Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nudny ten mecz...
1
Hahahahaha Ramos xDDD
0
Borrusia 1:0 pięknie jazda z Arsenalem! :)
10
Z takimi ogórkami wielki CR7 bramki nabija, a potem wielce najlepszy gracz na świecie.
0
Mam pytanie bo meczu nie dałem rady oglądnąć w pewnym momencie, gdy Barca wypracowała kontrę i Iniesta zagrał za mocno do Neymara który jeszcze odegrał do Messiego, a on pudłując do kogo miał problem Messi?
0
Mam pytanie ile będzie miał Pique w Fife 15 bo z tego co widzę Ramos ma 87 overall, a Pique nawet nie ma w top 50?
18
Szczerze chciałbym, żeby kiedyś Mourinho trenował Barcelonę :)
4
Przecież Messi dobrze wykonuje rzuty wolne więc w czym problem?
0
Pique miał konflikt z Enrique? Nie wiedziałem nawet, komentatorzy mnie uświadomili.
0
1-0 dla Francji Remy ;)
1
Strasznie lubię styl gry Ramosa pomimo faktu, że często mu odwala.
Świetnie gra głową, przy wzroście 183 cm wygrywa większość pojedynków główkowych z zawodnikami wyższymi dużo od siebie. Gdyby nie odwalało mu byłby według mnie najlepszym obrońcą na świecie.
0
4-0 Angel Di Maria co on robi ;o
0
Masz info tylko co do Fabregasa czy do innych zawodników też?:)
0
Jest się z czego cieszyć jako jedyni z topowych zespołów bramki nie straciliśmy :D
6
Czemu nam się storna zawiesza jak nawet Real gra xD
2
4-2 xD hahahahhahahahahhahahaaa
0
Mam nadzieje, że Benzema będzie grał do końca jego kariery w Realu ;D
0
Sociedad dobić ich!
0
3-2 hahahahahah do domu Real!
0
Jaka symulka masakra xD
0
Pisałem, że Real nie ma ludzi od czarnej roboty, teraz widać niech nakupują sobie 3 ofensywnych graczy i ich wystawiają.
0
Prawie 3-2 kurde gdyby to weszło!
2
Neymar w trakcie meczu autografy rozdaje...
0
@ANTYFAN11Tak śmiejemy się. Pierwsze primo to jest takie, że wy na autobus nie gracie, drugie primo jest takie, że wygrywaliście 2-0 i byliście pewni wygranej,a tutaj taki uj.Nie wiem czemu mi tutaj post wpisało.
0
Raczej cytat usłyszany, przeczytany dawno temu :)
2
Atakiem wygrywa się mecze, a obroną mistrzostwa.
0
2-2 Real dostaje po dupie teraz xDD
4
Ramos to powinien grać jako napastnik, a nie stoper ;)
2
Denerwuje mnie to, że przeciwko nam się murują, a jak gra Real to nagle ofensywna gra. Zagrali by tak jak Atletico z Realem czyli bus i oni się gubią zresztą tak jak my.
7
Podajcie ile potrzebujecie na nowe serwery może ludzie się zrzucimy co łaska?