0

Abidal mial czeste problemy z rownowaga i slizgal sie i to stad wg mnie te straty ....

Co do Pique to nawet jak on jest w gorszej formie to cieszy powrot do zdrowia Milito i Gerard sie musi wysilic takze jakby nie bylo jest juz wybor

Henry w 1 polowie slabo w 2 jakby sie ozywil Pedro ma czas jeszcze na miejsce w wyjsciowej 11 a Titiemu dalbym spokoj nie jest az tak zle...

A co do Ibry to jakby sie zalamal tym ze mu strzaly nie wychodza jak wczesniej :D 1-2 bramki i pewnie wrocci do siebie a jak jest wynik 2-0 jak wczoraj to powinien wejsc Bojan bo to mnie akurat martwi czas spedzany na boisku przez Bojana

0

Nie za 10 sezonow ale od poczatku jak sie pojawil to gral bardzo dobrze i rowno

0

Buffon

R.Carlos Puyol Maldini Cafu

Ronaldinho Zidane Pirlo Messi

Henry Ronaldo (brazylia)

CR9 nie wiem za co zagral 2 sezony i nagroda za cale 10 lat.....byli lepsi ktorzy rowniej grali dlugie lata

0

Barca za Robinho chciala dac 35mln a za Silve ktory prezentuje podobny poziom chce dac mniej? Bez sensu

Kto by nie byl on czy Mata to i tak sa sprawdzone marki

0

brak mi Henry`ego ....wg mnie zagral lepiej niz Drogba lub Gerrard (nie ujmujac nic tym dwom zawodnikom)

0

To tak jakby wymagac od Rogera zeby na euro zaraz po zdobyciu bramki podszedl do sedziego i powiedzial " Bylem na spalonym niech pan nie uznaje bramki"

Stalo sie....pilkarz ma prawo zrobic wszystko zeby wygrac a sedzia ma obowiazek wylapac to co jest niezgodne z przepisami i tyle...

WINa SEDZIEGO NIE HENRY`IEGO

0

tylko 1 sprawa : nie lekcewaz przeciwnika bo jak zlekcewarzysz to masz juz 1/2 przegranej....(chyba ze ty o rewanzu mowisz z takim squadem)

Wypracujmy przewage a potem mlodzianow wystawmy

0

Ja nie mowie ze VV jest zly ale taka prawda....napastnik zyje z tego co dostanie od swoich pomocnikow albo bledow obroncow....miare napastnika mierzy sie ile z tego w sezonie wykorzysta a ile zmarnuje

Prawda ze duzo wybronil i ratowal nam zadki ale duza zasluga jest tez to ze mial obrone taka jaka mial i nie musial az tak robic jak inni

0

Pominieto troche jedna sprawe..."Wielkosc bramkarza buduje caly blok defensywny" ..... a my w tamtym sezonie ielismy go (i nadal mamy) wyborny

Nie ujmyje nic Valdesowi bo to swietny bramkarz ktory sie polepszyl w ciagu ostatnich lat ale mysle ze ci z FF mysleli podobnie jak ja....ze to cala linia mu praktycznie wygrala ten puchar a nie on sam..

Przyzwoitosc by kazala zeby wybrac go do tej listy wkoncu 5 pucharow wygral i nie byl byle kim :D

0

Ano wiem stad ze jak byl u nas to bylo podobnie a po 2 dobrze sie stalo bo widzielismy jaka byla Barca z ostatniego sezonu i to byl swietny interes sprzedanie go :)

Pozdrawiam

0

No comment....pragnalbym pozdrowic tylko tych co mowili zeby zostal u nas bo sie odbuduje i bedzie znowu super genialny :)

0

wiesniackiej ligi? ta liga jest teraz 3 w europie.....mieli finaliste pucharu uefa chociaz wiec wiesniacka liga to to nie jest

0

Jak dla mnie sciema jak nic wielu bylo takich co mowili ze Barca chciala podpisac z nimi kontrakty ....nie wiem chca zwrocic na siebie uwage chyba

0

Barcelonista87

Przypomne ci pewna sprawe....z sezonu gdzie zajelismy 3 miejsce poki gral mesi to barca sie trzymala na powierzchni jak zlapal kontuzje to zatonela

Xavi ma ogromny wplyw na gre ale takiego jak messi nie ma Xavi co jak co ale nie potrafi z taka latwoscia minac kilku gosci

0

A mi sie taka grupa nie podoba....ukraina i rosja bedzie trzeba dlugo latac a to meczy....

0

Szkoda ze nie podpisal tego kontraktu wczesniej chetnie bym go zobaczyl na camp nou podczas pucharu gampera

0

No i rusza chyba tez liga typerow nie?:)

0

Olo_17 ty sobie lecisz w kulki ze myslisz ze kupienie gracza to sprawa ktora wyglada tak

"-Czesc chcemy gracza XXX

-Ok 50mln i jest wasz

- Damy 30

- 40mln

- 35mln i koniec

- Ok"

To skaplikowany proces w ktorym wydaje sie grube miliony (czyli tyle ile wiekszosc z nas nawet w zyciu na oczy nie zobaczy) wiec nie moze to trwac kilka dni.... a od poczatku okienka juz pare razy negocjacje sie posypaly bo sprzedajacy chceli za duzo wiec troche czasu im zajelo sciagniecie tych co juz przyszli

0

Happy birthday Titi...szkoda ze tak pozno do nas przyszdl bo moglby byc z niego wieksz pozytek na dluzej....ale nie ma co to i tak byl wg mnie swietny ruch sprowadzic go tu

0

To wg mnie obowiazkowy transfer ....chociazby dlatego ze wyceniany jest na te ok 15mln a te 15mln mozemy wziasc za darmo gdyby go chcial ktos kupic :)

Ale tak serio mowiac Abidal swoje lata juz ma a Felipe mlody jeszcze wiec "inwestycja na przyszlosc" (fajna inwestycja kosztujaca tylko kontrakt zawodnika) :D

0

"Szkoda, bo teraz będziemy musieli sie ratować jakimis Poulsenami albo Vertongenami ;/ "

Jak sprowadzalismy Yaye to tez byl jakis Toure brat Kolo...tak samo Pique i paru innych tez by sie znalazlo tak wiec nie lekcewaz takich pilkarzy

0

Ja nie chcialbym byc czarnowidzem ale wg mnie jak nie sprowadza 2-3 nowych pilkarzy to moze byc ciezko powtorzyc to z lawka rezerwowych z barcy athletic

0

Tylko czemu Puyola nie ma wg mnie lepiej pykal niz Pique

0

wujo444 przypomne ci ze to my wygralismy prawie takim skladem jak mamy teraz 3 tytuly.....wiec troche rozsadku squad mamy calkiem dobry

0

Panie Guardiola dzis mam urodziny i domagam sie wystepu Henry`ego w tym meczu bo chce zeby ten mecz jakos wygladal :D wkoncu cos na 18 stke mi sie nalezy nie?!:D

0

A ja wam powiem tak ; Zlatan jest napewno silniejszy i bardziej pod gre kombinacyjna a Eto`o jest szybki i sprytniejszy...

0

Jak tak dalej perez bedzie szalal to polskie kluby zaczna wyceniac swoich pilkarzy na kilka mln euro

0

A ja sie tak zapytam: Co wkoncu tym Kerinsonem ? Byl o krok od barcy a kontraktu oficjalnego nie ma

0

A ze sie tak zapytam ile barca zaplacila za Maxwella bo nigdzie niedoczytalem?

0

szop a skad wezmiesz kase na mate i fabregasa? Mata ok 20mln cesca taniej niz za 30+ nie puszcze a za Ibre wydadza 40+ wiec troche rozsadku proponuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?