Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaFCB za 20 dni sie zaczyna prezeson meczem, serio wierzysz ze w te 20 da sie zmienic dyrektorow, wdrozyc nowych, zakontraktowac kogokolwiek i rozpoczac na powaznie sezon?
2
@MaFCB swietny pomysl ! lipiec, wiekszosc klubow ma juz kadry i transfery poplanowane, a mu sobie zacznijmy szukac trenera teraz. Ten jeszcze sobie sztab poplanuje, przeprowadzka a transfery w pazdzierniku zaplanuje.
0
Kolejna kompromitacja bartomeu. Okienko rozpoczete, a temu sie nagle teraz zachcialo zastanawiac nad dyrektorami sportowymi. Caly maj, caly czerwiec a ten w lipcu sie ogarnal...
1
@SeeleyBooth goscia co 20 lat kopal pilke do zarzadzania projektem z budzetem 900+ mln..... yhym ok.
59
Pierwsze 38 kolejek bedzie kluczowe
0
@ctid pewnie zle zebre pokolorowales :(
2
@DonAndresFCB a skad ty wiesz jak on bedzie gral w wieku 33
2
@AmigoBlancos Bale kupil za 100, teraz go pewnie nie sprzeda, ale zrobi to z trudem, a bedzie musial mu placic wysoka pensje.
Jamesa kupil za ok 80, sprzeda za 40+13 z bayernu.
Danilo kupil za 31, sprzedal za 30 -
Mariano - odszedl za 8, za rok wrocil za 21 - czyli wydal 13mln za oddanie na rok,
Coentrao za 30, powypozyczany odszedl za darmo.
Kazdy kij ma 2 konce.
0
@ToWinaSedziego przy pisie to kazdy jest jasnogrodem. Kupuje w sklepie korzystajacym w duzej czesci z lokalnych dostawcow wiec ceny byly niskie, ale takiego wzrostu cen dzieki opodatkowaniu pisowskiemu to nie widzialem nigdy
0
@Skaramuczi nie musze sie pytac kto polecial pierwszy zeby sie podpisac :D
0
@Aaron10 co za paskudny bait, "Dziś swoje 29 urodziny obchodzi Margot Robbie, jedna z ładniejszych aktorek..... tyle bylo widac. I kurde kolega to odrazu kazal mi wchodzic, a tu tylko Hollywood. Jak bardzo sie rozca.... to znaczy kolega jest teraz smutny i to wszystko Twoja wina !:D
0
@Chwytliwy do mialnu za 50.... dopoki nie zobacze ofcijalnie to predzej w jehowych uwierze
0
@Rewolucja123 Jakby neymar gral na copa, to Keanu bylby drugi
0
@karci0 jak smiesz rozglaszac takie teorie niczym nie poparte ! Przeciez karyny dobrze wiedza, i widza co szczepionki robia z bombelkami ! a takie bezdzietne lambadziary to tylko w laboratoriach siedza to co one moga wiedziec. Na przyklad jedna zaszczepila dziecko i nie chodzi bo jest przeziebione, i ma katar, a karyna nie zrobila tego i jej dziecko normalnie chodzi ! ha szach mat propagandysci !
2
@masq Rok 2022. W barcelonie zdali sobie sprawe ze Neymar i Griezmann maja ponad 30lat i szukaja na rynku mlodego, o duzym potencjale gwarantujacy poziom. Cena? Skoro niedawno Dembele 100+, ten dzieciak z Benfici 126, to za 3 lata bedzie jakies 150. Wowczas ktos sobie przypomni ze przeciez za 100 sprzedano typa z potencjalem na ZP, ale co tam, grunt ze neymaratko wrocilo.
0
@Jakdxb witamy zatem w klubie "AntyNeymar"
0
@Jakdxb az tylu duzych pensji sie raczej nie pomiesci nawet z tak duzym budzetem.
0
@Messibestplayerintheworld jego doping z trybun jak bedzie kontuzjowany jest niezbedny do wygrania lm
0
@Deraxium co za roznica kto ile ma lat, skoro oni nawet w teori nie konkuruja na swoich pozycjach
1
@Deraxium a co ma piernik do wiatraka?
0
@KamQiX a w lutym neymarek jedzie do siostry, ma wolne (czyt leczy kontuzje) i do maja mamy -1 zawodnika, bo przeciez nikogo na lawce nie bedzie.
1
@Jacu327 metaal, drzwi..... sie Podlasie rozwijaaaa :D
1
@Bartek22 jak juz to 30+10, a nie 40
0
@turek99 20 miejsce w formule 1 nie jest zadnym wstydem, szczegolnie jak sie ma taki team jaki on ma
1
@turek99 to moze warto przypomniec lata 2007-2008, gdzie robil bardzo dobre wyniki, a nie byl w ferrari czy innych topowych teamach.
2
@Barcelismo alez info, coz za zaskoczenie ! Klauzula spadla. Walkowane tylko od kilku miesiecy :D
6
@zodiak_10 na gorze roze
Na dole lodowka
Ten wiersz nie ma sensu, mikrofalowka
2
@FCB24 gosc sie wywinal smierci, przez lata z powodzeniem bral udzial w rajdach, teraz mimo zmasakrowanej reki ogarnia bolid (do ktorego trzeba mega ogarniecia, to nie maluch), ale wiadomo, nie ma co sie podniecac tam byle kto laduje, to tylko generujace miliardy f1.
0
@Commando az jestem ciekaw ile oni zarabiaja na tym podawaniu takich samych, kompletnie nic nie wnoszacych do sprawy "Newsow"
0
@Aqualitek nie takie cuda sie w futbolu dzialy