Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To sobie przeczytaj na stronce Realu wypowiedź Mou ...
0
Czytaliście wypowiedź Mou. Tak bardzo go kochali w Realu a jak odszedł i powiedział że w jego sercu tylko Chelsea i Inter to już go nienawidzą.
W sumie jaki trener tacy kibice ;)
0
Też Cie widzę w pierwszej drużynie za Pedro :D
0
Dokładnie :D Takie chwile są najlepsze :D
0
Idą :D
0
Wstydzi się xD
0
Czekam czekam gdzie on jest ? ;>
0
Już nie mogę się doczekać 3 jeźdźców śmierci: Neymar,Messi,Alexis :D
0
Co jak co ale denerwują mnie te "wrzutki" Alvesa :)
0
Jestem za :d
0
2:2 :)
0
Ale ta Brazylia słaba :)
0
Moja siostra właśnie to zauważyła że wygląda jak kaczka bo ma dużą dupe :D
0
W sumie szkoda że Hulk poszedł się tam marnować u Ruskich bo mógłby dużo osiągnąć piłkarz silny fizycznie i dobry technicznie :)
0
Wyślij mi servery policji bo aż mnie zaciekawiło czy faktycznie coś takiego jest xD
0
Ja bym dał Songowi odebrać go taka rekompensata :D
0
W sumie Song wygląda na takiego koksika :D jestem ciekaw jakby bo Pepe skosił xD
0
Białe prześcieradła przybyły i minusują ^^
0
Song najlepszy gracz meczu :P
0
7-7 ... :d
0
Smutno mi z powodu Villi ale mam nadzieje że w innym klubie jeszcze strzeli nie jedną bramkę :D
0
Podoba mi się jak Song przyśpiesza akcje... Ale drużyna oczywiście ją spowalnia ;)
0
Czy wynik jest 2-0 czy ja mam przewidzenia ?
0
Ale akcja dobra :D
0
Dobra skończcie piperzyć że grają piach a taka prawda że Fabregas i Villa zaraz po Messim mają największy bilans strzelonych bramek ;)
0
Deulofeu jak Messi schodził do boku :D
0
Jaki wynik ?:D I jakie zmiany były ?
0
Ładnie na pamięć zagrał :D
0
Aż tak bardzo zależy Ci na tym pucharze ? Bo mi bardziej żeby się młodsi ogrywali a pieprzyć ten puchar :D
0
Nic się nie dzieje :D jeszcze się wyrobicie :P