0

Sracie się tego Realu jak nie wiem co. Wygrali mecz 6:0 z słabym Schalke co traci 20 pkt do lidera, wiadomo to czynni ich postrachem strach się bać. Przed meczem z City też mieliśmy dostać ostre lanie a co wyszło to wszyscy wiedzą. Tak samo przed ostatnim Gran Derbi też mieliśmy dostać, a pokonaliśmy Real, więc zluzujcie, pokażemy RM gdzie ich miejsce.

0

Dla ligi hiszpańskiej nie jest źle bo na europejskiej arenie ma 3 mocne drużyny.

0

Made my day! Komentarz kibica MU"Hejtujecie Moyesa bo co? Bo jest słabym trenerem? Bo sprowadza klub na dno? Bo spełnia marzenia?"

0

Moyes ;)

0

Co jak co Mata to sobie drużynę wybrał, mógł by iść do Liverpoolu bo grają całkiem fajną piłkę, a tak to z MU zrobił krok w tył.

0

Wierzę, że i tak zdobędziemy ligę, nie wierzę, że Real się nie potknie wraz z Atletico a pozostał jeszcze mecz z Realem(zawsze się mobilizujemy na te najtrudniejsze mecze) 3 punkty to wcale nie duża strata.
Tylko panowie bierzemy się i do roboty cza wyeliminować błędy w obronie i nauczyć się grać pod wysokim pressigniem.

0

Te pesudo fani Barcelony teraz możecie wypier*alać bo po meczu z City chyba za dużo was się zrobiło...

0

A jeszcze połowa z was gadała nie dawno, że jak nic nie wygramy w tym sezonie to nic się nie dzieje i dać szanse Martino... hipokryci.

0

Liczę na sędziego jak Realowi pomógł to czemu nam nie...

0

Może się obraził na drużynę albo coś.

0

Oficjalnie Ozil przegrał mecz Arsenalu.

0

Muller jak ja tego człowieka nie lubię.

0

Według mnie Arsenal by ograł Bayern jakby grali w 11. Nie taki straszny Bayern jak go malują.

0

W finale bym chciał Real i odebrać im tą 10 LM :D

0

Identyczne rozegranie rożnego jak Barca, chciałbym na Bayern trafić i żebyśmy dokonali zemsty.

0

Zejście do środka i strzał Robben taki przewidywalny.

0

Jedyne co mi się podoba w grze Bayernu to łatwe wejście w pole karne,a tak to uważam, że lepiej od nich aktualnie gramy.

0

Ja wierzę w Arsenal jak przegrają 1:0 to wyeliminują Bayern.

0

Martino to jest genialny trener świetne ustawienie zawodników, taktyka by utrzymać jak najdłużej piłkę idealnie się sprawdziła. Podoba mi się też to, że nie boi się wystawić przy wyniku 1:0 w meczu o takiej stawce młodziaka Sergi Roberto. Visca el Barca!

0

Jeśli przejdziemy dalej liczę że trafimy na Chelsea, tak Mourinho ponoć jesteśmy najgorszą wersją Barcy gdzie twój Chelsea dostał 2-0 z City. Pokażemy Ci znowu kto rządzi ;D

0

Dani !!!!!!!!!!!!!!

0

CITY nas ciśnie ogarnąć się!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Dobra zaczynam się bać o wynik teraz ;/

0

Zawał!

0

Gracza co pogra 1,2 lata na najwyższym poziomie?

0

City lepiej gra w 10 niż 11 co to ma być Barca brać się i bramkę strzelić!

0

Kurde zraniliśmy bestie, ale trzeba ją teraz dobić, żeby potem nie ugryzła.

0

Prawie ;/

0

Pique drybler pierwa xD

0

Czerwona pewna, karny nie wiem, ale przynajmniej dostaliśmy za tą rękę w pierwszej połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?