7

Po raz 1.
Po raz 2.
Po raz 3.
Sprzedany!

0

1:1 powinno być niestety.

0

Ciężko z tego się odczytać ;/ W skrócie Ghana wygrywa z Portugalią, a Stany Zjednoczone przegrywają dwa mecze.

3

Pjanić z Romy jeszcze.

22

Ty jesteś normalny o spuszczone spodenki gościa nazywasz idiotą? Może nie czuł tego bo był zaangażowany w walkę. Jak wcześniej nic do Ciebie nie miałem to teraz uważam, że jesteś jakimś dziwnym człowiekiem co czepia się o wszystko...

3

Scenariusz widzę taki, Ghana pokonuje Portugalię, Stany Zjednoczone przegrywają z Niemcami i Portugalią, a Ghana przechodzi dalej.

4

Ale Mullera skasowali xD

0

Jeszcze im bramkę trafią na koniec jak to zwykle bywa z Niemcami...

3

Jprdl co oni zrobili akcja meczu szła...

0

Harrison ile on ma lat? Gdzie gra i ile kosztuje, zapierdziela ładnie na tej prawej stronie, podejrzewam, że tania i dobra opcja.

0

Uff dobrze Muller nie może być królem strzelców.

0

2-1 Ghana jazda!

0

Grubą odrzuciło jakby z jakiegoś pocisku dostała xDDDDDD

0

Ale bomba co Neuer wybronił ;oooooooooooo

0

Ale Ghana gra fajną piłkę ;d

0

Tak patrzę i problemem Argentyny jest obrona która powinna grać wysoko jeśli znajdują się na połowie przeciwnika i wspierać ataki tak jak to robi obrona Niemiec.

0

Hahaha xdDDD Nie wiem co powiedzieć xD

1

Nie wiem czy to pora, ale powinniśmy zrobić takie same czystki jak kiedyś Pep, czyli Messi out.

1

Kupmy tego Suareza i Messi ma zejść na PS,a jak się nie zgodzi to sprzedać...

0

To zawodnicy Iranu powinni być zmęczeni, ale widać co innego jakby to Argentyna była zmęczona.

0

On przynajmniej wysoki jest.

0

Niech wpuszczą Lavezziego może on coś zrobi zamiast tego Aguero co kompletnie go nie widać.

0

Messi Messi ehh szkoda gadać.

1

Co ten Irańczyk chciał?:D

0

Obstawiłem 4-0 ;oooo nie wiem co mnie poniosło chyba myśl, że nie gra Barcelona i autobusu nie będzie. Czy Szwajcaria postawiła autobus?

0

Co ten Igła ;o

8

Nienawidzę oglądać autobusów po prostu usypiam.

0

Co on strzela co on strzela...

0

Messi dawaj bramkę wsadź :D

0

Aguero co on to gra. Słabiutko strasznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?