0

Ciekawi mnie który skład Premier League wam się najbardziej podoba pod względem potencjału? Według mnie Chelsea Mourinho z tym składem co ma może ugrać bardzo dużo.

0

Nie jest wychowankiem? ;D W sumie nawet nie wiedziałem. Dzięki za info ;)

0

W sumie jakoś to można zrozumieć bo kiedyś trzeba będzie wprowadzić wychowanka np. Edgar Ié do podstawowego składu, a taki Mathieu pogra z 2/3 sezony i zrobi miejsce dla wychowanka.

1

Oby się udało. Niech idzie na wypożyczenie i życzę mu powodzenia niech odzyska formę z lat gry w Arsenalu ;)

0

Co z tym transferem bo dopiero się teraz skapnąłem, że miał być w czwartek transfer obrońcy -.-

5

Ten strzał był akurat dobry ;)

5

Według mnie Real teraz nic nie wygra, za dużo ofensywnych gwiazdek nie będzie osób od czarnej roboty. Wspomnicie moje słowa ;)

0

Jeden z najlepszych obrońców na świecie. Wiadomo przeciętniak z niego.

0

Marzenia! Jak będziesz się tak dalej rozwijał to będzie najlepszym obrońca na świecie.

0

Ludzie co to za plotki, że Boatenga chcemy kupić?;oooo

1

Grał dużo, ale nie wypalił, szczególnie druga połowa sezonu. Na dodatek poszedł do wrogiego klubu taki miał szacunek do Arsenalu, który stworzył z niego gwiazdę światowego formatu.

3

Również myślałem, że chce zostać w Barcelonie. Widocznie to zwykły najemnik ;)

0

Made my day xDD

5

A to nie można dyskutować o tym meczu? Zabronisz nam?

2

Szybko 1-0 Bale xD

0

Powiadasz Błaszczu i Gundogan którzy mieli kontuzje?;>

1

Lewy teraz pokaże swój potencjał będzie miał takich ludzi od podawania. Nie okłamujmy się w Dortmundzie miał tylko Reusa ;)

0

Wiem, że napisałem źle geniuszu dlatego już dawno zmieniłem na co się prujesz?:>

5

Deco zakończył tym golem swoją piękną karierę!

1

Król Messi wchodzi xd

1

Jakbyś zauważył to Messi tak zawsze rozmawia :D

0

No i brameczka :D

0

Źle zrozumiałeś bo chodzi mi o to, że zanim ktoś zacznie krytykować jakiegoś zawodnika to niech pomyśli, że Barcelona to Więcej Niż Klub i każdego zawodnika naszego powinniśmy szanować bo Barcelona to nie maszynka do zdobywania trofeów tylko rodzina. Dzięki zapamiętam sobie na przyszłość, człowiek uczy się całe życie.

8

Més Que Un Club te słowa powinny pozamykać usta wszystkim krytyką.

20

Mathieu ma coś wspólnego z Suarezem, byli wyśmiewani, a pokazali, że są świetnymi zawodnikami i mam nadzieje, że pozamykają usta tym hejterom. Niech Mathieu weźmie przykład z Suareza i niech kładzie ch*ja na nich...

1

Oficjalnie: James piłkarzem Realu!

0

Może wystrzeli talentem jak Ramsey, nigdy nic nie wiadomo. Kto nie ryzykuje ten nie zyskuje dlatego mógłbyś przestać grać bezpiecznie tylko zaryzykować jakieś wejścia w pole karne długie piły, a nie tylko w bok albo do tyłu ;)

0

Xavi jak odejdzie to musi ktoś przecież przyjść... Już poprzedni sezon bez ważnych trofeów jesteśmy, raczej wątpię, że tak po prostu postawią na wspaniałego Sergi Roberto. Xavi zostań i bądź jak prawdziwy kapitan, a nie dupa wołowa bo nie będzie grał już tyle co kiedyś :(

1

3 powody dlaczego nie ma szans:
1. 60 mln minimum byśmy musieli dać.
2. Wzmacniać głównego rywala.
3. On chce ofensywną rolę, a w Barcelonie by takiej nie dostał.

5

Mają prawo to siedzą po co się czepiasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?