Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakitić coś w mecz nie może wejść.
1
Magiczny Pedro :D
3
Alves już zaczyna :D
0
http://www.mecze24.pl/ zapiszcie sobie w ulubionych i kiedy ma być mecz waszej drużyny zawsze znajdziecie kilka transmisji na tej stronce.
1
Podejrzewam, że gra osoba która ma najlepszą formę, a nie osoba za zasługi. Może Enrique widzi na treningach jak kto się stara i dlatego oni siedzą na ławce.
Sezon jest długi każdy się nagra...
0
Nie wiem jak wy, ale mam lekkiego stresa :D
2
W sumie szkoda, że epizod Ibry był tak krótki i tak bardzo nie udany ;/
1
Messi król! Dziękuje :D
0
Xavi jaka sztuczka :D
2
Messi jakie podanie ;o
0
Messi asysta strzelaj te bramki, a nie asysty!
0
Mathieu gra strasznie mieszanie, raz gra świetnie, a raz masz bardzo słabe mecze.
0
Szczerze wolałem jak Messi grał jako fałszywa 9, a nie ŚPO.
0
Stara punktów no cóż Visca el Barca!
1
Alen genialnie się porusza po boisku szkoda tylko, że źle podał.
0
To jest napadzior :D
0
Ciekawe co sobie myśli Suarez grając z Barca B xD
2
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=798914573504318&set=p.798914573504318&type=1
Taka ciekawa statystyka xD
0
Te karne, taki dobry zawodnik xD
2
0
Tam gdzie Real nie może tam sędzia pomoże...
0
Drukują w madrycie...
0
Chyba w Madrycie lubią takie zabawy z tego wynika xd
4
Luis opanuj się, 25 października zagrasz musisz być cierpliwy!
1
https://www.facebook.com/video.php?v=928460043849345 tak się bawią w Madrycie xD Według mnie takie "żarty" są beznadziejne, chyba, że to było na serio xD
0
Słabe, wina sędziego i tak najlepsza ;)
0
Polska Mistrzem Świata!!!!
0
Messi w końcu! xD
0
Nie mówcie, że on wchodzi ;oo
19
Messi co zapierdziela, Enirque kocham Cie za to!