Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Brawa dla Adamka za to co zrobił, ale tak jak prawilnie powiedział Szpilka jego czas dobiegł końca xD
3
Szpilka prawilniak taki xDD
2
Brawo Szpilka chociaż jak tak patrzę to jeszcze dużo nauki przed tobą.
0
Szpila to wygra :D
0
5:3 dla Szpilki. Ostatnia runda.
1
4:2 dla Szpilki, a komentatorzy to obiektywizm pełną gębom "świetnie Tomek, genialnie Tomek, Tomek musi iść po nokaut, Tomek ma lepsze końcówki"
0
Runda dla Szpili.
0
Kliczko w podobnym wieku są i jakoś nikt im nie daje rady ;)
0
Raczej masa ;)
0
Fiat 126p
0
Rywalizacje, wolę walki, hart ducha itp.
0
A czego Ty w boksie nie rozumiesz? Musisz być bardzo mało kumaty. Tak samo proste jak gra w piłkę nożną...
1
Ja tam Szpile lubię ;) Pokładam w nim duże nadzieje polskiego boksu ;)
0
Niech to City mi się na oczy nie pokazuje. Przez ostatni czas przez nich 3 kupony mi nie siadły. Niech odpadają z tej LM bo nie zasługują na nią.
0
Co powiedział?
0
Ronaldo ładnie nadgonił, ale w sumie nabrał doświadczenia i dzięki temu stał się maszynką do strzelania goli. Messi najlepszy piłkarz w historii, a jeszcze ma tyle czasu przed sobą.
4
Hahahahaha 3-3 Arsenal frajerzy xD
2
Co jak co, ale Real ma imponujący skład, nie widzę u nich aktualnie słabego punktu ;/
0
Wiesz, że Nolito grał kiedyś w Barcelonie(2 mecze) i ma 28 lat nie wiem po co nam starszy gracz niż Pedro.
0
Przerażają mnie jedynie takie rzeczy, że przychodzi Neymara prawdopodobnie w przyszłości najlepszy piłkarz na świecie by odnosić zwycięstwa z Barceloną, a będzie specjalnie czekał 2 lata na nowy zarząd, żeby coś wygrać nie wydaje mi się. On będzie chciał wygrać LM itp. i jak nadarzy mu się sytuacja to pewnie pójdzie tam gdzie będzie miał szanse wygrać.
1
Przeżyłem koniec ery moich ulubionych piłkarzy to i Messiego też przeżyję.
Tak sobie myślę, sprzedać Messiego, Pique, Pedro, Xaviego ewentualnie jeszcze Inieste. Można na nich zarobić ładną sumkę, kupić Reusa, Koke, jakiegoś porządnego ŚO i PO za pewne zostało by coś jeszcze na jakiś porządnych rezerwowych albo dać szansę młodym. Zacząć dawać Suarezowi i Neymarowi wolną rękę taką jaką mają w reprezentacjach, do tego doszedł by Reus i wierzę, że każdy z nich dawał by z siebie 100 % bo mają dużo do udowodnienia i głód sukcesów jest, a nie to co u wypalonych gwiazdeczek co dbają tylko o swoje pensje. Zapomniałem o największej gwieździe naszego zespołu do odstrzału Busquets.
0
Bez tego ani rusz w następnym sezonie. Koke możliwe, że będzie chciał spróbować czegoś nowego i przyjdzie.
2
Tak sobie myślałem i myślałem, doszedłem do wniosku, że tacy piłkarze jak Xavi, Messi, Iniesta, Busquets itp. chcą grać ten już wypalony styl jakim jest tiki taka. Jeszcze dochodzi do tego zarząd i trener który mają mózgi przesiąknięte, żeby tylko nie mieć mniejszego posiadania piłki. Taki Messi i Iniesta nie muszą wgl biegać to im to na rękę. Xavi nabija statystyki podań i Busquets który umie tylko podać to idealna taktyka pod takich graczy ;)
1
Jedynym ratunkiem aby porzucić tiki-take jest zatrudnienie Mourinho, wiadomo, że to graniczy z cudem, ale czemu nie spróbować popytać go, może będzie chciał spróbować coś nowego. Jestem pewien, że Mou nie dał by sobie wchodzić w dupe przez zarząd.
Czekam na zarząd który pozostawi trenera na własną rękę, a nie wpieprzanie się tam gdzie nie powinni...
0
Wybił bym temu pedro te ząbki co cały czas szczerzy...
5
Ja chce Mourinho!!
1
4
Messi zajebista skuteczność... Cień dawnego gracza.
1
Spokojnie ludzie za 2 lata zacznie się rewolucja xD
0
Jak wygląda nasza gra bo dopiero co przyszedłem?