Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobra Gordon zszedł to już mnie ta Anglia nie interesuje można iść spać
2
Jaki Ferran to jest placek xD
7
ta lewa strona Hiszpanii do wywalenia jest. Całe zagrożenie z prawej
12
Mówcie co chcecie, ale ja się cieszę, że Olmo mamy w drużynie. Na małych przestrzeniach nie do zastąpienia piłkarz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pedri kogoś chciał zabić na trybunach
1
to już w B klasie wydziałem lepsze przyjęcie
0
De Jong świetny odbiór piłki
2
Gyokeres jaką setkę mu wystawił xD
9
Szkoda mi tego Rashforda. Fajny chłopak polubił nas i liczby dowoził.
Przed transferem Gordona myślałem, że go faktycznie wykupimy
1
Tak nawiasem zagrał ktoś z naszych dobry mecz na mundialu?
1
No nie powiem, że Flick będzie miał sporo roboty by wystrugać Gordona na swoją modłę. Dlatego nie będę krytykował tylko poczekam jak wejdzie pod skrzydła Flicka
34
4 mln kraj, a co roku na mundialu jak równy z równym leją się z topowymi reprezentacjami. Chorwatów nie da się nie lubić
0
jak obroni jeszcze raz to Kane psycha sitting będzie
0
dobra niech Gordon strzela
1
Co ten Kryszak narobił xd
3
Pierwszy raz mamy zawodnika w reprezentacji Anglii od dawna i jakoś od razu ich bardziej polubiłem
2
ale to Kongo w ataku jest beznadziejne
3
Więcej na siłe do Ronaldo. Może się uda
6
Oby tak pięknie zaliczył zjazd Bernardo Silva.
14
Dobranoc, ale człowiek z takim dobrym uczuciem na serduszku idzie spać.
Niesamowity człowiek ile radości mi dał w moim prawie 30 letnim życiu
0
Messi zobaczył, że Mbappe i Haaland strzelili po 2 bramki to stwierdził, że dzieciaki patrzcie teraz wujek pokaże jak się gra.
Potrzymajcie mi mate
12
38 letni Messi dalej byłby najlepszym piłkarzem Barcelony
3
SZKODA hattricka xD
2
o wchodzi przyszły zawodnik Barcelony xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po pierwszej połowie martwi trochę, że łatwo zawodnicy Algierii wchodzą w pole karne Argentyny i znowu Lautaro nie dojeżdża na mundialu
8
Dobra ty z Atletico tylko biegaj i podawaj do Messiego.
2
Argentyna wygląda dwa razy lepiej niż Hiszpania
0
Deco wiesz głupia sprawa. Jest taki pewien Argentyńczyk w Interze Miami. Ponoć dobry zawodnik przydałby się