Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedynym ratunkiem aby porzucić tiki-take jest zatrudnienie Mourinho, wiadomo, że to graniczy z cudem, ale czemu nie spróbować popytać go, może będzie chciał spróbować coś nowego. Jestem pewien, że Mou nie dał by sobie wchodzić w dupe przez zarząd.
Czekam na zarząd który pozostawi trenera na własną rękę, a nie wpieprzanie się tam gdzie nie powinni...
0
Wybił bym temu pedro te ząbki co cały czas szczerzy...
5
Ja chce Mourinho!!
1
4
Messi zajebista skuteczność... Cień dawnego gracza.
1
Spokojnie ludzie za 2 lata zacznie się rewolucja xD
0
Jak wygląda nasza gra bo dopiero co przyszedłem?
13
Na miejscu Montoy odszedł bym po tym sezonie.
1
Montoya odejdź dla twojego dobra.
1
Zasrane City mi kupon zawaliło -.-
1
Pique nasz najlepszy obrońca
0
Obstawiłem real, że 4+ bramki strzelą, a tutaj jeszcze remis -.-
0
Ronaldo albo Neuer nie widzę kogo innego do wygrania ZP, najlepsi gracze na swoich pozycjach. Każdy w odpowiedni do swojej roli ciągnęli zespół do zwycięstwa jakże tych zacnych tytułów ;)
2
1-1 XDDDDD hahahaha beka z Chelsea xD oczywiście pamiętając o naszej porażce, ale my nie mieliśmy prowadzenia i pod koniec tak głupio stracić ;P
3
https://www.facebook.com/Troll.Football/photos/a.345973325442890.83467.345971365443086/1199608460079368/?type=1&relevant_count=1
Dobre xDDD
0
Jaki zawodnik ma przerywać kontry? Defensywny pomocnik... kto tego nie robił bo nie nadążał? Busquets. Jeśli Mascherano nie zacznie grać na swojej nominalnej pozycji to nie wróżę nic dobrego nam z lepszymi drużynami.
4
Wiecie co jest przykre, że 34 letni Xavi wpier*ala każdego naszego pomocnika na śniadanie. Widać jaką mamy mocną pomoc oczywiście bez obrazy dla Xaviego bo to generał i dopóki był na boisku to ten tryb działał. Szkoda, że ten czas tak leci bo czym Xavi starszy tym gorzej się dzieje z Barceloną. MÓZG Barcy to Xavi.
7
Luis wierzę, że pociągniesz ten wózek :)
0
Ile to Manchester chciał za niego?
1
Dzisiaj to mi się śmiać też chciało, gdy przegrywaliśmy 3-1 kontuzja Iniesty i jakie to świetne wzmocnienie wchodzi Roberto, a na początku sezonu mówili, że nikogo nie potrzeba itp. xD
13
Jedynym sposobem na pozbycie się aktualnego stylu gry jest przyjście Mourinho. Dopóki on nie przyszedł by trenować Barcy to będziemy grali to co gramy bo każdy się boi podważyć taktyki którą dochodziliśmy na szczyt, a teraz jesteśmy jej niewolnikami.
0
Od ostatniego czasu to cały czas ubywa bo nie idzie nam tak jak kiedyś ;)
2
Messi podsumował swój występ...
1
Messi i Pique najsłabsi na boisku. Tiki-sraka czekam na czasy, gdy Barca zmieni styl gry...
1
Świetne transfery, świetna ławka rezerwowych i ten genialny ban na transfery w następnym sezonie
1
no to co Roberto ładuje hattricka?
0
Szkoda, że się poślizgnął ;/
1
Messi straszne dno gra...
0
Zajebiście...
0
Mordić za takie coś nie dostaje kartki?