Szmulek
Dołączył/a: styczeń 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1.50 w obronie i piły na Benzeme ;/
0
Neymar!!!!!!!!!!!!!!1
0
Wierzę w ten skład i w tą idee co Barca idzie, wierzę w naszą rewolucje. Wygrajmy to moja kochana Barcelono! Messi prowadź nas do zwycięstwa.
1
Pique i Busquets skupcie się jakbyście mieli zagrać mecz o życie! Proszę was o to skoro już wystawieni jesteście to pełna mobilizacja i jazda z nimi!
1
Wraz z Suarezem liczę, że pokażą który tercet jest lepszy! ;D
3
Hahaha były brawa dla Ronaldo chwile później powtórka tego i słychać same gwizdy xDDD
0
To teraz Ronaldo nie daruje Ancelottiemu tego ;)
0
Potem się nie tłumaczcie w GD jakbyście przegrali, że Ronaldo grał cały mecz... :)
1
Dobra setka broo ;)
1
Ktoś mi powie czemu oni mu poddają piłkę?
0
Ciekawe czy Ancelotti zdejmie Ronaldo by go oszczędzić na GD.
0
Znowu ten Iwański...
0
Może, powiesz mi, że LFC gra dobrze? 8 zawodników w polu karnym wszyscy stoją i się patrzą jak im Benzema bramkę strzela... Zero jakichkolwiek szans do strzelenia bramki oprócz 2 strzałów z dystansu,,,
0
Coutinho jakby to trafił xD
0
Hahahhaha dobra obrona xDDDDD
0
Myślałem, że może ten Liverpool coś pokaże, ale gra to co gra w lidze czyli nic ;)
0
Dobra jednak LFC wgl nie istnieje...
0
Jaka ta drużyna jest beznadziejna...
0
Żółta kartka powinna być za taką rękę
1
Iker strasznie nie pewny podczas wrzutek.
0
Liczę na Sterlinga, że pociągnie LFC, a Arbeloa powinien dostać kartonik ;)
0
Liczę na Sterlinga, a Arbeloa to powinien dostać za to kartonik.
0
Balloteli co on robi to się w dupie nie mieści ;)
1
Przynajmniej wiadomo, żeby na to nie wchodzić ;)
0
Sandro>>>>Munir!
1
Beka z obrony xDDD
0
Zasrana żyła... Woda sodowa do głowy bije...
0
Pedro żółta xDDDDDD
0
Chaos xD
2
Shakira mam zawał...