0

To sobie przeczytaj na stronce Realu wypowiedź Mou ...

0

Czytaliście wypowiedź Mou. Tak bardzo go kochali w Realu a jak odszedł i powiedział że w jego sercu tylko Chelsea i Inter to już go nienawidzą.
W sumie jaki trener tacy kibice ;)

0

Też Cie widzę w pierwszej drużynie za Pedro :D

0

Dokładnie :D Takie chwile są najlepsze :D

0

Idą :D

0

Wstydzi się xD

0

Czekam czekam gdzie on jest ? ;>

0

Już nie mogę się doczekać 3 jeźdźców śmierci: Neymar,Messi,Alexis :D

0

Co jak co ale denerwują mnie te "wrzutki" Alvesa :)

0

Jestem za :d

0

2:2 :)

0

Ale ta Brazylia słaba :)

0

Moja siostra właśnie to zauważyła że wygląda jak kaczka bo ma dużą dupe :D

0

W sumie szkoda że Hulk poszedł się tam marnować u Ruskich bo mógłby dużo osiągnąć piłkarz silny fizycznie i dobry technicznie :)

0

Wyślij mi servery policji bo aż mnie zaciekawiło czy faktycznie coś takiego jest xD

0

Ja bym dał Songowi odebrać go taka rekompensata :D

0

W sumie Song wygląda na takiego koksika :D jestem ciekaw jakby bo Pepe skosił xD

0

Białe prześcieradła przybyły i minusują ^^

0

Song najlepszy gracz meczu :P

0

7-7 ... :d

0

Smutno mi z powodu Villi ale mam nadzieje że w innym klubie jeszcze strzeli nie jedną bramkę :D

0

Podoba mi się jak Song przyśpiesza akcje... Ale drużyna oczywiście ją spowalnia ;)

0

Czy wynik jest 2-0 czy ja mam przewidzenia ?

0

Ale akcja dobra :D

0

Dobra skończcie piperzyć że grają piach a taka prawda że Fabregas i Villa zaraz po Messim mają największy bilans strzelonych bramek ;)

0

Deulofeu jak Messi schodził do boku :D

0

Jaki wynik ?:D I jakie zmiany były ?

0

Ładnie na pamięć zagrał :D

0

Aż tak bardzo zależy Ci na tym pucharze ? Bo mi bardziej żeby się młodsi ogrywali a pieprzyć ten puchar :D

0

Nic się nie dzieje :D jeszcze się wyrobicie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?