0

Igła może odblokuje się po tym golu i coś ruszy.

0

Higuain co zrobił!!!

0

Ale będzie ostro Mascherano vs Witsel dwaj brutalni gracze .

0

Co powiedział Messi? Bo nie słuchałem.

0

Patrząc na potencjał reprezentacji to Francja może być faworytem następnego mundialu jak zawodnicy typu: Sakho, Varane, Pogba. Mangala i Griezmann się ograją to będzie kosmos.

0

Ta i gdzie ich wszystkich wepchają? Na lewą obronę rozumiem Bale, Benzema środkowy bo wysoki?

0

Według mnie Argentyna i geniusz Messiego. Przypomina mi się mecz 4-3 i hattrick Messiego.

0

Ja bym temu Hamesowi już dawno dał żółtą za pyskowanie. Cały czas ma jakiś problem.

0

Ohhh czy będzie ala swój idol CR7 triumfował bramkę xd

0

Neymar jak nurkował ;o

0

Czy ja wiem czy grał taki piach. W końcu jest głównym obrońcą w swojej reprezentacji i P$G nie kupiło by słabego gracza.

1

Wszyscy mówili, że Luiz to jeździec bez głowy, a gra w tej obronie genialnie. Zapierdziela i nie popełnił wielu błędów.

1

Luiz :D

0

Ten typek co strzelał jeszcze swojego kumpla popchał xD ahh te emocje xD

3

Haha hyc o murawę Neymar k*rwa bęc :D

3

Co jak co Neuer to jest gigant na tej bramce.

0

Muller jak dla mnie kiedyś był drewnem to teraz się zrobił drybler/technik xD

1

Żeby zagrozić bramce Benzemy no wiadomo Neuer wygryziony.

1

Śmieszy mnie to, że Hummelsem interesowaliśmy się już w poprzednim sezonie, ale co tam inni mówią to już setny raz to ja też powiem, żeby być fajnym.

0

Busi out z składu na rzecz Mascherano problem z głowy i Hummels może przyjść.

0

Ale mamy również wolnego Busquetsa który nic nie wnosi do obrony, a jakby grał Mascherano który jest szybszy i lepszy w defensywie to nie widzę problemów.

1

Szkoda, że porzuciliśmy opcje sprowadzenia Hummelsa chyba, że o czymś nie wiemy.

2

Di Maria ładnie starał się, ale kibicie Realu mówią jakby to wygrał mecz... Prawda taka, że tyle razy był blokowany przez obrońców Szwajcarii, że komentator nawet na to zwrócił uwagę.

0

Mógł przeskoczyć bo widać było, że spokojnie to zrobił, ale oczywiście jeszcze się wywrócił. NUREK!!

4

Tyle kolejny antyfootball pokonany do domu Szwajcaria jak się gra 9 zawodników w polu karnym nie zasługuje się na wygraną!

5

NUREK widać szkoła Robbena...

0

Messi & Maria

4

Ci komentatorzy są jacyś chorzy, irytują mnie, nic nie grają Szwajcarzy bronią się w 9, ale wiadomo oni grają lepiej...

3

http://gfycat.com/SickDimGreatargus to jedyne co z tego meczu zapamiętam ;D

0

"Młodziaki" pokazują się, że wchodzi nowa generacja piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?