0

Walnie bramkę Adam i tyle.

0

DONGOU proszę!

0

Dongou za Pedro!!!!

0

Niech wjedzie Dongou za Pedro.

0

A tak płakaliście, że przegramy. Ale co jak co obrona kuleje.

0

karny

0

Nie pisz na tym forum w końcu jesteś kibicem bayernu...

0

Dobra brać się chłopaki bo nie chce żebyśmy zakończyli passe bez przegranego meczu. 4-2 dla Barcy :D

0

Bez Messiego nie istniejemy...

0

Kto zawinił przy bramce bo dopiero co przyszedłem?

0

Mam pytanie czy Cristiano kiedykolwiek powiedział coś miłego o Messim?
Bo zawsze jak czytam to mówi tylko, że nie wypowiada się.

0

Kto z realu strzelał?

0

Benzema forme złapał :D

0

A tutaj kontuzja typu jak Messi. Oczywiście nie życzę mu źle ale Messi wróciłby w tedy do gry o Króla strzelców.

0

Ma ktoś link z tej akcji Traore? Ogolnie z jego całej gry dzisiaj?

0

Podaj mi te artykuły bo jak nie zobaczę to nie wierzę w te słowa.

0

Ale szacunku jak hymn jest przeciwnika.

0

Jakoś mnie to nie boli, bo szanse żeby wygrali MŚ są nikłe chociaż nie można ich skreślać. Poczekamy zobaczymy jeszcze mają jeden mecz w Szwecji ;)

0

Gdzie Ciebie oceniłem, po prostu stwierdziłem że to "dojrzała nazwa" nie napisałem, że jesteś dzieckiem itp. Mówisz, że nie siejesz hipokryzji,ale pisząc większość komentarzy jak na tym forum panuje hipokryzja rozsiewasz ziarno nie zgody.

0

A co ty już masz dzieci? Dupaslonia dojrzała nazwa :)

0

To się nazywa irytacja. Zamiast po strzelonej bramce normalnie się cieszy to ten człowiek z wielkim ego podciąga nogawkę i pokazuje jaką to ma on nogę albo gesty w stronę kibiców.

0

Denerwuje mnie Ronaldo tym swoim ego. Za każdym razem jak strzeli bramkę to prowokuje tymi swoimi gestami mnie to osobiście irytuje.
Niech sobie dostanie tą Złotą Piłkę to może w końcu przestanie prowokować.

0

Szwecja stosuje taktykę jak mój lokalny klub, czyli wszystko na wypier*ol może coś wpadnie.

0

Z Portugali najlepszy Nani, a z Szwecji chyba Ibra.

0

Zauważyłem, że Ibra każdą piłkę zgarnia ale jak podaje swoim to oni jakieś wrzutki w stylu Alvesa robią.

0

Nie chce Lewego w Barcy widzieliście to drewno?

0

Ale mamy obronę xD

0

Nam strzelać nie kazano :) 1-0 w pupe dostajemy

0

Szwecja, nie lubię Portugali ze względu na trzech zawodników Figo, Pepe i CR7

0

Ja bym dał zlatanowi wygrał lige francuska strzelił dużo goli, idywidualnie bardzo błyszczał w reprezentacji również. Był filarem swojej drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?