Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te tryplety PSG to takie meh patrząc w jakiej oni lidze grają.
2
ostatnia nadzieja w Arsenalu przez obronieniem ligi mistrzów przez PSG
6
Oby Arsenal wygrał Ligę Mistrzów. Nie lubię ich fanów bardzo głośni w internecie jak na ilość wygranych przez nich trofeów, ale PSG nie znoszę i nie chciałbym, żeby to był drugi klub po Realu co obroni LM, a Bayern nam odskoczy na 2. Więc najmniejszym złem będzie Arsenal
4
Sezon się jeszcze nie skończył, ale MD głupoty wypisuje
0
Messi nie dotykaj Gekona bo jeszcze się klątwą zarazisz
2
Verstappen dzisiaj forma mutant. Król powrócił do żywych
0
Cieszy powrót Maxa do żywych, a Gekon niech szykuje tyłek bo Toto go kopnie po tym sezonie jak tak dalej będzie
1
Arsenal ma nieznośnych kibiców.
Atletico jakiś kompleks Barcelony i po wygranym meczu jakieś dziwne wrzutki w naszą stronę leciały.
PSG nie chciałbym, żeby byli klubem który oprócz Realu obronił lige mistrzów
Bayern chciałbym żebyśmy ich dogonili w ilości wygranych ligi mistrzów.
Czy da się żeby w tym roku odwołali ligę mistrzów?
8
Zdziwie się jeśli Yamal nagra takiego tik toka, ale jak się uda to w hiszpańsko języczne media pójdzie ta akcja bardzo
6
Teraz Getafe niech płaci za kontuzję Martina jak nie potrafią o kartoflisko zadbać
2
że się tym głupim gówniakom nie znudziło darcie mordy
1
Pamiętam czasy na tej stronce, że dużo ludzi sympatyzowało z Arsenalem, ale nie dziwiłem się wtedy bo grali atrakcyjną piłkę często podobną do Barcelony mimo braku rezultatów. To teraz przerzucili się na totalny haramball i garstka osób im kibicuje pięknie jak to na przestrzeni lat się zmienia
1
Jaki Arsenal jest ubogi w ataku xDDD
2
@PaPo właśnie też mi tam oczy zjechały. Ktoś z ekipy City? xd
3
Brawo Haaland teraz dobić Arsenal
0
ale dobrze się ogląda tego O'Riley. Widziałbym go u nas
0
Ciekawe co o tym myśli Pep xD
1
Cherki co za zawodnik ;ooooooooo
11
Arsenal więcej szczęścia niż rozumu xD Jazda City
22
Nie obraziłbym się jakby Messi drugi raz wygrał mistrzostwo świata. On albo Hiszpania
8
Szczerze patrząc jak wyglądają wszystkie zespoły co zostały już w lidze mistrzów. To dla mnie PSG obroni tytuł
3
Myślałem, że Raphinha jest mądrzejszy. W tym roku 30 na karku, ile mu zostało świetnego grania 2/3/4 lata? Nie ma pewności, że Barcelona będzie miała znowu tak łatwa drabinkę to chłop w towarzyskim meczu musi grać na 200 % i się wypisuje z ćwierćfinału i będąc jednym z liderów osłabia Barcelonę która z nim w składzie jestem pewien przeszła by Atletico.
0
@insp1re byliśmy rozpieszczeni złotą erą Barcelony. Inaczej byłoby patrzenie po Setienie, Koemanie itp.
1
Straciliśmy w każdym meczu tej ligi mistrzów bramkę. Z taką obroną to ćwierćfinał to faktycznie nasz max
0
@enders Tymczasem Barcelona straciła bramkę w KAŻDYM z PIĘTNASTU spotkań w tej edycji.
2
@insp1re 11 lat czekam na ligę mistrzów przygarnąłbym nawet w stylu Atletico xd już nie pamiętam jakie to uczucie
0
Balde - szybki(już nie za bardzo) nie potrafi grać prawą nogą więc jest łatwy do odczytania, bardzo słabo u niego z myśleniem to gdy przychodzi do ostatniego podania zazwyczaj wybiera złą opcję.
Kounde - cień samego siebie z poprzedniego sezonu gdzie można powiedzieć, że był jednym z najlepszych prawych na świecie. Zrobił się strasznie ociężały i pogorszyła się współpraca z Yamalem
Araujo - chodzący człowiek mem, definicja zawodnika przegrywa, nie myśli na boisku i tragicznie gra nogami. Jedyna zaleta to szybkość i siła którą nie potrafi wykorzystać bo nie myśli.
Eric Garcia - solidny zadaniowiec, zagra na kilku pozycjach skarb dla trenera, ale nie jest to topowy obrońca.
Maldini - dla mnie to idealny materiał na zawodnika do rotacji, nie popełnia dużo błędów, ale czasami brakuje mu umiejętności sytuacja w poprzednim meczu z Sorlothem bo został przekwalifikowany z lewego obrońcy na środek.
Cancelo - tutaj jestem mega pozytywnie zaskoczony jak się poprawił, ale nigdy to nie był wirtuoz w obronie, za to w ataku potrafi dać wiele.
Cubarsi - jeszcze nie jedną czerwoną kartkę dostanie bo ma dopiero 18 lat, ale talent wielki tylko fajnie by było jakby miał od kogo przykład brać i się uczyć gry. Większość sezonu cieniował i dopiero końcówkę miał dobrą bardzo się poprawił do momentu dostania głupiej czerwonej.
Taką świetną obronę dostał Flick od szwagrów. Patrząc na te nazwiska to duża część zawodników nie łapała by się do średniaków Premier League. Jeśli nie kupią jakiś klasowych obrońców to nie wróżę by następny sezon był lepszym
1
ogólnie uważam, że Flick popełnił błąd i jakby wprowadził szybciej De Jonga to byśmy mieli szansę to wygrać bo w pewnym momencie Gavi już znikł bo się nabiegał, a nowi zawodnicy Atletico nie pozwolili by Pedri miał chwili odpoczynku i uspokojenia gry.
Flicka ocenię jak szwagry w końcu kupią mu to co sobie za chce, a nie odpady z United i sprzedanie głównego dowódcy obrony chwilę przed startem sezonu gdzie obrona od początku to nasz najsłabszy element który realnie od nie pamiętam kiedy nie był wzmacniany klasowymi zawodnikami, a nie z całym szacunkiem do Martinem(świetny będzie to zawodnik do rotacji)
0
4 osoby nie chce widzieć na nowy sezon, już to widać od dłuższego czasu, że to wyżej już nie pójdzie.
Rashford, Lewandowski, Araujo i Balde.
Ferran od bólu jako zmiennik może się nadać przynajmniej biega, a jakbyśmy ściągnęli porządnego napastnika to nie będzie problemu z tym co nam przestał dawać Lewandowski regularnie.
1
Deco i Laporta wy jesteście winni tego, że odpadamy. Obrona pod koniec poprzedniego sezonu już nie dawała sobie rady to oddali Inigo i nie wzmocnili obrony żadnym transferem. Flick może ty ich w końcu ogarniesz, żeby nie wyłapywać głupich czerwonych kartek.