Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Igła może odblokuje się po tym golu i coś ruszy.
0
Higuain co zrobił!!!
0
Ale będzie ostro Mascherano vs Witsel dwaj brutalni gracze .
0
Co powiedział Messi? Bo nie słuchałem.
0
Patrząc na potencjał reprezentacji to Francja może być faworytem następnego mundialu jak zawodnicy typu: Sakho, Varane, Pogba. Mangala i Griezmann się ograją to będzie kosmos.
0
Ta i gdzie ich wszystkich wepchają? Na lewą obronę rozumiem Bale, Benzema środkowy bo wysoki?
0
Według mnie Argentyna i geniusz Messiego. Przypomina mi się mecz 4-3 i hattrick Messiego.
0
Ja bym temu Hamesowi już dawno dał żółtą za pyskowanie. Cały czas ma jakiś problem.
0
Ohhh czy będzie ala swój idol CR7 triumfował bramkę xd
0
Neymar jak nurkował ;o
0
Czy ja wiem czy grał taki piach. W końcu jest głównym obrońcą w swojej reprezentacji i P$G nie kupiło by słabego gracza.
1
Wszyscy mówili, że Luiz to jeździec bez głowy, a gra w tej obronie genialnie. Zapierdziela i nie popełnił wielu błędów.
1
Luiz :D
0
Ten typek co strzelał jeszcze swojego kumpla popchał xD ahh te emocje xD
3
Haha hyc o murawę Neymar k*rwa bęc :D
3
Co jak co Neuer to jest gigant na tej bramce.
0
Muller jak dla mnie kiedyś był drewnem to teraz się zrobił drybler/technik xD
1
Żeby zagrozić bramce Benzemy no wiadomo Neuer wygryziony.
1
Śmieszy mnie to, że Hummelsem interesowaliśmy się już w poprzednim sezonie, ale co tam inni mówią to już setny raz to ja też powiem, żeby być fajnym.
0
Busi out z składu na rzecz Mascherano problem z głowy i Hummels może przyjść.
0
Ale mamy również wolnego Busquetsa który nic nie wnosi do obrony, a jakby grał Mascherano który jest szybszy i lepszy w defensywie to nie widzę problemów.
1
Szkoda, że porzuciliśmy opcje sprowadzenia Hummelsa chyba, że o czymś nie wiemy.
2
Di Maria ładnie starał się, ale kibicie Realu mówią jakby to wygrał mecz... Prawda taka, że tyle razy był blokowany przez obrońców Szwajcarii, że komentator nawet na to zwrócił uwagę.
0
Mógł przeskoczyć bo widać było, że spokojnie to zrobił, ale oczywiście jeszcze się wywrócił. NUREK!!
4
Tyle kolejny antyfootball pokonany do domu Szwajcaria jak się gra 9 zawodników w polu karnym nie zasługuje się na wygraną!
5
NUREK widać szkoła Robbena...
0
Messi & Maria
4
Ci komentatorzy są jacyś chorzy, irytują mnie, nic nie grają Szwajcarzy bronią się w 9, ale wiadomo oni grają lepiej...
3
http://gfycat.com/SickDimGreatargus to jedyne co z tego meczu zapamiętam ;D
0
"Młodziaki" pokazują się, że wchodzi nowa generacja piłkarzy.