0

Jednak Barca daje rade bez Messiego hahahahaha! NIE

0

Villa xd

0

Wole przegraną niż Messiego kontuzje

0

GOL :D

0

Dawaj Messiego złodzieje z Madrytu xD

0

Ktoś nam ukradł Messiego !

0

Fabregas znajdź w końcu miejsce w zespole bo grasz piach :(

0

Z tego co mówią komentatorzy to cały atak oprócz Messiego będzie sprzedany xD a jak patrze na naszą obronę to kładą się jak placki przed zawodnikami a oni sobie ich mijają jak pachołki ;(

0

Ehh co to było

0

Kijowa ta jakoś i pora dnia ciężko się mecz ogląda pod względem wizualnym ;)

0

W takich chwilach najbardziej kocham być fanem Barcelony

0

Aż zagram sobie w Fife i porobię transfery:Reus,Neymar,Rooney,Gundogan,Ter Stegen,Hummels.
Poczuje się jak prawdziwy trener xD

0

Jest błąd Barca pokonała 4-2

0

Alves sorry chłopie już sezon temu cie nie powinno być w Barcy

0

Messi powinien być kapitanem drużyny zasługuje na to najbardziej według mnie bo jak wchodzi Messi to tak motywuje graczy Barcelony że grają o niebo lepiej !

0

A czemu karnego nie ma ?

0

Wiedziałem że mamy racje że jak wejdzie Messi to będzie wygrany mecz :D

0

Messi

0

Messi a jeb*ę sobie w poprzeczke :D

0

Z obrony na plus:Adriano,Song,Pique :D

0

Dotyk Boga Footballu i gol jak ja to kocham

0

Messi mistrz !

0

MEsssssssiiiiiii!!

0

Villa !

0

Song pięknie wyszedł zagrożenia :D

0

Xavi i spowalnianie gry

0

Aż mnie to tak mega irytuje jak ktoś cały czas minusuje !

0

Sorry ludzie ale to nie jest Barcelona to przez tito jest teraz taki przeciętny klub że masakra ;(

0

Messi wchodź !

0

Wiedziałem !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?