0

Henry, Messi, Rivaldo, Roberto Carlos

0

Francja nie daje rady to karny oczywiście słuszny ale żeby z karnego z hondurasem.

2

Pogba coś słabo jak narazie niczym ciekawym zaprezentował się.

0

"kataloński biznes"

1

W tym sezonie chce żeby to Mascherano grał zamiast słabego Busquetsa, ten człowiek wgl na boisku nie istnieje, słabo u niego z defensywą, wysoki zawodnik który głową grać nie umie, w ofensywie to samo nic nie pokazuje zero ważnych asyst i bramek już lepiej niech gra Mascherano, natomiast on potrafi grać twardą piłkę co jak każdy widzi skutkuje.

0

Tylko jak gromisz 5-1 mistrzów świata to coś musi znaczyć, nie mówię, że to wygrają, ale po tym meczu są jednymi z faworytów.

2

Holandia ma swoje trio co głównie na nich opiera się gra Persie, Robben i Snejder jeszcze niech ten ostatni z lepszej strony się pokaże i Holandia będzie jednym z faworytów do wygrania o ile już nie jest po tym meczu.

0

De Jong to jest defensywny pomocnik? Jeśli tak to gostek jest zajebisty na tej pozycji.

0

Robben i Van Persie tacy mocni czy Hiszpania taka słaba ;ooo

0

Hahahhahahahahaha xDDD

0

Buquets powie, że było za gorąca.

1

Grajmy do usranej śmierci tym stylem bo kiedyś było dobry. Masz 4-1 koniec naszej tiki taki xD

0

Tiki szraka ostatnio mi się lepiej ogląda grę z kontry i oczywiście jest skuteczniejsza.

0

Pogrom ludzie pogrom :D Brawo Holandia

0

A w sumie mogliśmy kupić Van Persiego na napadziora, prawa, lewa, głowa bez różnicy kompletny napastnik. Marzenia.

1

Robben ale zniszczył ich :D

0

Hernandez co to było xDDD

0

A Busi coś grał przez ten sezon? Tak samo jak Song tylko, że w tym wypadku było jeszcze gorzej :)

0

Kamerun to jest jak patrzę strasznie siłowa drużyna, nie ma tam prawie żadnych graczy technicznych. Typowe drewna.

0

Jeszcze niech Xavi nas opuści i zostaniemy tylko z Iniesta, Rakitić, Rafhina i fenomenalnym Sergio Roberto...

0

2-1 :DDDD

0

Będą jaja jak wygramy Ligę, drużyna co gra już na luzie dostaje taką szansę. Proszę Real przegraj! :D

0

Dziwne mecz Realu a nam się strona zawiesza...

0

Jest! :D

3

0

Trzeba poczekać na mecz z Realem jak przegrają to można świętować jak nie to jesteśmy w dup*e ;/

3

Jak ma zapłacić 35 mln to nie dziwie się, że walczy o większą kasę, a ludzie już go określili za osobę chciwą na kasę.

0

Faktycznie źle to obliczyłem a już miałem taką nadzieje.

0

A jakby Atletico zremisowało to będzie chyba najlepszy wynik dla nas bo bilans meczowy dla Atletico z Realem, a Real musi przegrać teraz jeśli chcemy liczyć się o mistrza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?