4

Nudny ten mecz...

1

Hahahahaha Ramos xDDD

0

Borrusia 1:0 pięknie jazda z Arsenalem! :)

10

Z takimi ogórkami wielki CR7 bramki nabija, a potem wielce najlepszy gracz na świecie.

0

Mam pytanie bo meczu nie dałem rady oglądnąć w pewnym momencie, gdy Barca wypracowała kontrę i Iniesta zagrał za mocno do Neymara który jeszcze odegrał do Messiego, a on pudłując do kogo miał problem Messi?

0

Mam pytanie ile będzie miał Pique w Fife 15 bo z tego co widzę Ramos ma 87 overall, a Pique nawet nie ma w top 50?

18

Szczerze chciałbym, żeby kiedyś Mourinho trenował Barcelonę :)

4

Przecież Messi dobrze wykonuje rzuty wolne więc w czym problem?

0

Pique miał konflikt z Enrique? Nie wiedziałem nawet, komentatorzy mnie uświadomili.

0

1-0 dla Francji Remy ;)

1

Strasznie lubię styl gry Ramosa pomimo faktu, że często mu odwala.
Świetnie gra głową, przy wzroście 183 cm wygrywa większość pojedynków główkowych z zawodnikami wyższymi dużo od siebie. Gdyby nie odwalało mu byłby według mnie najlepszym obrońcą na świecie.

0

4-0 Angel Di Maria co on robi ;o

0

Masz info tylko co do Fabregasa czy do innych zawodników też?:)

0

Jest się z czego cieszyć jako jedyni z topowych zespołów bramki nie straciliśmy :D

6

Czemu nam się storna zawiesza jak nawet Real gra xD

2

4-2 xD hahahahhahahahahhahahaaa

0

Mam nadzieje, że Benzema będzie grał do końca jego kariery w Realu ;D

0

Sociedad dobić ich!

0

3-2 hahahahahah do domu Real!

0

Jaka symulka masakra xD

0

Pisałem, że Real nie ma ludzi od czarnej roboty, teraz widać niech nakupują sobie 3 ofensywnych graczy i ich wystawiają.

0

Prawie 3-2 kurde gdyby to weszło!

2


Neymar w trakcie meczu autografy rozdaje...

0

@ANTYFAN11Tak śmiejemy się. Pierwsze primo to jest takie, że wy na autobus nie gracie, drugie primo jest takie, że wygrywaliście 2-0 i byliście pewni wygranej,a tutaj taki uj.Nie wiem czemu mi tutaj post wpisało.

0

Raczej cytat usłyszany, przeczytany dawno temu :)

2

Atakiem wygrywa się mecze, a obroną mistrzostwa.

0

2-2 Real dostaje po dupie teraz xDD

4

Ramos to powinien grać jako napastnik, a nie stoper ;)

2

Denerwuje mnie to, że przeciwko nam się murują, a jak gra Real to nagle ofensywna gra. Zagrali by tak jak Atletico z Realem czyli bus i oni się gubią zresztą tak jak my.

7

Podajcie ile potrzebujecie na nowe serwery może ludzie się zrzucimy co łaska?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?