0

@MaFCB za 20 dni sie zaczyna prezeson meczem, serio wierzysz ze w te 20 da sie zmienic dyrektorow, wdrozyc nowych, zakontraktowac kogokolwiek i rozpoczac na powaznie sezon?

2

@MaFCB swietny pomysl ! lipiec, wiekszosc klubow ma juz kadry i transfery poplanowane, a mu sobie zacznijmy szukac trenera teraz. Ten jeszcze sobie sztab poplanuje, przeprowadzka a transfery w pazdzierniku zaplanuje.

0

Kolejna kompromitacja bartomeu. Okienko rozpoczete, a temu sie nagle teraz zachcialo zastanawiac nad dyrektorami sportowymi. Caly maj, caly czerwiec a ten w lipcu sie ogarnal...

1

@SeeleyBooth goscia co 20 lat kopal pilke do zarzadzania projektem z budzetem 900+ mln..... yhym ok.

59

Pierwsze 38 kolejek bedzie kluczowe

0

@ctid pewnie zle zebre pokolorowales :(

2

@DonAndresFCB a skad ty wiesz jak on bedzie gral w wieku 33

2

@AmigoBlancos Bale kupil za 100, teraz go pewnie nie sprzeda, ale zrobi to z trudem, a bedzie musial mu placic wysoka pensje.
Jamesa kupil za ok 80, sprzeda za 40+13 z bayernu.
Danilo kupil za 31, sprzedal za 30 -
Mariano - odszedl za 8, za rok wrocil za 21 - czyli wydal 13mln za oddanie na rok,
Coentrao za 30, powypozyczany odszedl za darmo.
Kazdy kij ma 2 konce.

0

@ToWinaSedziego przy pisie to kazdy jest jasnogrodem. Kupuje w sklepie korzystajacym w duzej czesci z lokalnych dostawcow wiec ceny byly niskie, ale takiego wzrostu cen dzieki opodatkowaniu pisowskiemu to nie widzialem nigdy

0

@Skaramuczi nie musze sie pytac kto polecial pierwszy zeby sie podpisac :D

0

@Aaron10 co za paskudny bait, "Dziś swoje 29 urodziny obchodzi Margot Robbie, jedna z ładniejszych aktorek..... tyle bylo widac. I kurde kolega to odrazu kazal mi wchodzic, a tu tylko Hollywood. Jak bardzo sie rozca.... to znaczy kolega jest teraz smutny i to wszystko Twoja wina !:D

0

@Chwytliwy do mialnu za 50.... dopoki nie zobacze ofcijalnie to predzej w jehowych uwierze

0

@Rewolucja123 Jakby neymar gral na copa, to Keanu bylby drugi

0

@karci0 jak smiesz rozglaszac takie teorie niczym nie poparte ! Przeciez karyny dobrze wiedza, i widza co szczepionki robia z bombelkami ! a takie bezdzietne lambadziary to tylko w laboratoriach siedza to co one moga wiedziec. Na przyklad jedna zaszczepila dziecko i nie chodzi bo jest przeziebione, i ma katar, a karyna nie zrobila tego i jej dziecko normalnie chodzi ! ha szach mat propagandysci !

2

@masq Rok 2022. W barcelonie zdali sobie sprawe ze Neymar i Griezmann maja ponad 30lat i szukaja na rynku mlodego, o duzym potencjale gwarantujacy poziom. Cena? Skoro niedawno Dembele 100+, ten dzieciak z Benfici 126, to za 3 lata bedzie jakies 150. Wowczas ktos sobie przypomni ze przeciez za 100 sprzedano typa z potencjalem na ZP, ale co tam, grunt ze neymaratko wrocilo.

0

@Jakdxb witamy zatem w klubie "AntyNeymar"

0

@Jakdxb az tylu duzych pensji sie raczej nie pomiesci nawet z tak duzym budzetem.

0

@Messibestplayerintheworld jego doping z trybun jak bedzie kontuzjowany jest niezbedny do wygrania lm

0

@Deraxium co za roznica kto ile ma lat, skoro oni nawet w teori nie konkuruja na swoich pozycjach

1

@Deraxium a co ma piernik do wiatraka?

0

@KamQiX a w lutym neymarek jedzie do siostry, ma wolne (czyt leczy kontuzje) i do maja mamy -1 zawodnika, bo przeciez nikogo na lawce nie bedzie.

1

@Jacu327 metaal, drzwi..... sie Podlasie rozwijaaaa :D

1

@Bartek22 jak juz to 30+10, a nie 40

0

@turek99 20 miejsce w formule 1 nie jest zadnym wstydem, szczegolnie jak sie ma taki team jaki on ma

1

@turek99 to moze warto przypomniec lata 2007-2008, gdzie robil bardzo dobre wyniki, a nie byl w ferrari czy innych topowych teamach.

2

@Barcelismo alez info, coz za zaskoczenie ! Klauzula spadla. Walkowane tylko od kilku miesiecy :D

6

@zodiak_10 na gorze roze
Na dole lodowka
Ten wiersz nie ma sensu, mikrofalowka

2

@FCB24 gosc sie wywinal smierci, przez lata z powodzeniem bral udzial w rajdach, teraz mimo zmasakrowanej reki ogarnia bolid (do ktorego trzeba mega ogarniecia, to nie maluch), ale wiadomo, nie ma co sie podniecac tam byle kto laduje, to tylko generujace miliardy f1.

0

@Commando az jestem ciekaw ile oni zarabiaja na tym podawaniu takich samych, kompletnie nic nie wnoszacych do sprawy "Newsow"

0

@Aqualitek nie takie cuda sie w futbolu dzialy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?