Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Po raz 1.
Po raz 2.
Po raz 3.
Sprzedany!
0
1:1 powinno być niestety.
0
Ciężko z tego się odczytać ;/ W skrócie Ghana wygrywa z Portugalią, a Stany Zjednoczone przegrywają dwa mecze.
3
Pjanić z Romy jeszcze.
22
Ty jesteś normalny o spuszczone spodenki gościa nazywasz idiotą? Może nie czuł tego bo był zaangażowany w walkę. Jak wcześniej nic do Ciebie nie miałem to teraz uważam, że jesteś jakimś dziwnym człowiekiem co czepia się o wszystko...
3
Scenariusz widzę taki, Ghana pokonuje Portugalię, Stany Zjednoczone przegrywają z Niemcami i Portugalią, a Ghana przechodzi dalej.
4
Ale Mullera skasowali xD
0
Jeszcze im bramkę trafią na koniec jak to zwykle bywa z Niemcami...
3
Jprdl co oni zrobili akcja meczu szła...
0
Harrison ile on ma lat? Gdzie gra i ile kosztuje, zapierdziela ładnie na tej prawej stronie, podejrzewam, że tania i dobra opcja.
0
Uff dobrze Muller nie może być królem strzelców.
0
2-1 Ghana jazda!
0
Grubą odrzuciło jakby z jakiegoś pocisku dostała xDDDDDD
0
Ale bomba co Neuer wybronił ;oooooooooooo
0
Ale Ghana gra fajną piłkę ;d
0
Tak patrzę i problemem Argentyny jest obrona która powinna grać wysoko jeśli znajdują się na połowie przeciwnika i wspierać ataki tak jak to robi obrona Niemiec.
0
Hahaha xdDDD Nie wiem co powiedzieć xD
1
Nie wiem czy to pora, ale powinniśmy zrobić takie same czystki jak kiedyś Pep, czyli Messi out.
1
Kupmy tego Suareza i Messi ma zejść na PS,a jak się nie zgodzi to sprzedać...
0
To zawodnicy Iranu powinni być zmęczeni, ale widać co innego jakby to Argentyna była zmęczona.
0
On przynajmniej wysoki jest.
0
Niech wpuszczą Lavezziego może on coś zrobi zamiast tego Aguero co kompletnie go nie widać.
0
Messi Messi ehh szkoda gadać.
1
Co ten Irańczyk chciał?:D
0
Obstawiłem 4-0 ;oooo nie wiem co mnie poniosło chyba myśl, że nie gra Barcelona i autobusu nie będzie. Czy Szwajcaria postawiła autobus?
0
Co ten Igła ;o
8
Nienawidzę oglądać autobusów po prostu usypiam.
0
Co on strzela co on strzela...
0
Messi dawaj bramkę wsadź :D
0
Aguero co on to gra. Słabiutko strasznie.