0

1.50 w obronie i piły na Benzeme ;/

0

Neymar!!!!!!!!!!!!!!1

0

Wierzę w ten skład i w tą idee co Barca idzie, wierzę w naszą rewolucje. Wygrajmy to moja kochana Barcelono! Messi prowadź nas do zwycięstwa.

1

Pique i Busquets skupcie się jakbyście mieli zagrać mecz o życie! Proszę was o to skoro już wystawieni jesteście to pełna mobilizacja i jazda z nimi!

1

Wraz z Suarezem liczę, że pokażą który tercet jest lepszy! ;D

3

Hahaha były brawa dla Ronaldo chwile później powtórka tego i słychać same gwizdy xDDD

0

To teraz Ronaldo nie daruje Ancelottiemu tego ;)

0

Potem się nie tłumaczcie w GD jakbyście przegrali, że Ronaldo grał cały mecz... :)

1

Dobra setka broo ;)

1

Ktoś mi powie czemu oni mu poddają piłkę?

0

Ciekawe czy Ancelotti zdejmie Ronaldo by go oszczędzić na GD.

0

Znowu ten Iwański...

0

Może, powiesz mi, że LFC gra dobrze? 8 zawodników w polu karnym wszyscy stoją i się patrzą jak im Benzema bramkę strzela... Zero jakichkolwiek szans do strzelenia bramki oprócz 2 strzałów z dystansu,,,

0

Coutinho jakby to trafił xD

0

Hahahhaha dobra obrona xDDDDD

0

Myślałem, że może ten Liverpool coś pokaże, ale gra to co gra w lidze czyli nic ;)

0

Dobra jednak LFC wgl nie istnieje...

0

Jaka ta drużyna jest beznadziejna...

0

Żółta kartka powinna być za taką rękę

1

Iker strasznie nie pewny podczas wrzutek.

0

Liczę na Sterlinga, że pociągnie LFC, a Arbeloa powinien dostać kartonik ;)

0

Liczę na Sterlinga, a Arbeloa to powinien dostać za to kartonik.

0

Balloteli co on robi to się w dupie nie mieści ;)

1

Przynajmniej wiadomo, żeby na to nie wchodzić ;)

0

Sandro>>>>Munir!

1

Beka z obrony xDDD

0

Zasrana żyła... Woda sodowa do głowy bije...

0

Pedro żółta xDDDDDD

0

Chaos xD

2

Shakira mam zawał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?