Szklany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co by sie nie stalo kto by nie wygral napewno bez zadnych watpliwosci powiemy ze nagrode otrzyma ktory na i poza boiskiem prezentuje tryb zycia godny nasladowania i to trzeba przyznac ze w tym roku wygral prawdziwy profesjonalizm i piekna gra i tego pogratulowac wszystkim trzeba
0
A ja jestem ciekaw jak to wplynie na jego relacje i wgl gre w reprezentacji i co o tym mysli Del Bosque
0
Poprosze o ankiete ktore upokorzenie realu jest gorsze : Dzis czy 6:2? :D
0
Moze jest niski cialek ale wielki duchem i wielki szacun dla niego
Iniesta jest gwiazda inni to tylko celebryci :)
0
Tak tak placzcie ze Guardiola jest b glupi itd itp ale nikt juz nie pamieta kto strzelil bramke na 1-0 realowi i pare innych
Eto odszedl i trzeba sie z tym pogodzic a nie ganic Pepa za to bo jakos udalo nam sie zdobyc tytul
Ps. nie interesuje sie to nie wiem a jestem ciekaw; Jak wyglada wynik innych pilkarzy interu jesli chodzi o zdobycze bramkowe w w tym sezonie?
0
Futbol jest o tyle piekna gra ze nigdy nie wiadomo co sie zdarzy.... skoro raz juz doszli do fianlu czemu i by teraz nie mieli dojsc? Skoro pare lat temu Monaco i Porto doszly albo w zeszlym roku Bayern skoro nikt na nich nie stawial to znaczy ze wymyslanie squadu na final jest troche jak wrozenie
Ja tam wierze w naszych wkoncu zacznie sie nie tylko dobra i rowna gra ale i skuteczna a narazie nie ma co sie spinac az tak bardzo skoro zdobywamy po 3 pkt
0
Tez tak chce tylko skad tu partnerke wziac :D sa jakies ladne brunetki na tej stronie jak tak to poprosze o kontakt :)
0
Nom Heniek by sie nam teraz przydal jak nic ale coz takie zycie
0
/visca/ Mistrz cietej riposty :D co racja to racja :D
0
A mozna cos bardziej o jego "profilu pilkarskim" jakis skrzydlowy/rozgrywajacy itp?
0
Zaglosowal na Inieste mowie wam :D
0
Jakby nie patrzec to my Mascherano tez musimy kupowac ale czym to jest wobec milionow realu :D
0
Tak jest placzcie juz ze za pare lat po 100mln bedziemy placic za kazdego mlodego ktory odchodzi od nas.....no comment
0
Co by nie gadac to dzieki pomocy ze strony Vicenta i zabraniu nam 2/3 skladu mamy taki wynik....jakbysmy grali ze slabiakami to mlodziez by sobie pewnie poradzila a tak to ich zjedla wkoncu Sevilla
0
Zagral jedne mistrzostwa dobrze i juz superstar sie z niego robi...bez sensu nie wiem poco go kupowac
0
O ile ogarniam to zadnej konkretnej oferty za niego nie ma a ten sezon bedzie lepszy skoro ma juz Villa jako konkurenta a i Bojan nie da sie tak latwo to i Ibra sie wezmie do roboty
0
Prawie jak PZPN
0
Ale swiata kawalek zwiedza :D
0
Rzeczywiscie zadnej szkolki nie mamy a Iniesta Xavi Busqi Bojan Pedro Puyol Valdes itp itd to nam z ksiezyca spadli
0
Forma b slaba ale jakos w meczu chocby z Valencia i paru innych zagral dobrze wiec ja bym go tak nie katowal wkoncu gra przez ponad 10 lat na takim poziomie moze sie odbic na formie
0
Nie wierze ze Henry jest w tak tragicznej formie ze powinien grac Anelka i ten Adre Pier...moze nie jest juz az tak dobry jak kiedys ale zawsze lepszy Henry bez formy niz Anelka taki jak wczoraj
0
Tu nie trzeba argumentow wystarczy spojrzec na gre Yayi przez ostatnie 2 lata - silny zdecydowany daje alternatywe na obronie potrafi dograc pilke potrafi minac kilku gosci potrafi strzelic z daleka jest doswiadczony a nie stary nie stwarza problemow
A Cesc daje tylko opcje do przodu a nie do tylu... poki Xavi i iniesta graja dobrze to wg mnie nie ma sensu go sprowadzac juz teraz
0
Co do oceny za Henry`ego zgadzam sie ze nie nalezy go oceniac tylko ze wg mnie trener chcial mu dac wejsc zeby otrzymac ta owacje od publiki...ale mogl zrobic tak ze Henry wszedlby w 85+ a mogl wejsc Bojan za Pedro
I co do oceny Pedro wg mnie 4 .... zagral na podobnym poziomie co Maxwell (dosc slabo) bezproduktywny raczej...
0
Moze ktos podac link do transmisji z canal +?
0
Klub Barcelona rowniez otrzymuje czesc przychodow za jego udzial w reklamach tak wiec ta kasa i tak sie zwraca co mu placa
0
Lekcewarzenie przeciwnika polowa drogi do przegranej.... nie ma ze przegrali czy nie na CN wyjda i beda walczyc a my musimy po 1 im to uniemozliwic swoja gra a po 2 wygrac mecz i tyle...
0
A ja sie wypowiem co do dwojki Henry vs Ibra kto na szpicy...
Poki co Henry bardziej zasluguje na gre wg mnie bo:
1. Zna sie z Xavim Iniesta i reszta
2. Chyba mimo wszystko jest w lepszej formie niz Ibra (choc i tak nie za wysokie loty)
3. Jest wysoki i ma dobra technike jak chce Guardiola
0
Apropo mistrzostwa Real gra z Sevilla takze oni tez moga latwo zgubic pkt juz raz im sie to udalo w tym sezonie :)
Ale my mamy ta przewage ze mamy swoj los w naszych rekach i nogach a oni nie...
Cos czuje 4:2 w moczu po golach w 85-90+ min :)
Cisniemy ich !:D
0
A co macie na obrone Ibry na ten moment? chyba tylko nadzieje ze bedzie dobrze i bylo lepiej...bo teraz gra zle i to jest prawda tyle wg mnie
0
A mi sie w Guardioli podoba to ze nawet jak mecz wygrywa 5:0 to i tak doszukuje sie slabych elementow by je wyeliminowac i nie popada w zachwyt tylko twardo chodzi po ziemi :)