1

@PanPatrykk czyli nie rozni sie od tutejszych uzytkownikow, a w przypadku naszych potkniec jest od nich lepszy (ile razy tu juz bylo ze nic nie wygramy, a z takim stylem to conajwyzej do ligi europy :D)

4

@brains "swiadomosc najwiekszym z przeklenstw, wiec ty chyba blogoslawiony jestes"

1

@bolo93 drogie zagraniczne :) tylko takie "włosiane i mięciuśkie" :D

0

@rademenes ja pierdykam. Gosc jest tak wysoki ze firanki to moglby wieszac..... no paskiem od spodni

3

@sebasek99 Jesli myslisz ze nie mozna upasc nizej, to poszukaj kogos kto je pizze hawajska nozem i widelcem.

0

Przestancie. Umtiti to byl top5 (jak jest zdrowy). Co z tego ze ciagle sie leczy, grunt ze to byl top.

0

@tomo2203 a wiec ile milionow chce neymarek za swoja milosc do klubu oplacona przy oszukiwaniu z podpisem kontraktu?

0

@SeeleyBooth tutaj to kazdy powod do lamentu jest dobry, nawet gol dajacy zwyciestwo/punkty

0

@Murazor polecam odcinek tomka cwiakaly na temat pretemporad realu i nas. TO raczej przypadek nie jest ze oba kluby robia kilkaadziesiat tys, km i maja po kilkanascie kontuzji w 2 miesiacu sezonu.

4

To sie nazywa milosc i oddanie do klubu. Chlop chce nawet ksiegowe od liczenia kilkudziesieciu milionow uwolnic, ale nieeeee, hejterzy i tak powiedza ze jemu chodzi o co innego.

44

Wydaje wam sie ze Fati jest taki swietny? Ze moze wszystko?! To niech sproboje przyjechac do Polski i kupic piwo w sklepie ! Takiego wała :)

19

@Kaisuj polskie kluby nie zakwalifikowaly by sie nawet do ekstraklasy gdyby tam byly jakies wymogi albo eliminacje :D

0

@tombard To ja moze posluze sie definicja:
1. «przyglądać się rozgrywkom sportowym i dopingować tych uczestników, z którymi się sympatyzuje»
2. «przyglądać się pewnym wydarzeniom lub wspierać czyjeś działania»

Definicja slownikowa. Chyba nie ma tu "Zyczyc druzynie, ktorej sie "kibicuje" przegranej" ani nic w tym stylu.

0

@LionelM95 jakbys nie zauwazyl, to poprostu szydze z twojej iscie kretynskiej logiki

0

@LionelM95 ja "slowo uznawane za wulgarne, zabronione regulaminem"
Zyczmy klubom upadku, bankructwa itd. po tym moze byc juz tylko lepiej, a wlasnie oto zeby bylo tylko lepiej chodzi no nie?..... "brain exploded"

1

@VenoM taa bo jak przyjdzie kto inny (najlepiej wybierac na rzut moneta) to stanie sie cud i wszystko wygramy 5:0. Idz sie fan boyu schowaj.

2

Prawdziwi kibice tutaj widzewyplyneli. Chca przegrac mecz bo trenera nie lubia. Smiech na sali z takich fan kidow sukcesu.

0

@Wajper po tym komentarzu wnioskuje ze dnia w sklepie nie przepracowales.

0

@(L)iBarca "krul argumentow" tak jak i twoj korwin krul. Najlepiej probowac ponizac kogos per "jestes ograniczony". Ale wiadomo, korwinizm, internet, zasady zobowiazuja :D

0

@(L)iBarca kolejny wybitny intelektu-korwinista :D
Te twoje koszty pracy zmienia sie w koszty szkoly dla dzieci, koszty szpitala dla calej rodziny.
Jezeli wszyscy beda miec 3x wiecej kasy, to taki producent chleba bedzie musial podenisc ceny bo
A) Musi oplacic teraz to, czego wczesniej nei musial
B) skoro wszyscy maja duzo wiecej kasy, to moga tez wiecej za jego wyrob zaplacic, bo chyba ze wszyscy beda sie odzywiac tylko chlebem, to mu sprzedaz wzrosnie.

0

@jedrek7000 hahahahahah, odpowiedz godna korwinisty :D

1

@jedrek7000 taaa i ten chleb po 15zl, marzenie :)

1

@jeyx77x kapitalna taktyka godna mistrzow tej dziedziny. Zidane, to ty?

2

@badej60 Poglady korwina w skrocie:
1. 3-5% podatkow, na utrzymanie wojska i policji. Jak ktos otrzymal obietnice ze zaczyna prace dzis, i dostanie emeryture za 40 lat, to ma to sie stac.
Pytanie: Jak on chce przy 5% podatku i wydatkach na policje i wojsko, finansowac obecnych emerytow i przyszlych przez ponad 40 lat? Jak ktos wierzy ze pieniedzy z prywatyzacji wystarczy to jest glupszy niz przewiduje ustawa.
2. Skoro nie ma byc podatkow, to wszyscy beda zarabiac wiecej. Skoro wszyscy beda zarabiac duzo wiecej (powiedzmy ze 2x) to ceny wszystkiego skocza rowniez. Do tego wszystko bedzie platne. Po co mi skoro zatem zarobki 2-3 wyzsze, skoro za szpital, szkole i wszystko inne bede musial placic, a za zakupy beda musial tez placic duzo wiecej?

5

Ciekawe kto z tej dwojki niepowolanych zostanie mianowany nowym meczennikiem LR "Bo nie gra, a przeciez taki dobry"

3

Niech on stanie sie Fatim pierwszym, a nie kolejnym "Messim drugim"

1

Jak ma byc dobrze, jak nasz super snajper nie jest powolywany na mecze? Suarez sam niczego nie pociagnie ! Gdzie jest Own Goal ja sie pytam ?!

0

@dv7wisnia zart tak suchy, ze bede sie na niego staral o dotacje, jako skutek globalnego ocieplenia :)

81

Wynik realu mi przypomnial pewna reklame. Takie zabytki jak ja beda ja pamietac.
Strona o realu madryt dostala wersje 2.0
Real zawstydzil swoja strone - dostal 3.0
#SuchModeOn

0

@FafitFCB prawie jak ferdek kiepski i jego wynalazek "do nalewania herbatuf przy zajętości oburęcznej" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?