1

@LuisSalvano sporo czasu? co ty bierzesz czlowieku, najpierw musialby zebrac swoj sztab, wszyscy ogarnac konrakty, zanim sie tu sprowadzi to juz z 1/3 tego czasu minie, nie mowiac o korygowaniu kadry, przygotowaniu sie do 2 rundy nie mowiac o zmianach taktycznych

1

Mam nadzieje ze darwiny reaktywuja Plachte na byka i zrobia odcinek EV vs rambla. Komiczne jest to jak niektorzy to przezywaja to jak mrowka okres :D

0

@Baros1990 Progress jest taki ze gra nadal na bardzo wysokim poziomie w lidze ktora zjada holenderska i nawet nie wypluwa kosci

1

@VincentBabinicz taa, jest tylu znakomitych trenerow wolnych, co w listopadzie zrewolucjonizuja caly sezon, i przygotuja druzyne na wiosne....

0

@Encore tak jak dijon ostatnio?

2

@arraco taki sam placz byl z rakiticiem, ktory teraz nie gra nic, a mial dalej grac wszystko, wiec wez skoncz bo to nawet zalosne przestaje juz byc

1

Aston Villa 1-0 Liverpool
City 0 -1 Southampton
RB Lipsk 7-0 Mainz
"Ej Seba ja jusz sity nie lubie, a kloop jest suaby. Od zawsze kibicowalem erbe lipzk, som nailepsi" :D

0

@dariooo sledz ich profil na olx w kwietniu pewnie valverde oglosi odejscie to szybciutki walniesz cv i bedziesz trzepal kasiore na tym stanowisku

1

@kenneth99 Pique zmusza go do siedzenia w samolocie i autokarze po lewej stronie, zeby nawet tam nie mogl czuc sie swobodnie jak na prawej

0

@tbas byle gadanie na valverde zawsze na propsie
pilkarze zawsze bez winy
oczywista oczywistoscia jest ze valverde zakazuje im grac i strzelac na wyjazdach, czego tu mozna nie rozumiec?

0

@krzychu1526 najpierw mowi ze ma 25 lat, a potem ze dopiero zostanie stara panna, cos tu nie gra.

12

@puyol_presidend5 7. Niemal 100% kobiet doznaje orgazmu przez stymulowanie je pełnym portfelem (może być wypełnionym dolarami, nawet po kursie 3,70)

1

@Persyfl robilem z nich nawet referat na studiach :)

1

@TheNekro94 jest prosta i miarodajna statystyka - w ultra mega super elo katolickiej polsce wg badan (zaleznie od pracowni, w tym katolickich) jest od 37 do 42% praktykujacych, zatem nawet nie jest blisko połowy. No chyba ze ktos jest wierzacy niepraktykujacy (cos jak modelka z instragrama czy pilkarz z fify)

1

@Odesseiron i promocja w biedronce ! To nasze narodowe wynalezione przez nas !

1

@Danny Gaucho usiadzmy, napijmy sie i na spokojnie.

3

@Jakchcesz najpierw barcainfo musi o Tobie napisac ze 3 posty, potem duzo zielonych na rambli, i jak to juz masz to masz albo miejsce w podstawowej 11 albo status meczennika rambli ktoremu zly EV nie daje pograc :)

2

Okazało się, że Robert sprzedał polskość i do nieba już nie pójdzie. Ale jest jeszcze jeden ratunek. Skutecznosc 300%:
https://paczaizm.pl/kto-chce-do-nieba-zaraz-podam-numer-konta-rydzyk/

0

@ef cos jest nie tak, jesli myslisz ze na groby sie chodzi bo to jakies swieto ktos wymyslil. Tego typu durne swieta sa od tego zeby sie pokazac, a o zmarlych i ich grobach sie powinno sie myslec (a raczej dbac o groby i pamiec duzo czesciej)

2

@NeroTFP klasyka " A taki porzondny sie wydowoł, zawsze dziń dobry, dowidzynia. Jusz go te nimce przerobiły"

41

@HansLanda teraz to juz przesadziles. Jak moze istniec ktos madrzejszy od rambli?

1

@dasouzar11 i krisztianu to szkrzydlowy nie?:)

1

@sewciu50 " po 2 powinien wylecieć z hukiem, na 2 dzień po przegranej na Anfield. Kto za niego? Nie mam pojęcia," i wlasnie dlatego jest cudownie ze rambla nie ma nic do gadania przy wyborze trenerow.

0

@lucca87 no ta, bo zywnosc sama sie produkuje, mozna wywalac tonami, a potem kozaczyc w internecie

0

@zxcvbnmasdqwe zaraz po napisaniu looknalem i wlasnie zauwazylem :D

1

@dawidw4 nie wiem jak mozna to zestawiac ze soba - dyspozycja sportowa, a kwota pieniedzy ustalana miedzy krawaciarzami

26

Tylko czekac az jakis omnibus sie trafi i powie ze Valverde tak go zniszczyl ze nawet w Bayernie to odczuwa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@SeeleyBooth Bogu i rodzinie oddaj niedziele ! Jak nie masz i nie wierzysz to masz znalesc rodzine i uwierzyc bo Ci ustawa nakazuje !
A tak na powaznie to klasyczny przyklad glupoty wywolany fanatyzmem religijnym. Mnostwo sklepow zaczyna w poniedzialek od 0:15 wiec pracownicy w niedziele musza sie przygotowac na nocna jazde (pozdrawiamy prace w zimie). Do tego cala zywnosc swieza nie sprzedana w sobote w poniedzialek leci na smietnik, a jest tego calkiem sporo.
Glupota ludzka jest nieskonczona, ale glupota rzadowa to do kwadratu,

5

@Adamski69 I gosc ktory poszedl na "jedynke" odrazu zrobil "dwojke" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?