Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda, dobry grajek z niego na pewno lepszy niż Benzema i ma ten pazur.
0
Patrze na jego profil na Twitterze i nie ma nic ;o
0
Szczególnie to pokazali z Borrusia ;)
0
50 Cent hahaha xD
0
City nie lepsze od United xD
0
Burnley straciło dwa punkty nie udany mecz na własnym terenie, powinna być wygrana, a męczyli się z tym beniaminkiem i ugrali 1 punkt :)
0
Di Maria mogłeś City albo PSG wybrać ;)
0
Rooney jaką dziurę dostał xD
4
Póki będziemy dbać o naszą La Masie to nie.
0
Di Maria robi różnice, niech sobie MU sprowadzi jakiegoś dobrego obrońcy to może coś ugrają.
0
Co ten MU robi xD
0
Czytałem teraz ten wywiad na rm.pl i stwierdzam, że ten piłkarz to jest narcyz i prawda jest tak, że ważniejsze są dla niego indywidualne nagrody niż drużynowe. Można to wyczytać z tych słów co tam mówi oraz jak często nie celebrował zdobytych bramek przez swoich kolegów z drużyny. Nie mam szacunku do niego za te słowa o Messim który był MVP na Mundialu.
0
Nie każdy jest jak Figo, to potwierdza, że ty jesteś młodym kibicem i wszystkich wsadzasz do jednego worka...
1
Fejk konto beka. Jak sobie chcesz kliknij w jego nazwę i zobacz, że pisze oficjalne konto.
7
Raczej wątpię, że przejdzie do Realu. Jeśli ma honor to nie zrobi tego ze względu na Barcelonę.
0
Bayern, CSKA, City i Roma grupa śmierci.
0
Chelsea najłatwiejsza grupa...
0
Łatwa w sumie grupa :D
0
Real i Liverpool spokojnie wyjdą z tej grupy.
0
Arsenal, BVB i Galata strasznie wyrównana grupa ;)
0
Jest Ajax fajna grupa jak narazie.
0
CSKA nie wyjdzie to jest pewne :)
0
Liverpool oby nie u nas xD
4
Potem dziwić się, że CR7 ma najwięcej bramek w LM jak takie słabe drużyny dostaje...
0
Wiedziałem najłatwiejsza grupa dla Realu...
0
Gramy z PSG jest słabo xD
0
PSG oby nie u nas.
3
Widać, że to pod Real robione... Wszystkie filmiki osoby to z Realu...
0
Grupa F no cóż ;)
0
2014.08.28, godz. 18:01, James10Ronaldo7DiMaria22
mam nadzieje ze zagramy w grupie z Barcelonom i zrobimy pożądek z tymi aktorzynami!!!
pozdro dla PRAWDZIWYCH fanów Realu hala madrid!!