0

W sumie football był taki sam tylko że było mniej gwiazdorzenia że lekko go dotknie to pada jakbym za przeproszenie z kija bejsbolowego wy*bał.
Kiedyś to Cie skosili to grałeś dalej a nie płakałeś jakby Ci ręce wyrwało ;)

0

gundogan i hummels świetnie grają chociaż nie wiem co komentator ma do hummelsa bo jeździ po nim cały czas :D tacy zawodnicy jakby do nas wpadli na stałe to już sobie wyobrażam co by było :D

0

@MESSIah16

Przecież dobrze gra. Gra agresywnie leci do każdej piły cały czas pressing w jego wykonaniu. Borussia gra swoją grę ;)

0

Nie wykorzystane sytuacje się mszczą i oby tutaj też tak było

0

0

gotze szedł wielka strata ;/

0

Nie wiem czemu Song nie puszczą bardziej ofenswynie tylko niech siedzi w obronie o niebo lepszy od Alvesa w ataku...

0

Zbliża się kres mojej Barcy że remisujemy z Athletic które się myje do PSG

0

gwiżdżą na inieste, ponieważ powiedział że stadion nie czuje żadnej różnicy a dla athletic to rzecz święta :D

0

Co jest że tak nagle polubieliście Songa ? jeszcze nie dawno sprzedać go razem z Alexisem a teraz oni nam ratują często sytuacje na boisku ;)

0

Liga niemiecka z tego co widzę jest bardzo bardzo mocna. Numer 1 na świecie aktualnie

0

Wierni po porażce, dumni po zwycięstwie..

0

No to na koniec powiem tak: TRANSFERY TRANSFERY, sorry ale pomyśleć nad porządniejszym trenerem i sztabem bo wystawianie tego samego składu co grał w kazdym meczu tak słabo to sorry jeszcze zamiany w końcówce meczu ! Wrócimy mocniejsi wstyd że juventus przegrywa 2-0 a my 4-0

0

@JBBarca
właśnie przez takie podejście wszystkich do Songa nie ma wsparcia żeby się otworzył ...

0


Ja czekam aż Song będzie w końcu doceniony i poczuje się pewnie i będzie takie akcje robił :D

0

Villa-Napastnik który powinien zostać ale to jego ostatnie zdanie będzie
Fabregas-Raz ma przebłyski a raz paści, szuka formy którą utracił ale nie skreślałbym go jeszcze nie jedno pokaże nam
Alexis-Nie chce peszyć ale gra świetnie ostatnio oby grał tak dalej
Tello- przyszłość naszej drużyny za kilka lat będzie wielkim napastnikiem

0

Oby Alexis cały czas grał jak teraz ;D wiem że mi nie uwierzycie ale ja w niego wierzyłem że się odblokuje :D

0

Valdes geniuszu ...

0

Spalony !

0

A tak żeby jakoś usprawiedliwić wiosna nadchodzi to trochę się ociepli ale nie zdąży się do końca ligi :D

0

Hummels comming ! :)

0

Jaki wynik i dla kogo ?

0

Dobra cicho bądźcie jak macie pisać że nudno gramy i wgl to wyjdźcie nie potrzebne takie komentarze.

0

A czy długość gry w danym klubie czyni Cię Legendą w danym klubie ? Nie, tylko to co zrobiłeś dla danego klubu Henry Legenda Barcelony i Arsenalu(oczywiście w Arsenalu bardziej zasłużony). Wielki napastnik najlepszy w swoim fachu. Jeden z tych co bardzo zasłużył na ZP a nie dostał. Zawsze w pamięci mój ulubiony piłkarzu

0

0

Jeszcze żółta dla Pique

0

Ręka sędzie sprzedany szmaciarz

0

Messi !

0

Ten Nigerejczyk dobrze ciśnie :D

0

a tak jakby Giorgio Chiellini według mnie najlepszy obrońca jaki aktualnie gra ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?