Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sracie się tego Realu jak nie wiem co. Wygrali mecz 6:0 z słabym Schalke co traci 20 pkt do lidera, wiadomo to czynni ich postrachem strach się bać. Przed meczem z City też mieliśmy dostać ostre lanie a co wyszło to wszyscy wiedzą. Tak samo przed ostatnim Gran Derbi też mieliśmy dostać, a pokonaliśmy Real, więc zluzujcie, pokażemy RM gdzie ich miejsce.
0
Dla ligi hiszpańskiej nie jest źle bo na europejskiej arenie ma 3 mocne drużyny.
0
Made my day! Komentarz kibica MU"Hejtujecie Moyesa bo co? Bo jest słabym trenerem? Bo sprowadza klub na dno? Bo spełnia marzenia?"
0
Moyes ;)
0
Co jak co Mata to sobie drużynę wybrał, mógł by iść do Liverpoolu bo grają całkiem fajną piłkę, a tak to z MU zrobił krok w tył.
0
Wierzę, że i tak zdobędziemy ligę, nie wierzę, że Real się nie potknie wraz z Atletico a pozostał jeszcze mecz z Realem(zawsze się mobilizujemy na te najtrudniejsze mecze) 3 punkty to wcale nie duża strata.
Tylko panowie bierzemy się i do roboty cza wyeliminować błędy w obronie i nauczyć się grać pod wysokim pressigniem.
0
Te pesudo fani Barcelony teraz możecie wypier*alać bo po meczu z City chyba za dużo was się zrobiło...
0
A jeszcze połowa z was gadała nie dawno, że jak nic nie wygramy w tym sezonie to nic się nie dzieje i dać szanse Martino... hipokryci.
0
Liczę na sędziego jak Realowi pomógł to czemu nam nie...
0
Może się obraził na drużynę albo coś.
0
Oficjalnie Ozil przegrał mecz Arsenalu.
0
Muller jak ja tego człowieka nie lubię.
0
Według mnie Arsenal by ograł Bayern jakby grali w 11. Nie taki straszny Bayern jak go malują.
0
W finale bym chciał Real i odebrać im tą 10 LM :D
0
Identyczne rozegranie rożnego jak Barca, chciałbym na Bayern trafić i żebyśmy dokonali zemsty.
0
Zejście do środka i strzał Robben taki przewidywalny.
0
Jedyne co mi się podoba w grze Bayernu to łatwe wejście w pole karne,a tak to uważam, że lepiej od nich aktualnie gramy.
0
Ja wierzę w Arsenal jak przegrają 1:0 to wyeliminują Bayern.
0
Martino to jest genialny trener świetne ustawienie zawodników, taktyka by utrzymać jak najdłużej piłkę idealnie się sprawdziła. Podoba mi się też to, że nie boi się wystawić przy wyniku 1:0 w meczu o takiej stawce młodziaka Sergi Roberto. Visca el Barca!
0
Jeśli przejdziemy dalej liczę że trafimy na Chelsea, tak Mourinho ponoć jesteśmy najgorszą wersją Barcy gdzie twój Chelsea dostał 2-0 z City. Pokażemy Ci znowu kto rządzi ;D
0
Dani !!!!!!!!!!!!!!
0
CITY nas ciśnie ogarnąć się!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Dobra zaczynam się bać o wynik teraz ;/
0
Zawał!
0
Gracza co pogra 1,2 lata na najwyższym poziomie?
0
City lepiej gra w 10 niż 11 co to ma być Barca brać się i bramkę strzelić!
0
Kurde zraniliśmy bestie, ale trzeba ją teraz dobić, żeby potem nie ugryzła.
0
Prawie ;/
0
Pique drybler pierwa xD
0
Czerwona pewna, karny nie wiem, ale przynajmniej dostaliśmy za tą rękę w pierwszej połowie.