Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Oni daja Ci szanse na pomoc panstwu, zeby bylo ono bogatsze, zebys spelnil w wymierny sposob swoj patriotyzm, a Ty co, ani slowa podziekowania.....
1
@El dominatore po 1 to nie twoja sprawa gdzie mieszkan, a po 2 to taaa bo w polsce nie ma takich miejsc, sama sielanka i raj podatkow i socialu. zyj sobie w swojej utopii made by tvp
2
@panczo 2 kolejka. 1:0 wynik, zgadnij kto strzelil - 3 punkty.
4 kolejka. 2:1, bramka na wage zwyciestwa - 3 punkty
11 kolejka. Gol na 2:2, wynik 3:2 - udzial przy 3 punktach
13 kolejka. Gol na 1:1 w 90 minucie. - 1 punkt
17 kolejka: gol na 1:0, wynik 2:0. - udzial w 3 punktach
20 kolejka: gol na 1:0, wynik 3:0 - udzial w 3 punktach
dalej nie chce mi sie sprawdzac. Jego gole (nie patrzylem na wszystkie) uratowaly nam dupe i daly posrednio lub bezposrednio 16 punktow. Jakto mowia "Psy szczekaja, karawana jedzie dalej"
skopiuje juz jedno wyjasnienie takich jak ty.... dodac warto jeszcze gol na 2:1 w sph. Zdrowy przygotowany ratuje nam dupe. Deal with it boy
1
@El dominatore mieszkalem w uk, szukaj dalej, polecam ksiezyc i tamtejszych sebixow. ty zapewne caly swiat poznales
PS. wyprzedze twoja madrosci o swiecie - z muzulmanami, z czarnymi. z czarnymi muzulmanami i jakos dziwnym trafem nikt mnie nie okradl, nie zabil, nie zgwalcil mi rodziny, nie grozil, a polskie prawilne katolickie sebixy to i owszem, chcieli okrasc, grozili, wyzywali takze szukaj dalej
1
@panczo szkoda slow
9
@adam444
1
@El dominatore dziekuje, twoj koment jest rowniez zalosny. Mam juz za soba jezdzenie po swiecie, nie tesknilem ani chwili za sebixami, karynami i innymi januszami. Jeszcze jakies epickie sugestie?
2
@Mike74 Nie jest bialym katolikiem z kebabem i piwkiem w reku, i nie krzyczy "jeb** pedalow i ciapatych" - nie jest polakiem :D. Moze jakby zmienil imie na Janusz i publicznie oglosil ze somsiad zlodziej ukradl kase na passata to cos by mozna pomyslec, ale tak to nie ma opcji
0
@ściah ciekawe jak spiewales jak strzelal na 2:1 w sph, albo jesienia 18
1
@Kompletny tylko od kwoty 5,7 ml euro tak w ramach scislosci
13
Griezmann w łóżku myśli o Messim.... bedzie sie działo na rambli :D
2
@NeroTFP a zarzad co sprzedaje za grosze, i perez co sprzedaje za miliardy to tak pomiedzy ma byc?
0
@dniel wow naprawde to nie wyznacznik? niesamowite. Moze jeszcze przeczytaj srodkowe zdanie, pomysl i moze dojdziesz do zaskakujacej konkluzji :)
1
Po najgorszych urodzinach w zyciu prezent pocieszenia.
Niby towarzysko, ale manita w 45 minut dla realu.....
O taki real nic nie robilem, panie zidane, idzcie ta droga, nie szukajcie innych :)
1
@Wawrzyszewski pewnie bedzie razem z hajto w celi dla celebrytow, a nie czekaj....
0
@Croocers czyli jestes za zniesieniem katolickich swiat i dnia wolnego w te dni?
0
@AxelF A) A co to jakies kolko adoracyjne ze mamy sobie z ceny schodzic bo sie lubimy?
B) Musieli by byc skonczonymi durniami widzac ze dostajemy 220+, i sprzedajac jeden z najlepszych talentow swiata, po swietnym sezonie za jakies 70
0
@MarioVeB! zrobilem tak, kurs 7+ :D
0
@Fohin jak to z sevilla, jak to z transferami - czesc wypali i pomoze, czesc bedzie trzeba oddac i sprowadzic nowych.
3
@Pustelnik masz racje, nie kumasz. Klauzula jest 30, a nie oferta.
0
@ViscaBarca123 Malcoma to ja bym nie sprzedawal. Typ ma calkiem duzy potencjal, w odpowiednich warunkach moze pokazac duzo, a wtedy mozna by spokojnie targac 60+
0
@Robertinho szuka sobie miejsca w klubie, jako obronca moze byc malo wiec chce dorabiac jako bramkarz
5
@Wawrzyszewski tacy jak ja to niedlugo beda najbardziej dyskryminowana grupa w kraju - bezdzietny singiel (oby tak zostalo :D) niebedacy katolem - bede zap***** na cudza wiare, dzieci i bede za to karany dodatkowym podatkiem. Dzieki mateusz i jaarek, istny raj.
6
@misior krociutenka masz pamiec. Ratowal nam dupe w SPH, i jesienia, a teraz takie znawcy mu wymyslaja ze nie jest messim, to nic nie wart.
0
@ViscaBarca123 za 2 lata bedziemy go brac za 100-120, robcie screeny
0
@AllBundy powiedzial typ co sprzedaje buty :P
0
@PrinceDamon to moze troche tego, troche tego - kto w skladzie moze byc gejem, kto byl kiedys kobieta, i ile plci mamy w zespole?:D
3
@Tasde mysle ze jakis powazny rywal by sie trafil. Jakis prokurator czy inny urzad skarbowy - nie lekcewaz ich.
0
@Nano22 ta, szczegolnie jak typ mowi ze to nie poziom tego klubu, akurat po tym meczu, dziwne.
0
@Tasde juz jednego typa tu wyjasnilem. Dembus uratowal nam dupe 16 punktami jesienia (warto dodac naszego jedynego trofeum wtedy)