1

Karny był xDD Ale cicho nikt nie widział xD

0

Szczęsny profesor co ten chłopak gra w tej bramce dzisiaj. Szacun!

0

Kupmy Glika obrońca jak się maluje, a nie jakieś Vermaleny i Mathieu xD

1

Grosicki jak objechał Niemców xDDDDD

0

Pewnie, chcą być tą skazą która przegrała pierwszy raz z Polską...

0

Milik to w sumie polski talent 20 lat i już ma fajne osiągnięcia, może coś z niego będzie.

1

Neuer jaka faja w stosunku do Lewandowskiego...

0

Warzynialdo>All

0

Polska!!!!!!!!!!!!!!! Brawo piękna akcja

2

Powiem wam, że nawet nie najgorzej gramy :D

13

Tello zawodnik nie doceniany, ale według mnie lepszy od Pedro, szyby, silniejszy i wyższy jedynie dryblingiem ustępuje Pedro, przyda się nam jak wróci z wypożyczenia.

1

Neymar ale zanurkował teraz xD Lekki kontakt i gleba.

3

Chińscy Argentyńczycy xD

1

Mascherano kosi Neymara xD

1

Świetna wiadomość, mój ulubiony piłkarz znowu w Europie spełnienie marzeń :)

0

Casillas świetne parady godne najlepszego bramkarza na świecie...

1

Brak Xaviego i Xabiego wielkie osłabienie dla Hiszpanii według mnie, gdy Ci dwaj zawodnicy byli w formie to Hiszpanie byli najlepsi teraz sami widzicie :)

2

Święte słowa Koke, jakby nam odblokowali zakaz transferowy to chętnie Cie widzę w koszulce Barcelony ;) Wgl jaka napinka na stronie rm.pl o jego słowa xD

0

Nie mam złudzeń, bo wiem, że póki co Złota Piłka idzie w ręce Ronaldo, ale mam taką nadzieję, że Messi ją wygra bo szanse zawsze są.

1

To jest taki najważniejszy mecz bo to będzie konfrontacja drużyn w których grają dwaj zawodnicy którzy mają największą szansę ją wygrać ;)

1

Co do Złotej Piłki to najbliższe Gran Derbi może przeważyć do kogo może trafić nagroda. Według mnie prowadzi póki co Ronaldo, ale jeśli Barca by wygrała z Realem dzięki Messiemu i pobiłby tam rekord Zarry to może by Messi wyszedł na prowadzenie co do Złotej Piłki.

1

Fabregas- człowiek najemnik, nie ma przywiązania do klubowych barw, nie zostawił po sobie dobrych wspomnień jedynie miał takie w Arsenalu, ale transferem do Chelsea zmazał te dokonania. Trochę smutno, że będzie zapamiętany w świecie piłki nożnej jako najemnik :)

0

Jakoś bardziej mi tęskno, za Fabregasem niż za Alexisem. Przydał nam by się jeszcze Fabs szkoda, że odszedł :(

0

Fabregas co zrobił :D

2

Off top: Gdzie jest Valdes w Fifie 15 bo szukam na wolnym rynku i wgl go nie ma tak jakby go usunęli z Fify xD

0

Dobrze, że Ozil nie został nigdy sprowadzony do Barcelony. Zawodnik który aktualnie nic nie wnosi, miał tam dobre chwilę w Realu, a teraz to wypalony zawodnik.

0

Dla mnie w Arsenalu nie ma takiego zawodnika który by potrafił pociągnąć ich kogoś takiego jak kiedyś Thierry Henry. Chelsea ma kilku takich zawodników co potrafią coś zrobić niczego Hazard, Costa ;) W Arsenalu jest niby Ozil i Alexis, ale to są dla mnie tylko dobrzy zawodnicy, a nie wybitni jak ta dwójka z Chelsea.

7

Bullshit... Bramka z Rayo pokazuje, że Messi potrafi tak zrobić ;)

0

Hazard ma podobny styl dryblingu co Messi, ale dużo mu jeszcze do naszego króla brakuje ;D

0

Karny :D Hazard to ich tam ładnie robi ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?