0

@FafitFCB czy ney chce powrotu kibicow? ciezko stwierdzic

0

@Hushovt raz uzylem tego tekstu na kolezance (i kawalek drugiego tekstu), i to rzeczywiscie dziala, czerwony slad reki na twarzy utrzymywal sie tylko 1,5 godziny :D

9

Dla rozlooznienia atmosfery:
Jak w bardzo delikatny sposob, powiedziec kobiecie ze jej piersi nie sa najwieksze, ale tak zeby sie nie obrazila i poczula wiare we wlasna wartosc.


0

@jordus100 jestem ciekaw czy jakby mu tak sprawdzic filmiki i wpisy z tamtego lata to czy by nie wyszla i jakas jego akcja typu "durne gazety, jak mozna w to wierzyc" z ktorej teraz tak sie nabija

0

@Hushovt tyle lat ogladanie tego i przeoczylem bundych w odcinku? no way !

1

@Hushovt i za dbgt, i za xene i za rycerzy zodiaku nalezy mu sie likee i sub :D

0

@Barca_Big_Moment wyobrazic sobie moge tez ze oba kluby spadaja do 2 liggi i co z tego? neymaratko w 2019 to sie glownie leczy, nie ma okresu przygotowawczego wiec sporo czasu mu dojscie do siebie. Nawet jak im pomoze swoja gra to real ma sporo innych problemow.
A o tryplet teraz jest jeszcze bardziej hardcorowo niz wczesniej
W lidze musieli by sie wybic ponad poziom bo ostatnio to zajmuja 3 miejsce, a za rywali maja nas z ladnie uzupelnionym skladem, i Atletico ktore jak narazie wydaje sie ze nic nie ucierpialo na rewolucji.
PK tak samo.
W LM maja oprocz tych 2 druzyn rywali w postaci City Liverpoolu i Juve, a i kolejny czarny kon sie moze pojawic.
A do tego ich apokaplipsa - VAR !

0

@AllBundy tylko pod warunkiem ze sprowadzimy Woodgate`a do obrony. Bez niego to sie posypie

0

@sebasek99 to ty bedziesz bartek ktory daje dluzszy kontrakt i premie, a on bedzie neymar senior, ktory cie wydymal i chce jeszcze kasy :)

0

@krzychu1526 zapomniales ze to tylko wyjatki. Niestety znakomita wiekszosc dzieciakow ma wy...... hey bo yolo, ajfon, wifi itd. ale z jednej strony dobrze ze jest ta jedna dziewczyna, ale z drugiej szkoda ze musi robic protesty bo pokolenia wczesniej mialy wy....... bo yolo, ajfon, a ziemia sama sie przeciez naprawi....

4

W transferze Neymara warto popatrzec tez na ostatni miesiac - kolejny typ co okres przygotowawczy spedzil na leczeniu kontuzji, lataniu po swiecie i uciekaniu z klubu. Potem bedzie dochodzil do formy az wkoncu zlapie kontuzje. Juz wole zeby ktos z B skladu dostal to miejsce, oni chociaz powinni lepiej wygladac pod wzgledem przygotowania do sezonu.

0

@MarioVeB! zemu tylko 50? helo zagral 1 dobry mecz, to juz mozna liczyc na 80+....

0

@kamilo0066 1:1, jako ze nie postawilem (oczywiscie 2 kupony przeesrane o 1 bramke, brak kasy) wiec jest to pewniak

5

@WhySoSerious zmeczona sezonem

1

@Danny Gaucho a dlaczego on twierdzi, ze oni sa dziwolagami?

0

@BlAugrAnAPolAnd kazdy pomocnik ma swoj charakter wiec zalezy troche od dyspozycji dnia, i tego kto jak zdrowy bedzie oraz jak zagra AB. Osobiscie uwazam ze pomoc mamy epicko obsadzona chociaz brak mi takiego Iniesty co ciagnie akcje do przodu wchodzac pod napadziorow, ale to zrekompensuje sie antkiem zapewne.

0

@student97r ja mialem bardzo skromnego ksiedza co narzekal ze kolezankom cycki nie rosnal, a reka sprawdzal czy tylki sa dosc okragle. Z drugiej jednak strony mialem tez bardzo oczytanego ksiedza ktory twierdzil ze Budda i Mahomet wzorowali sie na naukach Jezusa.... wyksztalcenie tak bardzo.

0

@Kvothe07 jeszcze sie sezon nie zaczal, a tu juz "kocus calej ligi" - trzeba to dodac do LR Starter pack.

0

@Striker nie dokończyłeś wieć poprawie - pizzerie. ::)

0

@PatrychoO drobna roznica jest taka ze Dembele juz tu jest, i ze wzgledu na wiek moze pograc ttu wiele lat, a neymaratka tutaj nie ma, bedzie drogi, 2x drozszy w utrzymaniu, a patrzac na jego zachowanie do tej pory nie pogra zbyt duzo

0

@Golaselo zawsze mozesz stworzyc wlasna lige jesli ktos tego jeszcze nie zrobil i podac link/nazwe do apki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Fabik87 ostateczny termin numer 5 czy wiecej ich bylo?

0

@Barwindg gesia skorka lepsza. Do tego sa odcinki na yt albo cda

0

@Profesorek nastepny miesiac bedzie decydujacy #PewneInfo, przeciez tak juz jest od poczatku czerwca ????

1

Na starosc perspektywa mi sie zmienia. W tych plebiscytach na naj mam Centralne Wyje***** na te nominacje, moga wybrac czesia parzywola z fc lysobyki united. Interesuje mnie tylko kto wygral LM, a nie smieszne statuetki w ktorych messi niszczac system jest 5 ????

0

Smieszne jest to ze "kibice" tutaj oredzej go docenia i pochwala jak odejdzie niz za dobry mecz (a zaryzykowalbym stwierdzenie ze nawet niz za gola w finale lm)

2

Bojan Krkic - tragiczna przestroga dla wszystkich fanow szybkiego wprowadzania 18 latkow na top poziom i wymagania od nich bycia messim, iniesta czy xavim. Szkoda chlopa.

0

@SHIBA ziemia nie jest w stanie wykarmic 7 miliardow juz teraz, a tu dewastacja postepuje. Szkoda ze zniszczylismy taka piekna planete

0

@Grubson06 tak jak chelsea nie lubie tak przyznam ze koszulki maja 10/10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?