Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze real w dupe dostanie za kare :DDDD
0
Pieprzenie co by było gdyby ;)
0
Komu zaliczyli tą bramkę z wolnego ?
0
Mecz bez karnego dla Realu to mecz przegrany :D Mecz z nami i Atletico ;)))
0
Wiadomo trzeba bramki Ronaldo nabijać ... w tym roku z 20 bramek ronaldo ma z karnego ...
0
Nie zauważyłeś np. w meczach z Barcą tak z dupy strzelają te bramki przez głupie błędy.
0
Ja się modle żeby Krysia tylko bramki nie strzeliła :)
0
zobaczymy w końcu głosuja kapitanowie itp którzy znaja się bardzo dobrze
0
Alexis i Neymar ładnie pokazali miejsce Varane w szeregu :)))))
0
Jezus ale słabo teraz ....
0
Benzema
0
Adriano i Iniesta mi się wydają najpewniejsi
0
Oby tak było mam takie myśli
0
Messi obudź się proszę !
0
Kosmos
0
NEYMAR !!!!!!!!!!!
0
Kosmos
0
Ramos łokciem ale oczywiście
0
Znowu sędzia z madrytu
0
https://lh5.googleusercontent.com/-tbB7eeh8nOI/UmgpS2W5PAI/AAAAAAAAAXw/ZWoB0kcJIvU/w426-h237/RMA2-1JUVa.gif
http://images.4chan.org/sp/src/1382558795190.gif
Hahaha znakomita komedia ;D
0
To z taką grą Barcelona ma większe szanse już się doczekać nie mogę :D
0
To już mnie zaczyna irytować ręki nie było ale oczywiście real i sędzie rękę widzą -.-
0
Real ile daliście za sędziego ?
0
Razem z Cristiano do Realu o kurde Ronaldo już tam jest ;o
0
2013.10.23, godz. 21:56, Pablo 22
niestety ,ale pochopna czerwona kartka. To nie wina Realu i Ronaldo, że sędzia jest zbyt drobiazgowy dziś. Ronaldo nie wymuszał kartki jak c**tki z barcelony.
Jak widzę takie komentarze na rm.pl to mam ochotę się tam zalogować i nawrzucać tym ludziom -.-
0
Ma ktoś link do tej symulacji Ronaldo che pokazać koledze który teraz wrócił do domu :)
0
Zróbcie komplikacje z tym faulem pośmiejemy się :D
0
ROnaldo nurek zasrany
0
Messi ma 4 bramki a Ronaldo 7 ? Wydaje mi się że nawet połowa z karnych
0
Tam gdzie real nie może tam sędzie pomoże ...