Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie football był taki sam tylko że było mniej gwiazdorzenia że lekko go dotknie to pada jakbym za przeproszenie z kija bejsbolowego wy*bał.
Kiedyś to Cie skosili to grałeś dalej a nie płakałeś jakby Ci ręce wyrwało ;)
0
gundogan i hummels świetnie grają chociaż nie wiem co komentator ma do hummelsa bo jeździ po nim cały czas :D tacy zawodnicy jakby do nas wpadli na stałe to już sobie wyobrażam co by było :D
0
@MESSIah16
Przecież dobrze gra. Gra agresywnie leci do każdej piły cały czas pressing w jego wykonaniu. Borussia gra swoją grę ;)
0
Nie wykorzystane sytuacje się mszczą i oby tutaj też tak było
0
http://www.meczenazywo.tv/
0
gotze szedł wielka strata ;/
0
Nie wiem czemu Song nie puszczą bardziej ofenswynie tylko niech siedzi w obronie o niebo lepszy od Alvesa w ataku...
0
Zbliża się kres mojej Barcy że remisujemy z Athletic które się myje do PSG
0
gwiżdżą na inieste, ponieważ powiedział że stadion nie czuje żadnej różnicy a dla athletic to rzecz święta :D
0
Co jest że tak nagle polubieliście Songa ? jeszcze nie dawno sprzedać go razem z Alexisem a teraz oni nam ratują często sytuacje na boisku ;)
0
Liga niemiecka z tego co widzę jest bardzo bardzo mocna. Numer 1 na świecie aktualnie
0
Wierni po porażce, dumni po zwycięstwie..
0
No to na koniec powiem tak: TRANSFERY TRANSFERY, sorry ale pomyśleć nad porządniejszym trenerem i sztabem bo wystawianie tego samego składu co grał w kazdym meczu tak słabo to sorry jeszcze zamiany w końcówce meczu ! Wrócimy mocniejsi wstyd że juventus przegrywa 2-0 a my 4-0
0
@JBBarca
właśnie przez takie podejście wszystkich do Songa nie ma wsparcia żeby się otworzył ...
0
Ja czekam aż Song będzie w końcu doceniony i poczuje się pewnie i będzie takie akcje robił :D
0
Villa-Napastnik który powinien zostać ale to jego ostatnie zdanie będzie
Fabregas-Raz ma przebłyski a raz paści, szuka formy którą utracił ale nie skreślałbym go jeszcze nie jedno pokaże nam
Alexis-Nie chce peszyć ale gra świetnie ostatnio oby grał tak dalej
Tello- przyszłość naszej drużyny za kilka lat będzie wielkim napastnikiem
0
Oby Alexis cały czas grał jak teraz ;D wiem że mi nie uwierzycie ale ja w niego wierzyłem że się odblokuje :D
0
Valdes geniuszu ...
0
Spalony !
0
A tak żeby jakoś usprawiedliwić wiosna nadchodzi to trochę się ociepli ale nie zdąży się do końca ligi :D
0
Hummels comming ! :)
0
Jaki wynik i dla kogo ?
0
Dobra cicho bądźcie jak macie pisać że nudno gramy i wgl to wyjdźcie nie potrzebne takie komentarze.
0
A czy długość gry w danym klubie czyni Cię Legendą w danym klubie ? Nie, tylko to co zrobiłeś dla danego klubu Henry Legenda Barcelony i Arsenalu(oczywiście w Arsenalu bardziej zasłużony). Wielki napastnik najlepszy w swoim fachu. Jeden z tych co bardzo zasłużył na ZP a nie dostał. Zawsze w pamięci mój ulubiony piłkarzu
0
0
Jeszcze żółta dla Pique
0
Ręka sędzie sprzedany szmaciarz
0
Messi !
0
Ten Nigerejczyk dobrze ciśnie :D
0
a tak jakby Giorgio Chiellini według mnie najlepszy obrońca jaki aktualnie gra ;D