Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@głardiola to akurat idzie wycwiczyc. Jak myslisz dlaczego jak maja na 1 pytanie to czesto mowia "Dzien dobry, witam, dziekuje za to pytanie, szkoda ze nie ma tu z nami xyz" i inne tego typu triki. Zanim to powiesz to z minuty zostanie juz jakies 40sekund.
Lepper tez byl kiedys prostym chlopem, a sie wyrobil, takze kwestia treningu.
1
@kerouac slabo znasz konsytucje jak mowisz ze jego glowna funkcja to reprezentatywnosc.
4
@YouShouldListenToMe jako ze sie wglebiam w temat marketingu politycznego i pisalem z tego tez prace to powiem tak: czasu jest malo, material jest, ale pora najwyzsza brac sie za robote.
1. Zaraz bedzie listopad, wszystkich swietych, niepodlegosciowa rocznica, przygotowania do swiat, swieta, sylwester. 2 miesiace ludzie beda mieli gdzies wybory, wiec sluchac nikogo nie beda
2. Biedron wystartuje, bedzie 3ci a 12-20%, na wiecej mu polska konserwa nie pozwoli.
3. KO ma kilku kandydatow:
Kidawa- Blonska -ludzie juz ja troche znaja, spokojna, kulturalna pani (typ damy), po to grzesiu tak ja przedstawial, zeby i ci narodowi wyborcy nie mogli sie jej uczepic. Wyborcy 40+ absolutnie ja kupia, bo to jest w duzej mierze ich target, nie popelnia gaf, z trafieniem do mlodych bedzie ciezko.
Trzaskowski - w wwa wygral latwo, ale wybory prezydenckie juz przegral mocnym startem w lewo. Ludzie na wsi go przez to nie kupia, bo bedzie mial ogon "lewaka lgbt". Ale mlody w miare atrakcyjny, na 2025 moze byc.
Arłukowicz - odpowiednik adriana. Mlody twardy gosc, dal sie poznac z bardzo dobrej strony w eurowyborach, ma gadane, na minus ze byl ministrem zdrowia i niewiele mu sie udalo, na plus ze kolejni zrobili wiekszy burdel i to ich beda bardziej pamietac.
Aleksandra Dulkiewicz - jesli ma ambicje to jestem 100% pewien ze wygra kiedys te wybory. Mloda, atrakcyjna (jak na polityka), z doswiadczeniem w samorzadzie, samotna matka (no material do kucia jak zloto) - zaatakujesz, tzn bijesz samotna matke (mechanizm litosci i wspolczucia u ludzi), chwalisz (no ba, samotna matka a dala rade, osiagnela sukces, pokazesz zdolne dzieci i masz +100 do fajnosci). Moja faworytka 2025, teraz troche za malo czasu na wykreowanie jej.
Tuska nawet nie wspominam, bo nie bedzie kandydowal.
2
@Chakalaka warto dodac ze kandydowal z "antykomunistycznej" partii. Ale dobry towarzysz na swoj towarzysz. Ich towarzysz to komuch.
0
@TheNekro94 absolutnie jestem od tego daleki, ale mainstreamowe media o tym nie mowia, onz milczy, a slodziaki to nie takie hip hop
0
@Thoms94 @TheNekro94 macie durne problemy. Sa powazniejsze na swiecie - np jak madka kupi slodziaka, ktorego juz miala. Czy wy zdajecie sobie sprawie jakie to niesie zagrozenie dla swiata?
3
@ksobi prawie jak abelard z "bejlem"
1
@Mathew86 nie, braun wcale nie jest anysemita, az dziwne wrecz ze nie ma nagrody sprawiedliwych wsrod narodow
0
@ArdoFCB ohoho, sukces na miare dudelange. Zyc nie umierac.
0
@A_Gomesinho_21 widac ze znasz sie na rolnictwie jak gosc z awataru na filozofi barcelony
1
@michal26 2% to przesada, ale ja bym sugerowal nie % ale kwotowy prog np 700tysiecy, lub przy 5% system lucky losers jak w T4S, czyli jak ktos nie przekroczyl progu, ale ma duzo glosow to jakas pula mandatow powinna dla nich byc.
0
@hoeniker @michal26 jowy podalem jako najpopularniejszy przyklad alternatywnej ordynacji.
0
@NeroTFP Taka mala uwaga: Jest tez cos takiego jak obywatelski projekt ustawy, takze moze nie panstwo, a obywatele by ich opodatkowali?
6
Nie jestem zwolennikiem JOW`ow, ale ordynacja obecna jest kompletna kpina.
PIS - 44,4% - 239 mandatów
PO - 26,8
Lewica - 12,3
PSL - 8,6
Konf - 6,8.
Zatem cala opozycja majac w sumie ponad 10% glosow wiecej, ma 220 posłow.
3
@Rudi35 mam nadzieje ze ci co glosowali na pis honorowo beda donosic do prokuratury na swoich kolesi, udowodnia ze byl zamach, a wybory samorzadowe byly oszustwem jak mowili, a do tego pokryja roznice w cenach jakie to 500+ spowodowalo
0
Faul dobre pol metra przed polem karnym, az dziwne ze lahoz nie odgwizdal karnego :D
0
@NeroTFP nie wiem co jest takiego specjalnego w tej granicy 2h. Samochodem duzo szybciej sie to robi, takze nic zaskakujacego :)
1
@Socjopata on nie, ale kolega pewnie tak
44
Neymar z miesniowka? Ale to przez dlugi wyjazd, brak pre sezonu, to tylko 1 raz.
Dembele z miesniowka? Co za dzban, sprzedac !, szklanka jak bale, nieudacznik z fortnite !
Made by rambla
0
@msmsms mam duzo tego z co opowiadasz. Jak sie pomysle o ruszaniu sie to tez mam szok, az ciemno przed oczami, dlatego ograniczam do wyjsc do lodowki i wc.
0
@damianex10 potwierdzone info?
8
Wg Rambli dziala to inaczej
Gra gorzej: Trener nieudacznik, nic nie wie, marnuje talenty !
Gra lepiej: Wzial sie za siebie, lepiej sie odzywia, ma osobistego trenera.
0
@Grzesior667 wez poczytaj sklad tej druzyny, i sie zastanow 15 razy czy nie ma napewno argumentow na to
4
@Janiama srodek pola ciagle maja mocny.
Ale na Euro to faworytem bedzie Francja.
Drugim faworytem byliby francuzi ktorzy sie nie zalapali sie do kadry.
Czarnym koniem mogliby byc francuzi z szerokiej kadry.
1
@kolagadawid wlasnie dlatego pierwsze pol roku mial dobre, wlasnie dlatego arthur gra lepiej, wlasnie dlatego de jong gra nadal dobrze, marnuje jak leci
0
@SHIBA lepiej zrobic taka akcje w polaczeniu: Przyjdz do biedronki z nowym - czarnym kolorem wlosow, przefarbowanymi naszymi produktami, a otrzymasz swiezaka.
Bylo by mniej wiecej to co w terminatorze, tylko role glowne graly by madki
0
@Rewolucja123 dziwisz mu sie? tu 2 mecze bez wygranej to juz kryzys, a to juz nie te czasy gdzie sie wbija 100pkt bo dol tabeli nie wyrabia
0
@Stoiczkow @Danny Gaucho w stanach byla kiedys fajna akcja, jak starsza para mowila "Wiesz co drogi pracujacy. Najpierw kupisz nam leki, potem wyremontujesz mieszkanie, a potem za twoje pieniadze pojedziemy na wakacje.Czemu zapytasz? Bo glosowalismy" to taka tragikomiczna realizacja tego powiedzenia
3
@YoungMan odegaard odszedl do duzo slabszej ligii, wrocil i w sredniaku dostal mvp miesiaca,
za typa z tej slabszej ligi dalismy 75+, teraz gra u nas w podstawie.
Arthur to nawet w europie nie gral, a z marszu wszedl do 1 skladu
Fati to nawet 3 ligi w hiszpanii nie zobaczyl, a sie wbil z przytupem
3
@arraco ta, bo w psg sie tylko cofa w rozwoju, dlatego tak bardzo chcielismy ich pilkarzy