Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Maria to mistrzu jest co on robi.
0
Ładnie się pokazał Higuain.
0
Oni w 10 stoją w swoim polu karnym.
0
Ponoć Di Maria.
0
To będzie taki autobus, że masakra.
7
Gmoch jak pocisnął Tiki- takę "wraca prawdziwa piłka, a nie ta klepana"
1
Najbardziej śmieszy mnie to, że z Aguero chcą wydać 60+ mln bo kolega Messiego a za Suareza te 15 mln więcej nie.
10
Barcelona wygrywa z Realem 98:93
0
Z grupy niech wyjdzie Włochy liczę na nich, że wyeliminują Niemcy bo patrząc Niemcy to są faworyci i Urugwaj bo w stosunku do Kostaryki która mnie zauroczyła może coś ugrać.
0
W sumie Suarez jak narazie najbardziej zasłużył na Złotą Piłkę.
0
Suarez to jest mistrz.
0
Kto wygrał w kosza?
11
Szwedzi mogli jechać z Ibra by sto razy lepiej zagrali, tylko niestety źle trafili.
6
Jak się cieszę z tego Mundialu może nie ma takiego klimatu jak 2010, ale można zobaczyć na własne oczy, że zawodnicy się wypalili.
Busquets- Nigdy nie uważałem i nie uważam go za zawodnika najlepszego na świecie na swojej pozycji, Yaya Toure cały czas go zjadał na śniadanie, ale wiadomo tutaj grają wychowankowie, od nowego sezonu powinien grać Mascherano na ŚPD.
Xavi- To już nie ten sam gracz oczywiście chciałbym, żeby został i pogodził się z rolą rezerwowego, ale to o zrobi uszanuje, bo wiele dla klubu zrobił.
Pedro- Sprzedać z pocałowaniem ręki, kolejny wychowanek który musi grać, a jest tak beznadziejny, do Alexisa nie ma podejścia.
Song- Sprzedaż, ani to mocny rezerwowy, a tym bardziej zawodnik godny gry w pierwszym składzie.
Pique- Drewno, ale tutaj jeszcze mam nadzieje, że będzie grał jak za swoich dawnych czasów, tylko niech przestanie myśleć jaki to nagra teledysk z Shakira po meczu.
0
Ma ktoś link do tej bramki bo nie widziałem?
0
Motm bramkarz Meksyku.
0
Napisałeś, że MA ZOSTAĆ, a on już jest.
1
On już jest największą legendą Barcy.
0
Ty to masz akurat g*wno do gadania, Bale też ponoć tak miał grać i gdzie wylądował ;)
0
4:0 XDDDD
4
"Ronaldo jaki pressing... na arbitrze..." Made my day xD
0
Gdzie jest Aguero i Di Maria Ci kluczowi gracze?
0
Zaba w united według szpaka xd
0
Messi do główki skakał xd
0
Messi go nie dotknął...
0
Będę płakał jak odejdzie :( Chciałbym żeby zakończył tutaj karierę, ale żeby zszedł na role rezerwowego.
7
A wymiana Pedro+5 mln za Higuaina była by najlepszym rozwiązaniem.
0
Kupiłem go w fifie 2 dni temu zostanę wróżbita xddd
1
Boniek powrót króla
0
Henry, Messi, Rivaldo, Roberto Carlos