2

Szkoda, dobry grajek z niego na pewno lepszy niż Benzema i ma ten pazur.

0

Patrze na jego profil na Twitterze i nie ma nic ;o

0

Szczególnie to pokazali z Borrusia ;)

0

50 Cent hahaha xD

0

City nie lepsze od United xD

0

Burnley straciło dwa punkty nie udany mecz na własnym terenie, powinna być wygrana, a męczyli się z tym beniaminkiem i ugrali 1 punkt :)

0

Di Maria mogłeś City albo PSG wybrać ;)

0

Rooney jaką dziurę dostał xD

4

Póki będziemy dbać o naszą La Masie to nie.

0

Di Maria robi różnice, niech sobie MU sprowadzi jakiegoś dobrego obrońcy to może coś ugrają.

0

Co ten MU robi xD

0

Czytałem teraz ten wywiad na rm.pl i stwierdzam, że ten piłkarz to jest narcyz i prawda jest tak, że ważniejsze są dla niego indywidualne nagrody niż drużynowe. Można to wyczytać z tych słów co tam mówi oraz jak często nie celebrował zdobytych bramek przez swoich kolegów z drużyny. Nie mam szacunku do niego za te słowa o Messim który był MVP na Mundialu.

0

Nie każdy jest jak Figo, to potwierdza, że ty jesteś młodym kibicem i wszystkich wsadzasz do jednego worka...

1

Fejk konto beka. Jak sobie chcesz kliknij w jego nazwę i zobacz, że pisze oficjalne konto.

7



Raczej wątpię, że przejdzie do Realu. Jeśli ma honor to nie zrobi tego ze względu na Barcelonę.

0

Bayern, CSKA, City i Roma grupa śmierci.

0

Chelsea najłatwiejsza grupa...

0

Łatwa w sumie grupa :D

0

Real i Liverpool spokojnie wyjdą z tej grupy.

0

Arsenal, BVB i Galata strasznie wyrównana grupa ;)

0

Jest Ajax fajna grupa jak narazie.

0

CSKA nie wyjdzie to jest pewne :)

0

Liverpool oby nie u nas xD

4

Potem dziwić się, że CR7 ma najwięcej bramek w LM jak takie słabe drużyny dostaje...

0

Wiedziałem najłatwiejsza grupa dla Realu...

0

Gramy z PSG jest słabo xD

0

PSG oby nie u nas.

3

Widać, że to pod Real robione... Wszystkie filmiki osoby to z Realu...

0

Grupa F no cóż ;)

0

2014.08.28, godz. 18:01, James10Ronaldo7DiMaria22
mam nadzieje ze zagramy w grupie z Barcelonom i zrobimy pożądek z tymi aktorzynami!!!

pozdro dla PRAWDZIWYCH fanów Realu hala madrid!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?