5

@DonAndresFCB jak widac legendarna opinia rambli "Mlody zdolny, musi grac" nie robi wrazenia w powaznym futbolu :D

0

@NeroTFP i wlasnie zeby ratowac takich ludzi jak ty nasze tridente Adrian Imperator i Vateusz wysylaja do trybunalow komucha broniacych pedofili, albo babe z bazaru z tytulem naukowym, a reszte sedziow chca pozamykac ! Wlasnie dla takich prostych spraw oni tak sie dla nas poswiecali, i robili ta jakze wazna i jakze potrzebna reforme.

Kij w to ze moglbys podejsc do najblizszego sobie gmachu sadowego, tak cie wylegitymuja, i mozna zeznawac z uzyciem byle skypa i by bylo z glowy....

0

Ah ten sklad. Ostatnio taki zaskoczony bylem jak sie okazalo ze po poniedzialku jest wtorek ;)

0

@Hiacynk ma szczescie ze wtedy z wisla nie gral !:D

0

@goldenboy "Akurat ma racje dla mnie zdrowy model rodziny to mężczyzna+kobieta miłość " gdzie tu jest slowo o adopcji? ewidentnie okreslil ze to jest "zdrowy model" i nie dodal ze sa inne.
PS. Jak to sie dzieje ze skoro to jest jedyny naturalny model, to w jaki sposob powstal homoseksualizm, bi trans i inne?CZyzby jedyny sluszny dany przez ksiedza model szwankowal?

1

@Hushovt czyli jesli jest mama + babcia, bo mezczyzna umarl/odszedl/byl alkoholikiem to juz nie jest normalny zdrowy model? Czasem warto sie zastanowic co sie pisze, bo po drugiej stronie internetu sa takie osoby i byle pier***** robi sie im krzywde, bo mr hushavt, mr morawiecki czy inny imperator kaczynski roszcza sobie prawo do wyzszosci i ustalanie tego co jest normalne,a co nie.

0

@Danny Gaucho Znajomy kiedys mi o losowaniu lotka mowil: "Szanse na wygrana w lotka sa 50% : 50%, bo albo wygrasz albo nie", wiec te % sa slabe, bo wszedzie jest 50% - albo trafisz, albo nie :D

1

@KamQiX raz mialem akcje 8v1, oni bombe podlozyli i zaczeli mnie szukac, a ja bylem zaraz obok, kampilem i im to bombe rozbroilem ! Po tej akcji odezwaly sie do mnie sluzby specjalne z ofertami pracy, ale uznalem ze w CSie placa w dolarach to odrzucilem bidokow :)

0

@BarcaInfo Wlaczam mistrzow i podpis pod 1 zdjeciem " Po co przeplacac, skoro mniec tansze i gorsze", i teraz to info. Przypadek?

0

Wczoraj napisalem ze Milik moglby byc ewentualnym nastepca Suareza - strzelil odrazu 3 gole.
Postawilem na Ajax, nagle przegral ze srednia Valencia.
Mam moc, tylko musze sie nauczyc z niej korzystac :)

0

@Mathew86 Inaki Williams (o ile chcialby odejsc)
Maxi Gomez
Dembele z Lyonu (ogladalem chlopaka na poczatku, ostatnio mniej) fajny grajek.
Abraham (chociaz to taka troche nominacja na sile, bo tu raczej nie spasuje)
Milik (o ile bylby zdrowy).
Nie trzeba szukac na pale w najbardziej medialnych, sa tez inni ciekawi.

0

@Danny Gaucho jakby mial LubieValverde to bys mu zacytowal druga kwestie jak do tej celi wchodzil inny swiezak?:)

2

@DanielOOL Zasadnicze pytanie: Jakie filmy, bo kolega zna pare stron, tylko nie wie czy o te same chodzi.

5

@mcsarna tak, wymiana ich 3 na Lautaro :)
ale nie mow nikomu to tajne info

0

@olejtm widze ze nie zalapales zartu, ok :)

5

@MichalZZZ fejk ! jakby byl prawdziwym graczem FM to bys jej powiedzial ze to ty podejmujesz decyzje, a jak nie to wyladuje na lawce rezerwowych.

0

Najpierw Valverde zmienial caly czas Arthura bo nie wytrzymywal kondycyjnie, jak sie okazuje partnerka chyba tez czesto go wymieniala na innych i tak to sie konczy.
Wszystko wina Valverde, dal zly przyklad i tak niszczy zawodnika :D

4

@ViscaBarca123 i dlatego zawsze na roksie biore, to znaczy kolega bierze tylko te zweryfikowane :D

0

@Alan985 szkoda ze zrobil to akurat jak mam 0/1,5+.....

0

@Nolife1899 Co maja do tego pieniadze? Co za facet z Tuchela ze przeprasza swojego podwladnego, mlodszego o 20 lat za to ze zrobil to do czego mial prawo i nie skrzywdzil tym nikogo nawet troszeczke?

1

@Odesseiron Przyszli raz do mnie na uczelnie goscie z zusu (tak oni potrafia wyjsc poza pomieszczenie gdzie dostaja free kawe) i opowiadali o tych ich wspanialych ubezpieczeniach. I jako off top opowiedzieli i madce co przyszla zapytac sie czy moze isc na emeryture i ile dostanie. Niby nic gdyby nie to ze miala 29 lat, 4 dzieci, a przyszla sie dowiedziec bo jej w telewizji szydlo obiecala emeryture jak bedzie miec wiecej dzieci.

0

@Pablit i dobrze ze to mowisz, bo roznica miedzy takimi jak ty z rambli, a pracownikami jest taka ze pracownicy sie moga mylic i sie myla, a rambla nigdy !

2

@catalanian09 w innych klubach nie wymaga sie trypletu co sezon

0

@Kengo czuje sie lepiej jako obywatel, gdy prezydent tak jak obiecal zdekomunizowal wymiar sprawiedliwosci i podnosi poziom intelektualny i kulturalny tej instytucji. Jak pojde do sadu u siebie w miesci z pewnosci to przyspieszy moja sprawe znacznie ! Takich reform nam trzeba.

0

@wachaFCB byl to juz jeden duzo lepszy king kong od niego i tak srednio to wyszlo

0

@Shado rozumie ze pilkarze to nie sa omnibusy ale swoj rozum tez maja i zwalanie winy (przez nich czy przez fan boyow) to zenada. De Jong mogl jakos przyleciec do miast gdzie kluby sie nim interesowaly i zdecydowac.

1

@MikusBarca Zlatan: Przepraszamy, ale w tytule gali znalazl sie blad. Zlotego Zlatana otrzymuje ......

14

@kuz az dziwne ze sam sobie jeszcze nie zorganizowal gali, na ktorej wreczy sam sobie nagrody w kilku kategoriach :)

1

Najwiekszym komercyjnym zwyciezca rozdania zlotej pilki powinnien byc jak co roku producent masci na bol pupci :)

0

@Mesi12 najdrozsza kurtke jaka kupilem to za 69 albo 79 zl, kazda nosilem po kilka sezonow......

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?