0

My to takiego szczęścia nie mamy że byle jak uderzy i bramka ...

0

Co to było ?

0

Takie pytanie co byście gadali jakby Messi nie odzyskał już formy ?

0

Co jak co wolę Barce z Messim na środku jakoś bardziej bramkostrzelna była :P

0

Co zrobił Pique ?xDDDDDDD

0

2 siatki to jest geniusz 1

0

W końcu Neymar !!

0

Messi proszę ogarnij się bo w tej chwili jest Cr7>Messi :(

0

Najsmutniejsze chwile gdy Messi jest bezradny :(

0

w sumie kupił bym lewandowskiego na takie chwile :)

0

Denerwuje mnie to, że na real otwierają się i dostają po 15 bramek a na nas autobusy i jak tutaj pobijać rekordy ;/

0

Jedyne to co mnie martwi to że Messi ma dużą stratę goli do Ronaldo a tak to niech sobie wygrywają ile chcą dalej jest -6 i tego się będę trzymał.

0

czerwona kartka? Jest!
karne z dupy? Są!
gole z dupy? Są!
nurkowanie? Jest!
Ten mecz to podsumowanie poziomu sędziowania w PD

0

RAMOSS!!!!

0

GHAHAHHAHAHAA xDDDD

0

HAHAHHAH JAKI MECZ!!!!!!!!!!!

0

Jezus znowu z dupy !!!!

0

Jak on tego nie wsadził co za mecz kurde !!

0

Kurde jedyny piłkarz jakiego tak najbardziej w Realu się obawiam to właśnie Alonso.

0

5:3 jaka brama xDDDD

0

Czemu ronaldo nie dostał czerwonej nawet w piłkę nie trafił?

0

Czy wy widzicie co gra Sevilla !!!!!!! Taki atak kombinacyjny że aż szczęka opada

0

Podoba mi się gra Sevilli, taki szybki atak :)

0

Cicho patrzysz a tutaj oficialnie Barcelona dogadana z BvB w sprawie Reusa, Lewego to ja nie chce :)

0

minus + minus daje plus :)))

0

Ten Vitolo ładnie szybki tylko złe podania robi

0

Co ten gostek zrobił ?xD

0

Jeszcze real w dupe dostanie za kare :DDDD

0

Pieprzenie co by było gdyby ;)

0

Komu zaliczyli tą bramkę z wolnego ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?