Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Alba to pudło!!! A Messi ta genialna piła :D
0
Postawiłem na Bayern nie róbcie mi tego!!!
0
Jak myślicie CSKA wygra z Romą u siebie? Obstawiłem na nich i liczę, że warunki atmosferyczne pomogą xD
4
Hahahahahahahahaha umarłem ze śmiechu xDDD
0
Rakitić Suarez pięknie!!!
0
Woli do Messiego bo by się nasz Leo pogniewał ;)
0
Puyol wróć bo to co się aktualnie dzieje to jest kpina z wszystkich kibiców Barcelony.
0
Nieskuteczność i jeszcze raz nieskuteczność ;/
0
Jak to nie weszło!
1
Mógł grać sam albo do Neymara ;/
0
Brawo Mathieu ważny odbiór.
0
Może ten gol przełamie Messiego i Barcelonę.
0
Ładnie ładnie :D
1
Busi o dziwo najlepszy póki co.
9
Messi bez komentarza, najlepiej podnieść łapy i płakać niczym Ronaldo kiedyś, tak jakby kota ogonem odwrócić...
4
Messi jak traci to zazwyczaj rodzi się groźna akcja przeciwnika.
0
Dobra wypad na swoją stronę jak masz tak głupio komentować...
4
Lucho jest chyba zaślepiony, tyle już trenerów, byłych piłkarzy mówiło, że Messi jest potrzebny Barcelonie na skrzydle, ale nie będę brnął w swoje bagno. Kupię sobie najlepszą 9-tke na świecie po to by grała na skrzydle. Fucklogic...
0
Po co nam Thiago przecież mamy lepszego Sergi Roberto!
1
Coś słaby rok dla kibiców Barcelony i Messiego :D
0
Żyro za tą czerwo już szansy nie powinien dostać. Spieprzył sprawę gdzie cały zespół zapieprzał...
1
Milik będziesz naszą gwiazdą! Talent na miarę światową.
0
Rożne mamy świetne z takimi wysokimi zawodnikami :D
4
Wiedziałem, że największe zagrożenia będzie robił Shaqiri ;)
5
Szczególnie to idzie wyczuć gdy jesteś w internecie. Czuć tą ironie na kilometr.
2
Dopiszcie źródło, żeby ludziki się nie trzepali.
4
Śmiesz na sali kupili zawodnika który jeszcze nie zagrał ani jednego meczu i który cały czas leczy kontuzje. Najlepszy zarząd na świecie
9
Jestem pod wielkim wrażeniem gry Realu, a szczególnie Kroosa widać, że to jeden z najlepszych pomocników na świecie.
6
Brawa dla Adamka za to co zrobił, ale tak jak prawilnie powiedział Szpilka jego czas dobiegł końca xD
3
Szpilka prawilniak taki xDD