Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z profilu może ale z koloru nie bardzo xd
0
Czerwona powinna być jak Valencia za atak na piłkę dostał to ten w nogi bo już do piłki nie zdąrzył.
0
Za atak na piłkę gdzie stracił równowagę i trafił podeszfą w nogę.
2
Francja dwa mecze dwie czerwone strzela dużo bramek i jaranie się takim czymś. Kartka nie zasłużona...
2
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10485242_1084359434937605_8090234999784977046_n.jpg
Hahaa geniusze :D
4
Haha na troll football znalazłem
"hejterzy powiedzą, że to photoshop"
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=693141540734090&set=p.693141540734090&type=1
0
Dziadek pojechał Messiemu po ambicji i popatrzcie jak zagrał. Panie Antonio niech pan tam go ogarnie :D
0
Następny mecz powinien grać:Romero, Zabaleta, Garay, Fernandez, Rojo, Gago, Mascherano, Di Maria, Messi, Lavezzi no i Higuain bo nie widzę nikogo dobrego na jego pozycję.
0
Messi z chodzi ;ooo
0
Wózek z węglem...
0
Ale będzie dużo brameczek :D
0
Ale ta obrona jest do dupy...
1
Lavezzi go zjada jak narazie.
0
Messi KRÓL FOOTBALLU!!!!!!!
0
Ja tam widziałem podanie do Messiego na siłę.
0
Di Maria mógł strzelać.
2
0
W sumie Pepe to psychol i trzymają go w Realu to czemu my byśmy nie wzięli Suareza?;)
0
W Fifie powinni dodać specjalną umiejętność Suarez, która uaktywnia się, gdy nie może bramki strzelić ;D
2
Czy Suarez go uwalił? xxD
0
Może nie na czerwoną, ale na pewno żółta.
8
Rakitic jakie piły! Genialny grajek
0
A jednak błąd stracili z BH.
0
Argentyna?
5
Rakitic ale piła!
1
Meksyk dawaj jeszcze z 1 awansujecie!
0
Meksyk Holandia i Francja najładniej się prezentują.
0
"Hiszpanie oczekują godnego pożegnania z mundialem. „Proszę, tylko nie ostatni”, wołają fani reprezentacji. Kolejna porażka zdegradowałaby kadrę do roli czerwonej latarni. Villa, najlepszy strzelec w historii La Roja, żegna się z reprezentacją. Terminarz mundialu powoduje też, że Brazylia będzie miała możliwość wyboru, z kim woli zagrać w 1/8 finału – z Holandią czy Chile, które o 18 zagrają mecz o pierwsze miejsce grupy B." MARCA.
0
Słyszeliście, że Brazylia będzie mogła sobie wybrać z kim będzie grała w 1/8 bo tak został terminarz ustalony? Coraz bardziej jestem przekonany, że chcą aby Brazylia wygrała. Korupcja, korupcja i jeszcze raz korupcja...
0
Czy oglądali oni mecze Argentyny nim dali tą cenę? Przecież on piłki przyjąć nie umie...