to 6:1, co nie zmienia faktu ze czworke w plecy dostalismy.
No i po 2, mowie o szacunku do projektu sportowego, czyli pilkarzy, trenerow, i innych osob pionu SPORTOWEGO, a nie do szejkow ktorzy sie bawia za kase z ropy.
0
@YoungMan jeszcze niedawno z tym nie-projektem o niskim poziomie dostalismy baty 4:0 wiec troche wiecej szacunku dla rywali
1
@VeiliaFCB to popatrz ilu pilkarzy ktorzy u nas grali ma przeszlosc w ligue 1
1
@FabregasOnlyInMyHeart racja, Veratti to w legi by sie ledwo zalapal, Mbappe to tylko talent jak Brozek, Neymar odszedl za taka kwote przez pomylke ksiegowej, juz nie wspomne ze tacy Silva czy Rabiot byli tu chciani, bo tylko ich wyszukarka w fifie znajdywala.
Rozumie ze oni dostawali oklep w LM, ale mowienie o ich projekcie sportowym ze jest slaby to gruba przesada
0
@heniek168 czekam az wkoncu dodadza opcje budowania wlasnego stadionu raz na jakis czas. W fife 19 mialem 1,5mld euro full wypas sklad i co z tym zrobic?
PS1. te pare lat kariery w fifie to dno
Ps2. 2036 rok a w kazdym zespole ciagle ci sami trenerzy
Ps3. Jezeli pes nie potrafi zrobic gry dzialajacej to oby fifa nawet taka krolowala jak najwiecej
1
@norbi77 gosciu masz chyba jakis kompleks na tym punkcie. Setki razy sie juz chrzescijanie modlili an boisku (nie wiem po co, bo chyba nie do ich boga zeby im wygrana dal) robili krzyze i inne, teraz nagle wielce oburzenie bo muzulmanin sie modlil, ale wiadomo w internecie to kazdy by muzulmanow pozabijal, za jezusa umarl, tylko koscioly jakos pustoszeja
0
@norbi77 akurat pilkarze robia znaki krzyza przed, po i w trakcie meczu, tak jak Mo Sala te islamskie swoje rytualy, wiec jest rownosc.
Neymarowi usunieto w mediach wiec to sprawa mediow, nie pilkarzy.
Juz nie szukaj na sile afery bo to dosc slabe
0
@krzychu1526 jak to mowia "Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma"
0
@michal26 grunt ze menelstwo kolo Ciebie ma na flaszke, i pojdzie zaglosowac kiedy trzeba.
0
@mariosss20 moze dlatego ze nie przegrali walki z getafe o lige mistrzow :D
0
@MarioVeB! i w kolejnych wyborach 40%, bo obiecaja kolejna kase.
0
@VenoM takie jest zycie, a klub musi sie na to przygotowac, tak jak pilkarz musi z tego skorzystac. Fakty sa faktami - obaj grali.
0
@barteq marketing w PSG :D co ich to obchodzi jak maja budzet katarski, ah i ta legendarna nauka :D
De Gea ma juz chyba rok (do 2020) z tego co wiem, wiec jak krzyknie ze nie chce przedluzac, to stawiam ze skusili by sie na Jespera , a de Gea pobronilby z 4 ligowcami w pucharach (z reszta, jego poziom ostatnimi laty to czesto sie do tego poziomu sprowadzal)
0
@Striker to ze Lenglet przychodzil jako alternatywa dla Umtitiego, a jest podstawowy, a Masche mial byc alternatywa w pomocy, a stal sie wieloletnia podstawa w obronie.
0
@barteq PSG moglo postawic na Areole juz rok temu, a sprowadzilo Buffona.
De Gea ma krotki kontrakt, wiec nikt go kupowac nie musi, bo moze bedzie chcial odejsc za free.
Nie powiedzialem ze Bayern to zrobi, tylko ze wg mnie powinien to zrobic. Sadzac po ostatnich dokonaniach Neura to wcale nie jest pewne ze znowu sie nie polamie i Jesper by gral.
Oblak ma tylko 120m klauzuli wiec Utd czy Psg smialo by moglo go smignac, a wtedy atleti by chetnie sie skusilo.
0
@Kidd bardziej mi chodzilo o osobe, jako pilkarza zasluzonego. Nikt normalny przeciez nie robi mu chluby za sposob w jaki zginal. To tylko w Polsce pan Tomasz H. jest celebryta za zabijanie na pasach.
0
@Striker taa szczegolnie przypadek Lengleta to pokazuje, a wczesniej Masche. 100% racji tu zaden obronca nie ma szans sie przebic
0
@barteq PSg traci Buffona
Man Utd zaraz moze de GEa stracic
Arsenal Cecha
Bayern moglby przestac liczyc ze Neur zacznie wkoncu grac a nie leczyc sie
Borusia tez mogla by go przygarnac, wkoncu to klub z aspiracjami
Jak ktos wykupi Oblaka (choc to malo realne) to tez by sie na niego rzucili.
No jest pare klubow, w ktorych moglby pograc ale to tez tak lekko naciagane
0
@Kidd oni nie upamietniaja okolicznosci jego smierci, tylko jego osobe
0
@robsesh racja, jeszcze sie okienko nie zaczelo, a lament na kadre juz musi byc - 1 zasada wycia na rambli. Jeszcze prognozuj ze z ligi spadniemy
0
@cules100pro pewnie bedzie trzeba sprzedac nerke zeby to cos kupic :D