Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Karny był xDD Ale cicho nikt nie widział xD
0
Szczęsny profesor co ten chłopak gra w tej bramce dzisiaj. Szacun!
0
Kupmy Glika obrońca jak się maluje, a nie jakieś Vermaleny i Mathieu xD
1
Grosicki jak objechał Niemców xDDDDD
0
Pewnie, chcą być tą skazą która przegrała pierwszy raz z Polską...
0
Milik to w sumie polski talent 20 lat i już ma fajne osiągnięcia, może coś z niego będzie.
1
Neuer jaka faja w stosunku do Lewandowskiego...
0
Warzynialdo>All
0
Polska!!!!!!!!!!!!!!! Brawo piękna akcja
2
Powiem wam, że nawet nie najgorzej gramy :D
13
Tello zawodnik nie doceniany, ale według mnie lepszy od Pedro, szyby, silniejszy i wyższy jedynie dryblingiem ustępuje Pedro, przyda się nam jak wróci z wypożyczenia.
1
Neymar ale zanurkował teraz xD Lekki kontakt i gleba.
3
Chińscy Argentyńczycy xD
1
Mascherano kosi Neymara xD
1
Świetna wiadomość, mój ulubiony piłkarz znowu w Europie spełnienie marzeń :)
0
Casillas świetne parady godne najlepszego bramkarza na świecie...
1
Brak Xaviego i Xabiego wielkie osłabienie dla Hiszpanii według mnie, gdy Ci dwaj zawodnicy byli w formie to Hiszpanie byli najlepsi teraz sami widzicie :)
2
Święte słowa Koke, jakby nam odblokowali zakaz transferowy to chętnie Cie widzę w koszulce Barcelony ;) Wgl jaka napinka na stronie rm.pl o jego słowa xD
0
Nie mam złudzeń, bo wiem, że póki co Złota Piłka idzie w ręce Ronaldo, ale mam taką nadzieję, że Messi ją wygra bo szanse zawsze są.
1
To jest taki najważniejszy mecz bo to będzie konfrontacja drużyn w których grają dwaj zawodnicy którzy mają największą szansę ją wygrać ;)
1
Co do Złotej Piłki to najbliższe Gran Derbi może przeważyć do kogo może trafić nagroda. Według mnie prowadzi póki co Ronaldo, ale jeśli Barca by wygrała z Realem dzięki Messiemu i pobiłby tam rekord Zarry to może by Messi wyszedł na prowadzenie co do Złotej Piłki.
1
Fabregas- człowiek najemnik, nie ma przywiązania do klubowych barw, nie zostawił po sobie dobrych wspomnień jedynie miał takie w Arsenalu, ale transferem do Chelsea zmazał te dokonania. Trochę smutno, że będzie zapamiętany w świecie piłki nożnej jako najemnik :)
0
Jakoś bardziej mi tęskno, za Fabregasem niż za Alexisem. Przydał nam by się jeszcze Fabs szkoda, że odszedł :(
0
Fabregas co zrobił :D
2
Off top: Gdzie jest Valdes w Fifie 15 bo szukam na wolnym rynku i wgl go nie ma tak jakby go usunęli z Fify xD
0
Dobrze, że Ozil nie został nigdy sprowadzony do Barcelony. Zawodnik który aktualnie nic nie wnosi, miał tam dobre chwilę w Realu, a teraz to wypalony zawodnik.
0
Dla mnie w Arsenalu nie ma takiego zawodnika który by potrafił pociągnąć ich kogoś takiego jak kiedyś Thierry Henry. Chelsea ma kilku takich zawodników co potrafią coś zrobić niczego Hazard, Costa ;) W Arsenalu jest niby Ozil i Alexis, ale to są dla mnie tylko dobrzy zawodnicy, a nie wybitni jak ta dwójka z Chelsea.
7
Bullshit... Bramka z Rayo pokazuje, że Messi potrafi tak zrobić ;)
0
Hazard ma podobny styl dryblingu co Messi, ale dużo mu jeszcze do naszego króla brakuje ;D
0
Karny :D Hazard to ich tam ładnie robi ;D