Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My to takiego szczęścia nie mamy że byle jak uderzy i bramka ...
0
Co to było ?
0
Takie pytanie co byście gadali jakby Messi nie odzyskał już formy ?
0
Co jak co wolę Barce z Messim na środku jakoś bardziej bramkostrzelna była :P
0
Co zrobił Pique ?xDDDDDDD
0
2 siatki to jest geniusz 1
0
W końcu Neymar !!
0
Messi proszę ogarnij się bo w tej chwili jest Cr7>Messi :(
0
Najsmutniejsze chwile gdy Messi jest bezradny :(
0
w sumie kupił bym lewandowskiego na takie chwile :)
0
Denerwuje mnie to, że na real otwierają się i dostają po 15 bramek a na nas autobusy i jak tutaj pobijać rekordy ;/
0
Jedyne to co mnie martwi to że Messi ma dużą stratę goli do Ronaldo a tak to niech sobie wygrywają ile chcą dalej jest -6 i tego się będę trzymał.
0
czerwona kartka? Jest!
karne z dupy? Są!
gole z dupy? Są!
nurkowanie? Jest!
Ten mecz to podsumowanie poziomu sędziowania w PD
0
RAMOSS!!!!
0
GHAHAHHAHAHAA xDDDD
0
HAHAHHAH JAKI MECZ!!!!!!!!!!!
0
Jezus znowu z dupy !!!!
0
Jak on tego nie wsadził co za mecz kurde !!
0
Kurde jedyny piłkarz jakiego tak najbardziej w Realu się obawiam to właśnie Alonso.
0
5:3 jaka brama xDDDD
0
Czemu ronaldo nie dostał czerwonej nawet w piłkę nie trafił?
0
Czy wy widzicie co gra Sevilla !!!!!!! Taki atak kombinacyjny że aż szczęka opada
0
Podoba mi się gra Sevilli, taki szybki atak :)
0
Cicho patrzysz a tutaj oficialnie Barcelona dogadana z BvB w sprawie Reusa, Lewego to ja nie chce :)
0
minus + minus daje plus :)))
0
Ten Vitolo ładnie szybki tylko złe podania robi
0
Co ten gostek zrobił ?xD
0
Jeszcze real w dupe dostanie za kare :DDDD
0
Pieprzenie co by było gdyby ;)
0
Komu zaliczyli tą bramkę z wolnego ?