0

Nawet nie patrzę na ten ranking bo widać, że jest zrobiony pod kluby z Madrytu. Za co Real drugi za? A sorry zapomniałem 100 mln Bale podnosi tą wartość w rankingu. Atletico tak samo, bez komentarza. Widać, że ktoś tu nie przepada za Barceloną.

0

Atletico nie Athletico...

0

Ale SOng asysta piękna!!!

0

KRÓL :D

0

KING powrócił :D

0

Ale dostał w twarz xd

0

Dzięki trochę za późno mi się zaladowala i nie widziałem

0

A kto strzelił?

0

Mogli byście mi powiedzieć jaki wynik bo na komórce jestem

0

Buhahahahahahahahaha

0

Tak jest jak się nie wykorzystuje 100 % okazji...

0

Już było :)

0

Tym czasem ManU przegrywa 1:0.

0

Montoya ładny dzisiaj mecz dał więcej niż zazwyczaj Dani Alves.

0

Ahh prawie :D

0

Fabregas to lubi się kłócić jak zauważyłem :D

0

Martino współczuje wyboru Pedro czy Alexis na Atletico.

0

Hattrick :D

0

Wybacz za szybko pisałem.

0

Sergio :D

0

Nic się nie dzieje Generale zdarza się nawet najlepszym ;)

0

Montoya ładne to było :D

0

A sorry myślałem, że chodzi tak ogólnie.

0

Dani Alves wydaje mi się, że ma tą siłę w nodze.

0

2-0 dla nas.

0

Czytałem nasze komentarze i chciał nam pokazać co potrafi ;o

0

Pedro w formie oby miał taką też z Atletico.

0

Trudno nie każdy musi chcieć grać w Barcelonie, jest bramkarzem z wielkim potencjałem dlatego życzę mu szczęścia.

0

Wgl widzi ktoś tą obronę PSG? Przecież ofensywni gracze Realu robią sobie z nią co chcą wiem, że to towarzyski, ale mogli by się postarać...

0

Gdzie tak mówił? :D Dałbyś linka albo coś ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?