6

Brawa dla Adamka za to co zrobił, ale tak jak prawilnie powiedział Szpilka jego czas dobiegł końca xD

3

Szpilka prawilniak taki xDD

2

Brawo Szpilka chociaż jak tak patrzę to jeszcze dużo nauki przed tobą.

0

Szpila to wygra :D

0

5:3 dla Szpilki. Ostatnia runda.

1

4:2 dla Szpilki, a komentatorzy to obiektywizm pełną gębom "świetnie Tomek, genialnie Tomek, Tomek musi iść po nokaut, Tomek ma lepsze końcówki"

0

Runda dla Szpili.

0

Kliczko w podobnym wieku są i jakoś nikt im nie daje rady ;)

0

Raczej masa ;)

0

Fiat 126p

0

Rywalizacje, wolę walki, hart ducha itp.

0

A czego Ty w boksie nie rozumiesz? Musisz być bardzo mało kumaty. Tak samo proste jak gra w piłkę nożną...

1

Ja tam Szpile lubię ;) Pokładam w nim duże nadzieje polskiego boksu ;)

0

Niech to City mi się na oczy nie pokazuje. Przez ostatni czas przez nich 3 kupony mi nie siadły. Niech odpadają z tej LM bo nie zasługują na nią.

0

Co powiedział?

0

Ronaldo ładnie nadgonił, ale w sumie nabrał doświadczenia i dzięki temu stał się maszynką do strzelania goli. Messi najlepszy piłkarz w historii, a jeszcze ma tyle czasu przed sobą.

4

Hahahahaha 3-3 Arsenal frajerzy xD

2

Co jak co, ale Real ma imponujący skład, nie widzę u nich aktualnie słabego punktu ;/

0

Wiesz, że Nolito grał kiedyś w Barcelonie(2 mecze) i ma 28 lat nie wiem po co nam starszy gracz niż Pedro.

0

Przerażają mnie jedynie takie rzeczy, że przychodzi Neymara prawdopodobnie w przyszłości najlepszy piłkarz na świecie by odnosić zwycięstwa z Barceloną, a będzie specjalnie czekał 2 lata na nowy zarząd, żeby coś wygrać nie wydaje mi się. On będzie chciał wygrać LM itp. i jak nadarzy mu się sytuacja to pewnie pójdzie tam gdzie będzie miał szanse wygrać.

1

Przeżyłem koniec ery moich ulubionych piłkarzy to i Messiego też przeżyję.
Tak sobie myślę, sprzedać Messiego, Pique, Pedro, Xaviego ewentualnie jeszcze Inieste. Można na nich zarobić ładną sumkę, kupić Reusa, Koke, jakiegoś porządnego ŚO i PO za pewne zostało by coś jeszcze na jakiś porządnych rezerwowych albo dać szansę młodym. Zacząć dawać Suarezowi i Neymarowi wolną rękę taką jaką mają w reprezentacjach, do tego doszedł by Reus i wierzę, że każdy z nich dawał by z siebie 100 % bo mają dużo do udowodnienia i głód sukcesów jest, a nie to co u wypalonych gwiazdeczek co dbają tylko o swoje pensje. Zapomniałem o największej gwieździe naszego zespołu do odstrzału Busquets.

0

Bez tego ani rusz w następnym sezonie. Koke możliwe, że będzie chciał spróbować czegoś nowego i przyjdzie.

2

Tak sobie myślałem i myślałem, doszedłem do wniosku, że tacy piłkarze jak Xavi, Messi, Iniesta, Busquets itp. chcą grać ten już wypalony styl jakim jest tiki taka. Jeszcze dochodzi do tego zarząd i trener który mają mózgi przesiąknięte, żeby tylko nie mieć mniejszego posiadania piłki. Taki Messi i Iniesta nie muszą wgl biegać to im to na rękę. Xavi nabija statystyki podań i Busquets który umie tylko podać to idealna taktyka pod takich graczy ;)

1

Jedynym ratunkiem aby porzucić tiki-take jest zatrudnienie Mourinho, wiadomo, że to graniczy z cudem, ale czemu nie spróbować popytać go, może będzie chciał spróbować coś nowego. Jestem pewien, że Mou nie dał by sobie wchodzić w dupe przez zarząd.
Czekam na zarząd który pozostawi trenera na własną rękę, a nie wpieprzanie się tam gdzie nie powinni...

0

Wybił bym temu pedro te ząbki co cały czas szczerzy...

5

Ja chce Mourinho!!

1

4

Messi zajebista skuteczność... Cień dawnego gracza.

1

Spokojnie ludzie za 2 lata zacznie się rewolucja xD

0

Jak wygląda nasza gra bo dopiero co przyszedłem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?