Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednak Barca daje rade bez Messiego hahahahaha! NIE
0
Villa xd
0
Wole przegraną niż Messiego kontuzje
0
GOL :D
0
Dawaj Messiego złodzieje z Madrytu xD
0
Ktoś nam ukradł Messiego !
0
Fabregas znajdź w końcu miejsce w zespole bo grasz piach :(
0
Z tego co mówią komentatorzy to cały atak oprócz Messiego będzie sprzedany xD a jak patrze na naszą obronę to kładą się jak placki przed zawodnikami a oni sobie ich mijają jak pachołki ;(
0
Ehh co to było
0
Kijowa ta jakoś i pora dnia ciężko się mecz ogląda pod względem wizualnym ;)
0
W takich chwilach najbardziej kocham być fanem Barcelony
0
Aż zagram sobie w Fife i porobię transfery:Reus,Neymar,Rooney,Gundogan,Ter Stegen,Hummels.
Poczuje się jak prawdziwy trener xD
0
Jest błąd Barca pokonała 4-2
0
Alves sorry chłopie już sezon temu cie nie powinno być w Barcy
0
Messi powinien być kapitanem drużyny zasługuje na to najbardziej według mnie bo jak wchodzi Messi to tak motywuje graczy Barcelony że grają o niebo lepiej !
0
A czemu karnego nie ma ?
0
Wiedziałem że mamy racje że jak wejdzie Messi to będzie wygrany mecz :D
0
Messi
0
Messi a jeb*ę sobie w poprzeczke :D
0
Z obrony na plus:Adriano,Song,Pique :D
0
Dotyk Boga Footballu i gol jak ja to kocham
0
Messi mistrz !
0
MEsssssssiiiiiii!!
0
Villa !
0
Song pięknie wyszedł zagrożenia :D
0
Xavi i spowalnianie gry
0
Aż mnie to tak mega irytuje jak ktoś cały czas minusuje !
0
Sorry ludzie ale to nie jest Barcelona to przez tito jest teraz taki przeciętny klub że masakra ;(
0
Messi wchodź !
0
Wiedziałem !