Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi jakby trochę wyższy to każde dośrodkowanie by wchodziło :D
0
Honorowy gol :)
0
Ale tello wypuścił sobie
0
tello ! :D
0
Kto strzelił 3 bramkę ?;D
0
Podoba mi się dzisiejszy atak cały czas akcja szybko idzie i kombinacyjnie. Magia :D
0
Co zrobił Messi czemu nie wbiegł ? ;o
0
Według mnie Villa dobrze zrobił. Bo z takiego kąta strzelić graniczy z cudem ...
0
Dobrze Villa ciśnij dalej, strzel gola i zamknij buzie naszym trenerom niech pomyślą kto tutaj jest górą :D
0
Głupi słupek ;/
0
Messi już składał się do przewrotki :D
0
Messi według mnie najsłabszy zawodnik meczu :)
0
Alexis piękny odbiór :D
0
FAbri !!!!!!!!!!!!!!
0
Zaryzykował bym i bym wstawił Villa i Alexisa ;D
0
Mam pomysł dajmy alexisa na bramkę świetnie się rzuca i napewno nie trafi w naszą bramkę :D
0
Alexis ! :D
0
Wolał podać bo by nie trafił xD
0
Villa pięknie to zrobił :D
0
Alexis :D
0
Mistrz ;o
0
Walić końcówkę sezonu ja chce żeby miał radość z gry a nie żeby siedział na ławie...
0
Villa do Arsenalu !!!
0
Szczerze to chce żeby Villa poszedł do Arsenalu przynajmniej tam skończy karierę grając w pierwszej jedenastce a nie jak w Barcy grzejąc ławę !
0
Zmiany :D ja chce Ville !
0
Messi nareszcie czekałem !
0
To teraz malaga musi walnąć 2 bramki żeby przejść :D
0
Ufff uszło ze mnie ciśnienie :D
0
Zmiany zmiany !
0
No to nieźle xD