0

Rakitić coś w mecz nie może wejść.

1

Magiczny Pedro :D

3

Alves już zaczyna :D

0

http://www.mecze24.pl/ zapiszcie sobie w ulubionych i kiedy ma być mecz waszej drużyny zawsze znajdziecie kilka transmisji na tej stronce.

1

Podejrzewam, że gra osoba która ma najlepszą formę, a nie osoba za zasługi. Może Enrique widzi na treningach jak kto się stara i dlatego oni siedzą na ławce.
Sezon jest długi każdy się nagra...

0

Nie wiem jak wy, ale mam lekkiego stresa :D

2

W sumie szkoda, że epizod Ibry był tak krótki i tak bardzo nie udany ;/

1

Messi król! Dziękuje :D

0

Xavi jaka sztuczka :D

2

Messi jakie podanie ;o

0

Messi asysta strzelaj te bramki, a nie asysty!

0

Mathieu gra strasznie mieszanie, raz gra świetnie, a raz masz bardzo słabe mecze.

0

Szczerze wolałem jak Messi grał jako fałszywa 9, a nie ŚPO.

0

Stara punktów no cóż Visca el Barca!

1

Alen genialnie się porusza po boisku szkoda tylko, że źle podał.

0

To jest napadzior :D

0

Ciekawe co sobie myśli Suarez grając z Barca B xD

2

0

Te karne, taki dobry zawodnik xD

2

0

Tam gdzie Real nie może tam sędzia pomoże...

0

Drukują w madrycie...

0

Chyba w Madrycie lubią takie zabawy z tego wynika xd

4

Luis opanuj się, 25 października zagrasz musisz być cierpliwy!

1

https://www.facebook.com/video.php?v=928460043849345 tak się bawią w Madrycie xD Według mnie takie "żarty" są beznadziejne, chyba, że to było na serio xD

0

Słabe, wina sędziego i tak najlepsza ;)

0

Polska Mistrzem Świata!!!!

0

Messi w końcu! xD

0

Nie mówcie, że on wchodzi ;oo

19

Messi co zapierdziela, Enirque kocham Cie za to!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?