0

Jeszcze real w dupe dostanie za kare :DDDD

0

Pieprzenie co by było gdyby ;)

0

Komu zaliczyli tą bramkę z wolnego ?

0

Mecz bez karnego dla Realu to mecz przegrany :D Mecz z nami i Atletico ;)))

0

Wiadomo trzeba bramki Ronaldo nabijać ... w tym roku z 20 bramek ronaldo ma z karnego ...

0

Nie zauważyłeś np. w meczach z Barcą tak z dupy strzelają te bramki przez głupie błędy.

0

Ja się modle żeby Krysia tylko bramki nie strzeliła :)

0

zobaczymy w końcu głosuja kapitanowie itp którzy znaja się bardzo dobrze

0

Alexis i Neymar ładnie pokazali miejsce Varane w szeregu :)))))

0

Jezus ale słabo teraz ....

0

Benzema

0

Adriano i Iniesta mi się wydają najpewniejsi

0

Oby tak było mam takie myśli

0

Messi obudź się proszę !

0

Kosmos

0

NEYMAR !!!!!!!!!!!

0

Kosmos

0

Ramos łokciem ale oczywiście

0

Znowu sędzia z madrytu

0

To z taką grą Barcelona ma większe szanse już się doczekać nie mogę :D

0

To już mnie zaczyna irytować ręki nie było ale oczywiście real i sędzie rękę widzą -.-

0

Real ile daliście za sędziego ?

0

Razem z Cristiano do Realu o kurde Ronaldo już tam jest ;o

0

2013.10.23, godz. 21:56, Pablo 22
niestety ,ale pochopna czerwona kartka. To nie wina Realu i Ronaldo, że sędzia jest zbyt drobiazgowy dziś. Ronaldo nie wymuszał kartki jak c**tki z barcelony.


Jak widzę takie komentarze na rm.pl to mam ochotę się tam zalogować i nawrzucać tym ludziom -.-

0

Ma ktoś link do tej symulacji Ronaldo che pokazać koledze który teraz wrócił do domu :)

0

Zróbcie komplikacje z tym faulem pośmiejemy się :D

0

ROnaldo nurek zasrany

0

Messi ma 4 bramki a Ronaldo 7 ? Wydaje mi się że nawet połowa z karnych

0

Tam gdzie real nie może tam sędzie pomoże ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?