0

@LuisSalvano nie, ja poprostu realnie patrze na jego ostatnie lata. Typ mial wyciagnac PSG na wyzszy poziom, a pozostal na etapie mistrza L1 (tak mocno wysmiewanej tu).

0

@Mns21 chyba ze Kucziniu po przyjsciu antka zostanie cofniety.

1

@panczo pewnie kogos z B druzyny. Wkoncu to 3 liga, taaaakie zdolne chlopaki.

1

@LuisSalvano zapomniales dodac ze to bylo jakies 3-4 lata temu. Idac tym tropem zaprosmy jeszcze Alexisa czy innego Mascherano i bedzie super.
Dzis neymarątko to pilkarz regularnie sie lamie, kosztuje duzo, smierdzi aferami na kilometry, a nawet w jego kraju gdzie byl wielbiony bo to najlepszy strzelec juz go nie chca.

0

@mart za tak dlugi porod to wisisz zonie pizze jak nic :) Pozdrowienia dla malzonki i dbaj tam o nia :)

0

@WildKidzML wszedł siłą rozpędu......dalej nawet nie czytam, leczenie oczu zbyt drogie jest

2

@sawyer00 tak z ciekawosci: mozesz polecic jakis fajny model kroplowki? Taki zeby do wozka inwalidzkiego pasowal. No wiesz zeby siary nie bylo jak mnie pielegniarka na spacer bedzie "wyjezdzac"

1

@WildKidzML a jak to sie stalo ze w zeszlym sezonie, z tym samym trenerem on gral znacznie lepiej?

0

@Homeopata8989 ktory wypada na pol roku, bo urodziny siostry za mocno weszly

2

@FanOdZawsze aha. Czyli majac w % 90/90/90 sie mozna nie dostac, bo bylo tylu chetnych ze sie dostawali od 91/91/91. Ale to nie wina kretynskiego rzadu ktory wymyslil sobie nic nie dajac reforme wprowadzajac chaos (ucza tego samego gowna co przed reforma), tylko ucznia bo napisal na marne 90x3*
*wg jednej z pan rekrutujacej w szkole w w-wa o przyjeciu moga decydowac ulamki dziesietne w punktacji.

0

@IAmBackCules to akurat w niczym nie przeszkadza, no chyba ze fanatykom.

0

@BigShaq nie zadna swiatynia, a organizacja m.in oparta o wychowywanie mlodych w oparciu o sport, druzyne i fair play. Ale sadzac po twoim avatarze to skoro masz takiego ulubienca to masz cos takiego daleko gdzies.

16

Jezeli ktos mialby wrocic do tego klubu to Alves, a nie n.
Alves okazal szcunek i zostal w momencie bana.
Neymar wyszedl w sposob poprostu chamski. Tutaj wychodzi postawa fanboyow i te wartosci za ktorymi tak sie tu rzekomo teskni.
Mes que un club - ktos to jeszcze pamieta?

0

@macio_944 chcesz swietny pomysl to poczytaj o pomysle Olgi Malinkiewicz i wykorzystaniu energi slonecznej ( fotowolkanika bazuje na jej wynalazku, ktory ani panstwo z pisu i po nie zabiegali, bo to nie przynosi glosow wyborcow, tylko potencjalnie milardy $ za patent)

3

@Cariones ktos zle przeczytal info i odebral paczkomat :(

0

@Dejvo @macio_944 jeszcze nie kupili griezmana, a ci juz go ustawiaja na boisku. Nie zapomnijcie dodac Neymara, Verattiego, a na obrone Silve i Marquinhosa.

0

@Adamski69 zart od baltroczyka zawsze na propsie :D

1

@Ibra9PSP przestan prowokowac, przeciez wiadomo nie od dzis ze la masia produkuje same wielkie talenty, jak mozesz mowic ze jest inaczej

0

@Chwytliwy masz racje, to zawodnicy sciagnieci z mma, nie potrafia grac w pilke. Szkoda z toba gadac gosciu

1

@Chwytliwy A) Wiek nie ma tu az takiej roli, bo my nie szukamy nastepcy tylko zmiennika. Co da 20 latek, skoro zagra 15 meczow w sezonie?
B) Argument "ja nie ufam taktyce simeone" nie jest godny nawet marnowania klawiatury na odpowiedz
C) Kogo z la masii chcesz marnowac w tych kilkunastu meczach? Miranda nie dal rady, Cucurella gral jako LS wiec moze sie okazac niewypalem LO.
PS> warto dodac ze za czasow deportivo on juz byl tu przymierzany, wiec to znaczy ze to byl, a za atletico stal sie lepszym graczem

2

@(L)iBarca Halo, osrodek w Gostyninie? Mam tu wyjatkowo ciezki przypadek.

2

@FCBMati10 ja bym sprobowal zrobic pomidorowa. Wszystkim normalnym dogodzisz, a ta reszte to odizolowac psychopatow jednych :)

1

@Ibra9PSP lepiej zeby bylo 100 procesji z krzyzami*
*na pamiatke i czesc bestialskiego zakatowania niewinnego czlowieka, oh jakie to slodkie

0

@damianex10 no no, calkiem logiczne.

0

@monsterrize po 1 zdaniu widac ze w reszcie nie ma co sie spodziewac gleboko intelektualnej mysli
Real spal kilka okienek, my bylismy w miare aktywni
Real skonczyl sezon w marcu, my w maju.
tyle w temacie

1

@kerouac problem moze nie wystapic jesli niedlugo po porodzie nadasz mu imie

3

@kerouac bykowe moze byc niezgodne z konstytucja: art 32.ust2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny. - zycie w samotnosci i placenie za to podatku moze byc uznane za forme dyskryminacji
Art. 47.Każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia oraz do decydowania o swoim życiu osobistym. - podatek moze stanowic ingerencje w moje zycie prywatne, bo stara sie wymusic na mnie dziecko
Dyskryminacja - forma nieuzasadnionej marginalizacji (wykluczenia społecznego), objawiająca się poprzez traktowanie danej osoby mniej przychylnie, niż innej w porównywalnej sytuacji ze względu na jakąś cechę (np bezdzietnosc).

0

@brzucho z tego co czytalem/sluchalem to ostatnie ma dotyczyc sladowego promila osob, wiec to taka bajka wyborcza

3

@wachaFCB Budzet: Okolo 90.
Za sprzedanie 2 wychowankow: Okolo 150 (prawdopodobnie)
Polska: szkolenie? wprowadzanie mlodziezy do 1 skladu? a komu to potrzebne?

0

@robsesh La Rambla tego oczekuje, nie ma zmiluj :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?