2

Alba to pudło!!! A Messi ta genialna piła :D

0

Postawiłem na Bayern nie róbcie mi tego!!!

0

Jak myślicie CSKA wygra z Romą u siebie? Obstawiłem na nich i liczę, że warunki atmosferyczne pomogą xD

4

Hahahahahahahahaha umarłem ze śmiechu xDDD

0

Rakitić Suarez pięknie!!!

0

Woli do Messiego bo by się nasz Leo pogniewał ;)

0

Puyol wróć bo to co się aktualnie dzieje to jest kpina z wszystkich kibiców Barcelony.

0

Nieskuteczność i jeszcze raz nieskuteczność ;/

0

Jak to nie weszło!

1

Mógł grać sam albo do Neymara ;/

0

Brawo Mathieu ważny odbiór.

0

Może ten gol przełamie Messiego i Barcelonę.

0

Ładnie ładnie :D

1

Busi o dziwo najlepszy póki co.

9

Messi bez komentarza, najlepiej podnieść łapy i płakać niczym Ronaldo kiedyś, tak jakby kota ogonem odwrócić...

4

Messi jak traci to zazwyczaj rodzi się groźna akcja przeciwnika.

0

Dobra wypad na swoją stronę jak masz tak głupio komentować...

4

Lucho jest chyba zaślepiony, tyle już trenerów, byłych piłkarzy mówiło, że Messi jest potrzebny Barcelonie na skrzydle, ale nie będę brnął w swoje bagno. Kupię sobie najlepszą 9-tke na świecie po to by grała na skrzydle. Fucklogic...

0

Po co nam Thiago przecież mamy lepszego Sergi Roberto!

1

Coś słaby rok dla kibiców Barcelony i Messiego :D

0

Żyro za tą czerwo już szansy nie powinien dostać. Spieprzył sprawę gdzie cały zespół zapieprzał...

1

Milik będziesz naszą gwiazdą! Talent na miarę światową.

0

Rożne mamy świetne z takimi wysokimi zawodnikami :D

4

Wiedziałem, że największe zagrożenia będzie robił Shaqiri ;)

5

Szczególnie to idzie wyczuć gdy jesteś w internecie. Czuć tą ironie na kilometr.

2

Dopiszcie źródło, żeby ludziki się nie trzepali.

4

Śmiesz na sali kupili zawodnika który jeszcze nie zagrał ani jednego meczu i który cały czas leczy kontuzje. Najlepszy zarząd na świecie

9

Jestem pod wielkim wrażeniem gry Realu, a szczególnie Kroosa widać, że to jeden z najlepszych pomocników na świecie.

6

Brawa dla Adamka za to co zrobił, ale tak jak prawilnie powiedział Szpilka jego czas dobiegł końca xD

3

Szpilka prawilniak taki xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?