Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 dobrze prawisz. Ja ostatnio widzialem szejka Al Bundy Al i Baba (no wiecie ten od calej ropy na swiecie) u nas w posredniaku. Powiedzial ze mateusz go przekonal i zaakceptuje nawet Dżender, byle tu byc. Pewnie o tym dzis w tvp powiedza.
1
@Esio tak oczywiscie. Dortmund musial sie napocic o 3:3 ze slaba druzyna, barca gra u siebie czyli tam gdzie jest najmocniejsza. Slavia pokazala ze to nie jest chlopaczek do bicia wiec inter nie ma tam spacerku, szczegolnie ze jak slavia wygra, to ma blizej do LE (a nawet moze bic sie o wyjscie z grupy).
Stawiajcie domy, #PewneInfo barca napewno spada do LE!
0
@XBlairrX wroc, zle przeczytalem, ale to bez znaczenia.
2
@MT7 @PePeMasta pilki nie kopneli, nawet treningu przed nie zrobili, a wy juz ze w lidze europy skonczymy, krotko acz tresciwie rzecz ujmujac - zalosni jestescie
0
@XBlairrX to skoro w sredniaku typu milan nie jest w stanie sie przebic, to jak ma dawac jakikolwiek poziom tutaj?
0
@Hushovt jacy "kibice" taki trener
0
@Wichurek nie ma glutenu w organizmie !
0
@michal26 ze tak zapytam: co z tego ze umtiti jest skoro prawie ciagle go nie ma?
0
@voetballer Polecam. Nie dziekuj.
5
@damianex10 - Na co ci, na alkohol wydasz,
- Nie kierowniku zloty, na transfer zbieram
:D
0
@macio_944 to nie bedzie wstyd dla ich glosujacych (i tu cytat nie wiem z kogo, ale ostatnio to przeczytalem) sukces tej wladzy to to, ze patologia szczysci sie teraz swoja patologia, glupota ze jest glupota, a chamstwo ze jest chamstwem. Zatem ci ludzie nie beda sie wstydzic tylko cieszyc ze ich wladza jest taka jaka jest.
0
@Barwindg kolega pyta kto jest az tak glupi zeby to zrobic, i chce sie przekonac na wlasne oczy sprawdzajac tych uzytkownikow :)
0
@Batys zlecialo to w ciagu ostatnich 5 lat. Nie ma za co, nie dziekuj.
1
@kerouac zmeczylem sie od czytania, jutro bede mial zakwasy.... dzieki, naprawde dzieki
0
@Janiama zaczne po angielsku " Dont boat urself". Pkty zdobywal ok, to tez jest super umiejetnosc punktowac mimo ze czasem nie idzie. Ale prawda jest taka ze to byla slaba grupa i tu musial tak punktowac, w mocniejszej grupie byly by srogie problemy. Zobaczymy czy/jak zbuduje takiego szymanskiego i goralskiego czy innego bednarka i zrobi niekompromitujacy wynik na euro to mozna bedzie go uznac na +.
2
@insp1re kolejny co mysli ze trener ma tylko 1 komorke mozgowa i gra ciagle jednym sposobem nie patrzac na zawodnikow.
1
@Volk poopowiadasz co jest na takim kursie (bo zapewne jest) albo egzaminie?
0
@Commando artykul z forbes kilka lat temu - messi wart miedzy 215,a 250mln euro. Wizerunek z wiekiem nie traci na wartosci, bo to ciagle top topow jezeli idzie o rozpoznawalnosc.
https://www.sport.tvp.pl/39390198/sponsorska-studnia-bez-dna-miliardy-dla-najlepszych-klubow mamy bardzo duzo kontraktow sponsorskich, z duza srednia wartoscia i chyba nie dlatego ze mamy rakiticia czy busiego co nawet insta nie mial do niedawna. Postawilbym spore pieniadze ze wartosc kontraktu messiego w porownaniu z bonusami jakie on przynosi jest conajmniej na 0, a mysle ze i na + nawet przy tych 80mln brutto.
5
@Commando zapomniales chyba ze messi daje swoim wizerunkiem bonusy do wszystkich kontraktow sponsorskich, wiec nawet jak mu polepsza kontrakt, to finalnie na jego osobie zapewne klub wychodzi i tak na +
0
@culedawid ja nie o stawkach podatkowych mowie, tylko o wartosci konraktu i wartosci PRowo/marketingowej Messiego
0
@FC1899Barca nie kompromituj sie wielki znawco bo tylko potwierdzasz ze wiedzy z podstaw marketingu czy negocjowania kontraktow to nie masz nic
18
@Keriox 100% prawdy.
Napewno wiedzial ze sie spozni, napewno wiedzial ze dlatego ze jej samochod nie odpalil, nie mial lepszych zajec jak tylko czekac na nia, i z pewnoscia mial nowego jaguara zeby go dac sekretarce. I nie ma w tym nic dziwnego ze nie dal go jej nigdy, tylko akurat w ten dzien kiedy sie spoznila. Historia ktora mozna by okreslic Fakt Autentyczny
1
@Odesseiron w momencie jak to opublikowales, ktos juz scina drzewo na Twoje ukrzyzowanie :)
1
@Mroziu ale oprocz bycia cebula co widzi tylko miliony, a nie widzi kosztow ani tego ze ich kariera trwa krotko, to jest jeszcze ambicja wola walki i stabilizacja zyciowa
29
@Odesseiron hejterzy powiedza ze fejk, i ze to zdjecie ma pare lat, ale prawda jest taka ze to wlasnie od paru lat Polska wstala z kolan, i dlatego w ameryce oddaja nam czesc i przygotowywali sie na to piekne wydarzenie ! Ba sami o nie zabiegali.
#FaktyNieMity
0
@Mesi12 czyli to nie braun :D
0
@Mesi12 ile(set) razy wspomnial ze zydzi chca nas okrasc albo cos w tym stylu?
2
@SeeleyBooth nnikt tu nie mowi ze cala rambla to 1 osoba, ale sadzac po zielonych, to wiekszosc tutaj to (tutaj powinien pojawic sie zbior inwektyw) ktora potrafi spamowac tylko ze valverde sie nie zna i out, sami nie majac pojecia nawet w 0.1% jak zlozony jest proces kompletowania kadry, zarzadzania nia i przyjecia taktyki
1
@msmsms nie dalo sie zepsuc..... takim hejterom jak ty to szkoda slowa poswiecac bo i tak zawsze wszystko anty EV. To jest tak jakby sie objawil Jezus, a druga strona by mu wypominala zydowskie pochodzenie.
0
@msmsms de Jong, Arthur, Ter Stegen, Lenglet, Rakitic - rzeczywiscie sam dramat, sprzedac do legii bo nikt inny nie kupi.