2

Dobra Gordon zszedł to już mnie ta Anglia nie interesuje można iść spać

2

Jaki Ferran to jest placek xD

7

ta lewa strona Hiszpanii do wywalenia jest. Całe zagrożenie z prawej

12

Mówcie co chcecie, ale ja się cieszę, że Olmo mamy w drużynie. Na małych przestrzeniach nie do zastąpienia piłkarz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pedri kogoś chciał zabić na trybunach

1

to już w B klasie wydziałem lepsze przyjęcie

0

De Jong świetny odbiór piłki

2

Gyokeres jaką setkę mu wystawił xD

9

Szkoda mi tego Rashforda. Fajny chłopak polubił nas i liczby dowoził.
Przed transferem Gordona myślałem, że go faktycznie wykupimy

1

Tak nawiasem zagrał ktoś z naszych dobry mecz na mundialu?

1

No nie powiem, że Flick będzie miał sporo roboty by wystrugać Gordona na swoją modłę. Dlatego nie będę krytykował tylko poczekam jak wejdzie pod skrzydła Flicka

34

4 mln kraj, a co roku na mundialu jak równy z równym leją się z topowymi reprezentacjami. Chorwatów nie da się nie lubić

0

jak obroni jeszcze raz to Kane psycha sitting będzie

0

dobra niech Gordon strzela

1

Co ten Kryszak narobił xd

3

Pierwszy raz mamy zawodnika w reprezentacji Anglii od dawna i jakoś od razu ich bardziej polubiłem

2

ale to Kongo w ataku jest beznadziejne

3

Więcej na siłe do Ronaldo. Może się uda

6

Oby tak pięknie zaliczył zjazd Bernardo Silva.

14

Dobranoc, ale człowiek z takim dobrym uczuciem na serduszku idzie spać.
Niesamowity człowiek ile radości mi dał w moim prawie 30 letnim życiu

0

Messi zobaczył, że Mbappe i Haaland strzelili po 2 bramki to stwierdził, że dzieciaki patrzcie teraz wujek pokaże jak się gra.
Potrzymajcie mi mate

12

38 letni Messi dalej byłby najlepszym piłkarzem Barcelony

3

SZKODA hattricka xD

2

o wchodzi przyszły zawodnik Barcelony xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po pierwszej połowie martwi trochę, że łatwo zawodnicy Algierii wchodzą w pole karne Argentyny i znowu Lautaro nie dojeżdża na mundialu

8

Dobra ty z Atletico tylko biegaj i podawaj do Messiego.

2

Argentyna wygląda dwa razy lepiej niż Hiszpania

0

Deco wiesz głupia sprawa. Jest taki pewien Argentyńczyk w Interze Miami. Ponoć dobry zawodnik przydałby się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?