Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Adriano mistrz strzałów dystansowych :d
0
Hahahhahahahh ten Pedro :D
0
Kto tam się przewraca jak tyczka :D
0
Gostek obronił strzał Alexisa jajami ?xD
0
strasznie słabą ma skuteczność Inisesta jak na ofensywnego pomocnika ;)
0
Mascherano zawodnik meczu :)
0
Słaby mecz ;)
0
Co oni robią niech uderzają!
0
Cesc ale piła ;/
0
Jest powód dlaczego tak grał a ludzie już go skreślili ...
0
Neymar !!!
0
Villa śmiał się czy raczej namawiał na kartkę ? ;>
0
Mówił strzelać z dystansu !
0
Gdzie karny ?
0
Pedro->Neymar
Iniesta->Fabregas
I gramy !
0
Cesc mój maestro wejdź i pokaż że to twój czas !!!
0
JEzu Alba bo Ci podejdę i sam Ci zaj*bie !!
0
Mascherano to jest solidny gracz widać że Mascherano najlepszy na boisku ! !!!!!
0
Alves bramkę urwał !
0
Pedro na spotkania z ogórkami a Neymara na tych lepszych bo musi ktoś odciągać zawodników od Messiego !
0
Ręka !
0
Według mnie Xavi lepiej niż Iniesta a wy zawsze będziecie na Xaviego narzekać
0
Kontuzja ?
0
Mogli by uderzyć na tą bramkę! a nie tysiąc podań i nic ;/
0
Diego Alvesz!!!
0
Wgl nikt oprócz Messiego nie stara się grać szybkiej piłki ;)
0
Uderzcie a nie pieprzcie się !
0
podoba mi się gra Mascherano ostra tak jak ma grać obrońca ;)
0
Villa :(
0
Messi ale piła :D