Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Piotr,1985 kochal barce, wez czlowieku.....
te sama barce co swoja legende przy zwalnianiu z posady zegna byle kadrowa?
te barce co wypycha kolanem pilkarza, ktory tyral tu latami, w zamian za sprzedawczyka? Nie wspominajac juz o obietnicy kontraktu, ktorego sie nie doczekal
To nie siedzenie przed komputerkiem i paplanie o milosci. Chlopak nie widzial perspektyw do rozwoju, dostal pewnie mega kontrakt, to wykorzystal okazje, jak mu kopanie pilki nie wyjdzie to chociaz bedzie mial odlozone.
0
@Toretto tak jest, glosujmy na antysemite brauna, czy innych temu typu klaunow. Jestesmy w ciemnej d....., ale z d jest wyjscie
1
@Kondziu_FCB wole zeby przedsiebiorca ktory cos robi i daje prace mial wiecej, niz zeby ta kasa trafila do kaczora, mateuszka czy innych przekreciarzy na czele z rydzykowymi biskupami, ktorzy te pieniadze przepierdyla na swoje kretynizmy
0
@marcin000019 kupywalem pare razy, 0 problemow, ostatnio to nawet przylecialo szybciej niz jedno zamowienie z polski....
Jedyne czego nie polecam to robic tam zakupow w okresie swiatecznym, wtedy leci duzo dluzej
0
- 2012/2013
-Dom
- Jezeli odchodzic od tradycyjnych pasow pionowych to wlasnie w ten sposob - z zachowaniem idei. Pionowo ulozone barwy, nie bedace typowymi pasami. Barwy plynnie przechodza jedna w druga (nie tak jak nieudana powtorka z 17/18). Do tego barwy swietnie komponuja sie z zoltymi elementami sponsora, dzieki swojej dosc "mrocznej" (czyt ciemniejszej wersji). Reasumujac jest to najlepiej wykonany i najbardziej przemyslany "eksperyment" z koszulka w XXI wieku.
5
@ForcaMilosz niemieckiego w szkole sie uczylem 12lat, po 3-5 razy w tygodniu + nauka w domu i tez nie rozumialem go specjalnie, tyle co mi na lekcje bylo potrzebne, zeby ocena byla, bo poprostu mi ten jezyk nie lezal w odroznieniu od innych.
Druga sprawa jest tez to, ze sztab moze i hiszpanski, ale w zespole sa francuzi, jest chorwat, z ameryki pld, wiec nie kazdy bedzie mowil rowno.
Kolejna jest to ze chlopak czesto musi sie leczyc (mam wrazenie, ze niektorzy tutaj mysla ze kontuzja to taki urlop platny, a to choroba uniemozliwiajaca pelne funkcjonowanie) co tez mu nie ulatwia nauki.
Podsumowujac: jak duka ten jezyk, to niech duka. Lepiej zeby uczyl sie powoli, niz zeby nawet nie probowal i uznal ze nie, bo nie i juz.
0
@colossus @fcbarcafan19 mam nadzieje ze nie macie prawa wyborczego, bo tak lykacie wszystko jak nie przymierzajac sasha grey
0
@xaviorek6 czytal fanatyk religijny wiekszy od pisu, nie wstydzacy sie antysemityzmu.
1
Komentarz usunięty
4
@Piotr89Sand Na takim CN przychodzi ich ogladac po kilkadziesiat tysiecy osob, pare razy w miesiacu. Prawie co 3 dni ogladaja ich miliony na swiecie. Musza codziennie dbac o swoj organizm, narazajac go na ekstremalne wysilki, niszczac czesto swoje zdrowie (np kolana ronaldo).
Majac powyzsze na uwadze powinni dostac zapewne oferte:
2200 zł netto, z możliwościa awansu zawodowego oraz podwyżką juz po 5 latach (o 15zł brutto).
Umowa o dzieło
Prace w mlodym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Wynagrodzenie na czas
Możliwość rozwoju.
Niezbędne narzędzia pracy np trawa na boisku
Owocowe poniedziałki.
0
@TheNekro94 skoro zyjesz wieczne, to znaczy ze nie mozesz umrzec, to znaczy jestes niesmiertelny, wiec jak co innego?
0
@TheNekro94 nie napisal ze dostanie ja na ziemi :)
0
@Rewolucja123 wyglad jak wyglad, byle by gral dobrze :)
3
Wczoraj to chyba moglo wygladac tak:
-Przepraszam, panie Lahoz czy....
Lahoz: Przepraszasz ?! To musiales mnie obrazic
Protokol: Zawodnik tak naublizal, ze sumienie go zmusilo do przeproszenia, rekomendacja: Dozywotnie zawieszenie.
Gosc zawsze byl parodia, ale wczoraj to przeszedl sam siebie.
A tak z innej beczki, ktos moze pokazac jakas skuteczna walke odwolaniem od czerwonej kartki?
0
@macio_944 jesli niewykorzystane sytuacje sie mszcza, to wczoraj mialy krwawa vendette
0
@TheNekro94 czyli bedac w niebie mozesz umrzec?
0
@Danny Gaucho mialem napisac cos podobnego ! Ukradles mi zielone, a zeby Ci sie za to papier w kiblu skonczyl w niedziele rano, w kulminacyjnym punkcie calej akcji !:)
0
@ViscaBarca123 on poprostu wie cos czego my nie wiemy #nieznaszsie :)
4
@PrinceDamon i to polaczenie efektywnego z efektownym stylem, gniecenie rywala 5:0 do przerwy i 10 pkt przewagi w lidze, ah to City Guardioli..... oh wait..
0
@olej3012 mam wrazenie ze wiekszy wplyw na ruch tej pilki mialy ruchy planety niz wklad "pilkarzy" :)
5
Tiki Taka zyje. Trzeba ich obserwowac, to wyprowadzenie pilki, podlaczenie do akcji ofensywnej..... ah dawno juz nie bylem tak pod wrazeniem gry obroncow.
https://x.com/Krotka_Pilka_/status/1180562181861117954
0
@adambądkowski93 najwazniejszego nie powiedzial - skad zarty bierze :(
0
@betonito widze ze rozumienie sensu wypowiedzi innych osob nie jest twoja mocna strona
6
@Messibestplayerintheworld wole zeby zostal z tymi 112, ale zeby konczyl kariere z wygranymi 8-9 albo i wiecej LM
2
Komentarz usunięty
0
@Marcello jakby gral jak 10 to koliduje z messim.
Jak LS brak mu szybkosci.
Jako pomocnik to z jego gra obronna ograniczylby wyjscia Alby, lub LS musialby wiecej pomagac + ktos z pomocnikow by odpadl.
Osobiscie uwazam ze przeszacowano jego potencjal i dopasowanie do druzyny, ale stalo sie ok. 120 mln to nie stracimy az tak duzo, a wole zeby ogrywac trio Fati Arthur i de Jong, niz zeby tu sie meczyc z Cou
0
@Kozaxus nie zapomnij tylko potem plakac ze perez i fati nie graja bo sprowadza sie gwiazdy jak cou
0
@zodiak_10 co racja to racja. Brugie to jutro gazety zniszcza ze sie tak skomprimitowali :)
0
niedlugo zacznal robic kompilacje jak chlopcy od podawania pilek rzucaja ja w kierunku "Kurtuła", bo to jedyne okazje kiedy lapie on pilke lecaca w jego strone :)
0
@Drzakubs bo moze ma od tego czlowieka, a on sie zajmuje innymi rzeczami?