0

Z profilu może ale z koloru nie bardzo xd

0

Czerwona powinna być jak Valencia za atak na piłkę dostał to ten w nogi bo już do piłki nie zdąrzył.

0

Za atak na piłkę gdzie stracił równowagę i trafił podeszfą w nogę.

2

Francja dwa mecze dwie czerwone strzela dużo bramek i jaranie się takim czymś. Kartka nie zasłużona...

4

Haha na troll football znalazłem
"hejterzy powiedzą, że to photoshop"
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=693141540734090&set=p.693141540734090&type=1

0

Dziadek pojechał Messiemu po ambicji i popatrzcie jak zagrał. Panie Antonio niech pan tam go ogarnie :D

0

Następny mecz powinien grać:Romero, Zabaleta, Garay, Fernandez, Rojo, Gago, Mascherano, Di Maria, Messi, Lavezzi no i Higuain bo nie widzę nikogo dobrego na jego pozycję.

0

Messi z chodzi ;ooo

0

Wózek z węglem...

0

Ale będzie dużo brameczek :D

0

Ale ta obrona jest do dupy...

1

Lavezzi go zjada jak narazie.

0

Messi KRÓL FOOTBALLU!!!!!!!

0

Ja tam widziałem podanie do Messiego na siłę.

0

Di Maria mógł strzelać.

2

0

W sumie Pepe to psychol i trzymają go w Realu to czemu my byśmy nie wzięli Suareza?;)

0

W Fifie powinni dodać specjalną umiejętność Suarez, która uaktywnia się, gdy nie może bramki strzelić ;D

2

Czy Suarez go uwalił? xxD

0

Może nie na czerwoną, ale na pewno żółta.

8

Rakitic jakie piły! Genialny grajek

0

A jednak błąd stracili z BH.

0

Argentyna?

5

Rakitic ale piła!

1

Meksyk dawaj jeszcze z 1 awansujecie!

0

Meksyk Holandia i Francja najładniej się prezentują.

0

"Hiszpanie oczekują godnego pożegnania z mundialem. „Proszę, tylko nie ostatni”, wołają fani reprezentacji. Kolejna porażka zdegradowałaby kadrę do roli czerwonej latarni. Villa, najlepszy strzelec w historii La Roja, żegna się z reprezentacją. Terminarz mundialu powoduje też, że Brazylia będzie miała możliwość wyboru, z kim woli zagrać w 1/8 finału – z Holandią czy Chile, które o 18 zagrają mecz o pierwsze miejsce grupy B." MARCA.

0

Słyszeliście, że Brazylia będzie mogła sobie wybrać z kim będzie grała w 1/8 bo tak został terminarz ustalony? Coraz bardziej jestem przekonany, że chcą aby Brazylia wygrała. Korupcja, korupcja i jeszcze raz korupcja...

0

Czy oglądali oni mecze Argentyny nim dali tą cenę? Przecież on piłki przyjąć nie umie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?