Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Henry, Messi, Rivaldo, Roberto Carlos
0
Francja nie daje rady to karny oczywiście słuszny ale żeby z karnego z hondurasem.
2
Pogba coś słabo jak narazie niczym ciekawym zaprezentował się.
0
"kataloński biznes"
1
W tym sezonie chce żeby to Mascherano grał zamiast słabego Busquetsa, ten człowiek wgl na boisku nie istnieje, słabo u niego z defensywą, wysoki zawodnik który głową grać nie umie, w ofensywie to samo nic nie pokazuje zero ważnych asyst i bramek już lepiej niech gra Mascherano, natomiast on potrafi grać twardą piłkę co jak każdy widzi skutkuje.
0
Tylko jak gromisz 5-1 mistrzów świata to coś musi znaczyć, nie mówię, że to wygrają, ale po tym meczu są jednymi z faworytów.
2
Holandia ma swoje trio co głównie na nich opiera się gra Persie, Robben i Snejder jeszcze niech ten ostatni z lepszej strony się pokaże i Holandia będzie jednym z faworytów do wygrania o ile już nie jest po tym meczu.
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=853320721362555&set=p.853320721362555&type=1 haha :D
0
De Jong to jest defensywny pomocnik? Jeśli tak to gostek jest zajebisty na tej pozycji.
0
Robben i Van Persie tacy mocni czy Hiszpania taka słaba ;ooo
0
Hahahhahahahahaha xDDD
0
Buquets powie, że było za gorąca.
1
Grajmy do usranej śmierci tym stylem bo kiedyś było dobry. Masz 4-1 koniec naszej tiki taki xD
0
Tiki szraka ostatnio mi się lepiej ogląda grę z kontry i oczywiście jest skuteczniejsza.
0
Pogrom ludzie pogrom :D Brawo Holandia
0
A w sumie mogliśmy kupić Van Persiego na napadziora, prawa, lewa, głowa bez różnicy kompletny napastnik. Marzenia.
1
Robben ale zniszczył ich :D
0
Hernandez co to było xDDD
0
A Busi coś grał przez ten sezon? Tak samo jak Song tylko, że w tym wypadku było jeszcze gorzej :)
0
Kamerun to jest jak patrzę strasznie siłowa drużyna, nie ma tam prawie żadnych graczy technicznych. Typowe drewna.
0
Jeszcze niech Xavi nas opuści i zostaniemy tylko z Iniesta, Rakitić, Rafhina i fenomenalnym Sergio Roberto...
0
2-1 :DDDD
0
Będą jaja jak wygramy Ligę, drużyna co gra już na luzie dostaje taką szansę. Proszę Real przegraj! :D
0
Dziwne mecz Realu a nam się strona zawiesza...
0
Jest! :D
3
0
Trzeba poczekać na mecz z Realem jak przegrają to można świętować jak nie to jesteśmy w dup*e ;/
3
Jak ma zapłacić 35 mln to nie dziwie się, że walczy o większą kasę, a ludzie już go określili za osobę chciwą na kasę.
0
Faktycznie źle to obliczyłem a już miałem taką nadzieje.
0
A jakby Atletico zremisowało to będzie chyba najlepszy wynik dla nas bo bilans meczowy dla Atletico z Realem, a Real musi przegrać teraz jeśli chcemy liczyć się o mistrza.