0

Messi jakby trochę wyższy to każde dośrodkowanie by wchodziło :D

0

Honorowy gol :)

0

Ale tello wypuścił sobie

0

tello ! :D

0

Kto strzelił 3 bramkę ?;D

0

Podoba mi się dzisiejszy atak cały czas akcja szybko idzie i kombinacyjnie. Magia :D

0

Co zrobił Messi czemu nie wbiegł ? ;o

0

Według mnie Villa dobrze zrobił. Bo z takiego kąta strzelić graniczy z cudem ...

0

Dobrze Villa ciśnij dalej, strzel gola i zamknij buzie naszym trenerom niech pomyślą kto tutaj jest górą :D

0

Głupi słupek ;/

0

Messi już składał się do przewrotki :D

0

Messi według mnie najsłabszy zawodnik meczu :)

0

Alexis piękny odbiór :D

0

FAbri !!!!!!!!!!!!!!

0

Zaryzykował bym i bym wstawił Villa i Alexisa ;D

0

Mam pomysł dajmy alexisa na bramkę świetnie się rzuca i napewno nie trafi w naszą bramkę :D

0

Alexis ! :D

0

Wolał podać bo by nie trafił xD

0

Villa pięknie to zrobił :D

0

Alexis :D

0

Mistrz ;o

0

Walić końcówkę sezonu ja chce żeby miał radość z gry a nie żeby siedział na ławie...

0

Villa do Arsenalu !!!

0

Szczerze to chce żeby Villa poszedł do Arsenalu przynajmniej tam skończy karierę grając w pierwszej jedenastce a nie jak w Barcy grzejąc ławę !

0

Zmiany :D ja chce Ville !

0

Messi nareszcie czekałem !

0

To teraz malaga musi walnąć 2 bramki żeby przejść :D

0

Ufff uszło ze mnie ciśnienie :D

0

Zmiany zmiany !

0

No to nieźle xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?