0

Ehh zal was troche.....TRANSAKCJA transferowa sklada sie z 2 stron....

A )Kupujacy

B) Sprzedajacy

Jezeli A) sklada oferte do pana B) ktora go niezadowala to B) nie musi akceptowac tej oferty a pan A) nie ma zamiaru byc panem Perezem ze za kazdego bedzie placil 10x jego wartosci

Reasumujac to ci sprzedajacy blokuja transfery bo skoro widza z real moze wydac 96mln to czemu by oni nie mogli wyciagnac wiecej kasy a barca nie ma zamiaru wypruwac sie z calej kasy

0

Sytuacja bardzo podobna jak z Ronaldinho ....obaj po kilku latach zaczelo sie cos psuc i roni odszedl i klubowi wyszlo to na dobre przy czym Eto zagral dobry sezon

A looknijcie na pewien aspekt taki

Eto odchodzi przychodzi Villa i gitara.....Barca w poprzednim sezonie zagrala kolo 60 meczy a w tym zagra jeszcze o super puchar europy hiszpani + mistrzostwa swiata (W japoni wiec jest troche drogi) a do tego z tego co pamietam puchar afryki ma byc....wiec barca potrzebuje duzo zawodnikow bo przy takim nakladzie meczy moze A) nastapic spadek formy B) Kontuzje

I teraz zadam pytanko " Czy wazniejszy jest aspekt finansowy czy sportowy" bo ze Eto jest w stanie strzelac to wiemy a to ze sie zacial na koncu to coz sezon dal o sobie znac...

Prawda ze mozna sprzedac eto i kupic ville + jeszcze kogos ale czy mamy odpowiedniego kandydata i czy uda sie tego (ewentualnie nowego gracza) wkomponowac w zespol tak dobrze jak Eto

0

villa 25 jakbys nie wiedzial Ribery juz powiedzial ze chce grac tylko dla realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?