Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawi mnie który skład Premier League wam się najbardziej podoba pod względem potencjału? Według mnie Chelsea Mourinho z tym składem co ma może ugrać bardzo dużo.
0
Nie jest wychowankiem? ;D W sumie nawet nie wiedziałem. Dzięki za info ;)
0
W sumie jakoś to można zrozumieć bo kiedyś trzeba będzie wprowadzić wychowanka np. Edgar Ié do podstawowego składu, a taki Mathieu pogra z 2/3 sezony i zrobi miejsce dla wychowanka.
1
Oby się udało. Niech idzie na wypożyczenie i życzę mu powodzenia niech odzyska formę z lat gry w Arsenalu ;)
0
Co z tym transferem bo dopiero się teraz skapnąłem, że miał być w czwartek transfer obrońcy -.-
5
Ten strzał był akurat dobry ;)
5
Według mnie Real teraz nic nie wygra, za dużo ofensywnych gwiazdek nie będzie osób od czarnej roboty. Wspomnicie moje słowa ;)
0
Jeden z najlepszych obrońców na świecie. Wiadomo przeciętniak z niego.
0
Marzenia! Jak będziesz się tak dalej rozwijał to będzie najlepszym obrońca na świecie.
0
Ludzie co to za plotki, że Boatenga chcemy kupić?;oooo
1
Grał dużo, ale nie wypalił, szczególnie druga połowa sezonu. Na dodatek poszedł do wrogiego klubu taki miał szacunek do Arsenalu, który stworzył z niego gwiazdę światowego formatu.
3
Również myślałem, że chce zostać w Barcelonie. Widocznie to zwykły najemnik ;)
0
Made my day xDD
5
A to nie można dyskutować o tym meczu? Zabronisz nam?
2
Szybko 1-0 Bale xD
0
Powiadasz Błaszczu i Gundogan którzy mieli kontuzje?;>
1
Lewy teraz pokaże swój potencjał będzie miał takich ludzi od podawania. Nie okłamujmy się w Dortmundzie miał tylko Reusa ;)
0
Wiem, że napisałem źle geniuszu dlatego już dawno zmieniłem na co się prujesz?:>
5
Deco zakończył tym golem swoją piękną karierę!
1
Król Messi wchodzi xd
1
Jakbyś zauważył to Messi tak zawsze rozmawia :D
0
No i brameczka :D
0
Źle zrozumiałeś bo chodzi mi o to, że zanim ktoś zacznie krytykować jakiegoś zawodnika to niech pomyśli, że Barcelona to Więcej Niż Klub i każdego zawodnika naszego powinniśmy szanować bo Barcelona to nie maszynka do zdobywania trofeów tylko rodzina. Dzięki zapamiętam sobie na przyszłość, człowiek uczy się całe życie.
8
Més Que Un Club te słowa powinny pozamykać usta wszystkim krytyką.
20
Mathieu ma coś wspólnego z Suarezem, byli wyśmiewani, a pokazali, że są świetnymi zawodnikami i mam nadzieje, że pozamykają usta tym hejterom. Niech Mathieu weźmie przykład z Suareza i niech kładzie ch*ja na nich...
1
Oficjalnie: James piłkarzem Realu!
0
Może wystrzeli talentem jak Ramsey, nigdy nic nie wiadomo. Kto nie ryzykuje ten nie zyskuje dlatego mógłbyś przestać grać bezpiecznie tylko zaryzykować jakieś wejścia w pole karne długie piły, a nie tylko w bok albo do tyłu ;)
0
Xavi jak odejdzie to musi ktoś przecież przyjść... Już poprzedni sezon bez ważnych trofeów jesteśmy, raczej wątpię, że tak po prostu postawią na wspaniałego Sergi Roberto. Xavi zostań i bądź jak prawdziwy kapitan, a nie dupa wołowa bo nie będzie grał już tyle co kiedyś :(
1
3 powody dlaczego nie ma szans:
1. 60 mln minimum byśmy musieli dać.
2. Wzmacniać głównego rywala.
3. On chce ofensywną rolę, a w Barcelonie by takiej nie dostał.
5
Mają prawo to siedzą po co się czepiasz?